Přejít na obsah

kRRRalovske RRRReagge - deR golf mit jägeRmeisteR gesicht


Ol@f

Doporučené příspěvky

no to je dost, sjem už pár hodin jako na trní ... až to uvidím ....., paráda


Jo a jo, super jste to došlechtili, velkej rozdíl od toho jak jsem to viděl ve stavu z bazaru ......

takže je mi to jasný, jak uvidím ve zpětném oranžovej flek, tak pryč a uhnout a je jedno jestli to bude R, ST nebo RZP :lol: , když neuhnu, tak mě to prostě přeletí vrchem :D


Tvoje new autíčko už důvěrně znám, takže mi nezbývá nic jiného než ti popřát spoustu šťastných km s intenzivním zážitkem umocněným nádherným zvukem :palec:

 

naprosto souhlasím, auto pro zábavu, potěšení a hraní si, takže ať se ti vyhýbají pomuchlané plechy a airbagy zůstanou tam, kde jsou ...

Odkaz ke komentáři

maska mela to nej za sebou a potrebovala poladit, mam rad jägeRmeisteR oranzovou takze mi to prislo jako dobrej napad jak to auto i zaroven zvyraznit za pomerne nulove vstupni naklady. No a kdyz to bylo na predku tak to potrebovalo simetrii, vsechno jsou to velmi rychle vratne zmeny pac je to foliatec. Moc jägeRmeiteR barvy uz nepribude a v kombinaci se sedou se mi libi.

Odkaz ke komentáři

jägeRmeisteR: nejspis ano, uvidime co nakonec bude za kola a podle toho full jägeRmeisteR nebo jen s jägeRmeisteR doplnkama.Vybrat kola bude problem vzhledem k tomu ze idelani sirka pri ET50 je 7.5. Az budu davat novy gumy tak original disky zkusim zvazit jakej je rozdil oproti lehcim kouskum s vahou kolem 8kg a tak teprve kdyztak budu pokukovat. Aktualni kola jsou funkcni s oderkama takze me to az tak netrapi. Nebude to showcar chci tam hlavne funkcnost a tak kola ted nejsou priorita.

Odkaz ke komentáři

maska mela to nej za sebou a potrebovala poladit, mam rad jägeRmeisteR oranzovou takze mi to prislo jako dobrej napad jak to auto i zaroven zvyraznit za pomerne nulove vstupni naklady. No a kdyz to bylo na predku tak to potrebovalo simetrii, vsechno jsou to velmi rychle vratne zmeny pac je to foliatec. Moc jägeRmeiteR barvy uz nepribude a v kombinaci se sedou se mi libi.

Aha, tak to pak jo, já když viděl to stříkání sprejem, tam mně polejvalo :smich:

Odkaz ke komentáři
  • Ol@f locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...