Přejít na obsah

kRRRalovske RRRReagge - deR golf mit jägeRmeisteR gesicht


Ol@f

Doporučené příspěvky

no to je dost, sjem už pár hodin jako na trní ... až to uvidím ....., paráda


Jo a jo, super jste to došlechtili, velkej rozdíl od toho jak jsem to viděl ve stavu z bazaru ......

takže je mi to jasný, jak uvidím ve zpětném oranžovej flek, tak pryč a uhnout a je jedno jestli to bude R, ST nebo RZP :lol: , když neuhnu, tak mě to prostě přeletí vrchem :D


Tvoje new autíčko už důvěrně znám, takže mi nezbývá nic jiného než ti popřát spoustu šťastných km s intenzivním zážitkem umocněným nádherným zvukem :palec:

 

naprosto souhlasím, auto pro zábavu, potěšení a hraní si, takže ať se ti vyhýbají pomuchlané plechy a airbagy zůstanou tam, kde jsou ...

Odkaz ke komentáři

maska mela to nej za sebou a potrebovala poladit, mam rad jägeRmeisteR oranzovou takze mi to prislo jako dobrej napad jak to auto i zaroven zvyraznit za pomerne nulove vstupni naklady. No a kdyz to bylo na predku tak to potrebovalo simetrii, vsechno jsou to velmi rychle vratne zmeny pac je to foliatec. Moc jägeRmeiteR barvy uz nepribude a v kombinaci se sedou se mi libi.

Odkaz ke komentáři

jägeRmeisteR: nejspis ano, uvidime co nakonec bude za kola a podle toho full jägeRmeisteR nebo jen s jägeRmeisteR doplnkama.Vybrat kola bude problem vzhledem k tomu ze idelani sirka pri ET50 je 7.5. Az budu davat novy gumy tak original disky zkusim zvazit jakej je rozdil oproti lehcim kouskum s vahou kolem 8kg a tak teprve kdyztak budu pokukovat. Aktualni kola jsou funkcni s oderkama takze me to az tak netrapi. Nebude to showcar chci tam hlavne funkcnost a tak kola ted nejsou priorita.

Odkaz ke komentáři

maska mela to nej za sebou a potrebovala poladit, mam rad jägeRmeisteR oranzovou takze mi to prislo jako dobrej napad jak to auto i zaroven zvyraznit za pomerne nulove vstupni naklady. No a kdyz to bylo na predku tak to potrebovalo simetrii, vsechno jsou to velmi rychle vratne zmeny pac je to foliatec. Moc jägeRmeiteR barvy uz nepribude a v kombinaci se sedou se mi libi.

Aha, tak to pak jo, já když viděl to stříkání sprejem, tam mně polejvalo :smich:

Odkaz ke komentáři
  • Ol@f locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak Rapid neprošel na STK. Uvolněná spona před středním dílem výfuku. Je to ještě originál, takže budu muset vyměnit, jinak obal na zadním dílu výfuku je první vrstva již hodně zničená, tak budu muset odstávající přebytky odřezat abych byl minimálně dva roky pojízdný. průměr objímky na trubku před střední díl výfuku náhodou nevíte ? dělají se dva typy. @Lancelot, četl jsem tvůj příspěvek, že jsi také řešil zadní díl výfuku, někdy 202x. Již jsi měnil ? Nesvítí nám jedna dioda ve třetím brzdovém světle- řešil jste někdo opravu ? je to za zadním sklem a mám takové tušení, že se jedná o led.
    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
×
×
  • Vytvořit...