Přejít na obsah

kRRRalovske RRRReagge - deR golf mit jägeRmeisteR gesicht


Ol@f

Doporučené příspěvky

myslíš tedy pozvání jako porotce a konzultanty, protože jinak by na turbo nejen, že nebylo, ale musel by prodat i R32, aby zaplatil divákům psychickou ujmu, alespoň pokud jde o mě :jelen: :lol:

Upraveno uživatelem jar_da
Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Po téměř dvou letech vlastnictví je tu menší jubileum a fakt že to auto najede za rok jednou tolik než jsem chtěl ale prostě jezdit min mi kazí náladu.

 

2bc798b2ff3daf217d0fd0e0ddb0fd45.jpg

 

Kola zůstanou na sezónu stejné, teda aspoň prozatím jen dostali nové backory protože Potenza S001 zle odskakala těžký motor před přední nápravou padla volba na levnější gumy na které poslední dobou dostávám jen vyborne reference tak jsem se rozhodl je zkusit a za ty peníze je po sezoně s klidnou duši vyhodim. Jen nějak doladit foukání protože předepsané 3,0 se mi zdá být moc tvrdé a uskakane ale první pocity z gum v zatocinach jsou výborné.

 

379057556e0a402c81ae98457bf8cc0e.jpg

 

Chystají se ještě další věci ale pěkně popořadě, nemůže být všechno hned.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 10 měsíců později...

hmm zajimave koukam ze posledni post byla vymena oleje ted se sem chystam dat ze jsem golfikovy koupil olej, musim se podivat kolik jsem od te vymeny najel, chtel jsem menit protoze se blizi sezona letnich gum a propalenych stokorun v 3,2 litrovych utrobach a mozna s tou vymenou pockam jeste par km protoze mam pocit ze jsem nenajel vic jak 4500 km od vymeny.

 

Kazdopadne tohle je pripraveno

 

WhatsApp Image 2017-03-27 at 21.40.42.jpeg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Neni to nejekonomictejsi, ale urcite to bude nejzabavnejsi ;-) Je fakt, ze ja jezdim bud okolo okruhu, nebo pres Popuvky. Na dalnici jsem rano rezignoval - za ty nervy v pisarkach mi to nestoji :-) Nekdy se muzes zastavit na kafe v Rosicich az pojedes z nakupu nebo ze zmrzliny. Pripadne ze zakuskarny co je v rosicich vedle Hasicu - ta je exkluzivni :-)

Odkaz ke komentáři

Jj pokaždé dojedu do práce s rohlikem na ksichtě. Pisarkam se ráno vyhejbam jak to jde. Díky rád se zastavím, zakuskarnu neznám asi je dobře že ne ale bojím se že brzo poznám. Zítra je druhá středa v mesici měl být JMK OC sraz ale teď o prazdninach je asi každém mimo město, doufal jsem že se ozve aspoň pár lidí a že by jsme šli třeba zkusit lasergame když budeme aspoň 4 nebo tak nějak ale myslím nikdo ještě ani nenapsal.

Odkaz ke komentáři

Ta zakuskarna je presne tady - https://mapy.cz/zakladni?x=16.3919786&y=49.1820921&z=20&pano=1&base=ophoto&pid=47266511&yaw=1.380&fov=1.257&pitch=0.068 pani ve strednim veku tam vlastnorucne pece zakusky a je to proste ta klasika, kdy mas maslo tam, kde ma byt maslo, slehacka je slehacka atp. Maji klasicky sortiment - nic nacancaneho - rohlicky, bananky, spicky, venecky, vetrniky, puncak, ruzne rezy... ale fakt dobre a poctive a za par korun. Jen tam nemaji prostredi na to, dat si to na miste...

V lete jsou srazy na prd, nebo i treba vzhledem k faktu, ze jsou zavrene i skolky atp... ale kdyz budes mit cestu a cas, tak se ozvi. nebo pokud budes mit odvoz, tak chill bar ma velmi slusne portfolium rumu - i kdyz od A.H. Riise nemaji non plus ultra ;-)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • Ol@f locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...