Přejít na obsah

Stříbrný povoz


Doporučené příspěvky

V posledních dnech jsem začal přemýšlet jak je na tom filtr pevných částic po najetých 100tkm. A protože mám dneska dopoledne volněji, tak jsem se na něj mrknul. Najeto 112807km a výsledky jsou i v tématu o motoru 2,0TDI 110kW DPF, ale dám je i sem:

 

512 Filtr částic; objem olejového popílku 0.06 l
513 Filtr částic; hmotnost olejového popílku 26.2 g
514 Filtr částic; vypočtená hmotnost sazí 19.83 g
515 Filtr částic; měřená hmotnost sazí 0.60 g
516 Filtr částic; doba od poslední regenerace 27879 s
Odkaz ke komentáři

Tak zase na druhou stranu to je třeba brát tak že Honza a jeho styl ježdění a profil tras je k němu hodně privetivej. Ono u auta který bude třeba taxi v Praze nebo u někoho kdo s tím jezdí hlavně do práce a z práce si myslím že ty hodnoty budou někde úplně jinde

Odkaz ke komentáři

Treba pozerat 513-hmotnost olejoveho popilku. Ten sa usadza v DPF a nevypaluje sa (vypaluju sa len sadze). U TDI CR 2.gen je hranicna hodnota 70g, ale ako pise Marek, je to cisto informativny udaj :)

Ja som mal pri 120t km zaplnenie 24.9g a som zvedavy kolko budem mat teraz pri 150t km.

Odkaz ke komentáři

Takhle z hlavy ne, ale celková kapacita filtru by měla být kolem 60-65g. Takže by filtr teoretický mohl vydržet ještě 2-3x tolik, tzn. s nějakou rezervou 270-300tkm. Tak uvidíme ;)

 

dnes jsem koukal na sve udaje, trosku se projevuji kratsi trasy ... nicmene je zajimava polozka 517, ze by v O3 byl objem filtru cca 80 g ?

post-3509-0-19254700-1456081492_thumb.png

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Jedna návštěva v ČR minulý týden a 15 minut u Olympie v MB... :wallbash::pest:

 

20160310_100939430_iOS.jpg 20160310_100946759_iOS.jpg 20160310_100959091_iOS.jpg

 

Fakt jako ty lidi absolutně nechápu. Mělo to být být něco většího tmavšího, co se otáčelo mezi řadami zaparkovaných aut. Jen si nikdo nevšiml typu či RZ toho auta. A co mě štve hodně, že to vzalo s sebou i spodní roh PP světla :(

Odkaz ke komentáři

Soucítím, měl jsem podobnou škodu jen vzadu v prosinci, naštěstí mi paní, která to viděla dala kartičku s číslem škůdce. Při opravě tohoto ve značkovém servise cena 40-50tis. a týden bez auta. Přesně takhle mi to vzal nějakej ťulpas u minulé Octy a taky to šlo na můj účet. Honza

Odkaz ke komentáři

To je typická obchodáková stouchacka... hruza des. Jednou jsem byl v PRaze ve fashion arene. Vecerni hodiny - prazdny podzemni parkoviste. Nechal jsem auto v rade mist (cca 15), kde nikdo nestal. Dost jsem spechal. Parkoval jsem blizko levy cary, Za pul h se vrcim k autu a vedle me auto(cerveny). mezi auty max 15 cm. Ďubka v lakování na liste na dverich s cervenym lakem. Jak tak nadavam, tak jde k autu rodinka. Rikam chlapovi, vite ze jste mi odrel auto a on jak vim ze je to od nej. Rikam ze to vychazi na jeho dvere a ze zaparkoval moc blizko. Nakonec jeste hadka ze jsem ja zaparkoval blbe na zacatku a ze teda zavolame policii (20:00 sobota). Nejen ze nerekl ani sorry, ale jeste byl hustej. Choval se jak arogantni idiot. I jeho zena nad nim kroutila hlavou : )), ale nic na plat. Do pulnoci jsem v Praze trcet nechtel, tak jsem nakonec odjel se slovy, ze mu velmi dekuju.... : /

Odkaz ke komentáři

Ja uz jsem tak paranoidni z dulku apod,ze pokud si nejsem stopro jistej,radeji z mista odjedu a kaslu na nakup,lidi jsou svine,pokud muzu,cekam v aute a nakupuje nekdo jiny,ale bezne navstevy v obchodnich centrech uz radeji volim mhd,pac lidi jsou opravdu svine.Vim ze kazdy to tak delat nemuze,ja jsem bohuzel otrok svyho auta ale casem se to nevyhne proste nikomu,je to naprd.Lidem jsou nase auta u prdele,a arogance nekterych jedincu,znamena problem pro nas,ja uz nezvladam domlouvat slusne zmetkum,co mi ponici auto,ja uz proste bublam a zacina mi byt jedno,zda jde o chlapa nebo zenskou,pro ne nase hodnoty nebo lepe obecne hodnoty lidi v okoli nic neznamenaji a to mne fakt silene vytaci.

 

Upraveno uživatelem magnum67
Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...