Přejít na obsah

Škodík - taková pí-ovinka


Doporučené příspěvky

  • o 5 měsíců později...
  • o 4 týdny později...

Tak auto už je kompletní a doma. Po prvních cca 100 najetejch km pocity super - motor absolutní ticho, jede to docela slušně. Motor je úžasně klidnej - neklepe se, prostě nic - v porovnání s 1,8 20VT kterejch sem měl 4 kousky, je to ohromnej rozdíl. Překvapila i spotřeba. Město okolo 15l, ale jakmile vyjedeš ven a zařadíš 5ku nebo 6tku, tak to okamžitě leze dolu a i při celkem dinamické jízdě se to drží kousek pod hranicí 10ti l. Pokud se to lochtá 100 - 130, tak se to motá okolo 7mi. Takže super. Nějaké foto až během víkendu - dnes tu prší.

Odkaz ke komentáři

Tak mám za sebou první delší trasu ( 500 km ). Chtěl jsem jet na spotřebu a vyzkoušet za kolik to bude jezdit normálně, ALE NEJDE TO. Jednak po dvou letech ježdění v OII TDi jsem pořád jak Alenka v říši divů - a to to nějak zvlášť nejede a auto zřejmě dost provokuje, protože na těch 5tistech km jsem narazil cca na 20 závodníků co mě nutně potřebovali pokořit a předjet a nějak jim to nevyšlo. Největší problém byl s OIII RS - to bylo o chlup, jinak to zkoušelo pár audiňáků s 3,0 TDi, nějaká ta OII RS, BMW, atd. Takže docela dost svižná jízda - okresky i okolo 180tky a dálnice i přes 220. Motoru se na dálnici fakt nelíbí - do 200 dobrý, ale nad 200 to leze jak z chlupatý deky ( je to moc těžký ), ale okresky se zatáčkama - tak to je paráda, tam se nechytal nikdo a je fakt radost s tím jet. Opravdu krásnej zvuk motoru + kombinace váha vozu / slušnej výkon motoru, nové gumy 235/35/19, R32 podvozek a pohon 4x4 - no na okreskách prostě bomba ( a to je to ještě bez brzd ). Takže jsem těch 500 km odjel s průměrnou spotřebou 8,55 l / 100 km dle tankování ( vyjel jsem s plnou a doma opět dotankoval do plna ) a sedí to i dle ukazatele spotřeby v autě. Takže dobrý.

post-414-0-98734500-1433695563_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Pěkné, pěkné, panáčku :-)

Řešíš i 'legalizaci' zástavby VR6?

 

JJJ, budu řešit. Tento týden jdu zapsat do TP ty 19tky + 18tky na zimu - to už mám zajištěné. Motor musí ještě chvilku počkat - ještě to má nějaké drobné mouchy ( hlavně kosmetické ), každopádně po technické a spolehlivostní stránce už nemám strach s tím vyrazit kamkoliv. Jakmile vše bude na 100%, tak se o ten zápis samozřejmě pokusím. Na konzultaci za odborníkem z oboru ohledně zapsání VR6 jdu ve čtvrtek.

 

Jinak ten odkaz mi odsud taky nejde. Natočim něco nového a menšího.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...