Přejít na obsah

Zabezpečení vozidel


Doporučené příspěvky

jablotron prodával, ale absolutně nedoporučuji na rotačky a CR TDI, oba tyto systémy se poškodí, resp CR se nenávratně zničí

Dík, mam 2.0 Tdi asi PD s DPF, co bys mi doporučil a kdyžtak namontoval? Něco v tomhle smyslu, koukal jsem do vybavy a mam jen imobilliser bez alarmu a hlídaní

Upraveno uživatelem Colek76
Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

To: Siegel

hlavně si najdi verzi která má i slot na mcroSD karty, vypadá stejně, ale vnitřnosti jsou lepší :-) doporučuji spíš Ebay u nás seženeš vždy dráž.

Kdyžtak napiš pokud chceš s nákupem na Ebay pomoci, mám z ebay mraky věcí nakoupeno a vždy bez problému.

Odkaz ke komentáři

microSD je tam hlavně pokud chceš využít jako stopování, například firemních vozů. Ukládá to trasu po které zaměstnanec jel. Ale hlavně je ta verze s microSD už vyspělější má i lepší ovládání po SMS. Ale stejně si myslím že pokud budou mít rušičku tak se žádnej GPS tracker za xx tisíc nechytne.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

nedávno v autosalonu na čt (nebo kde je ten nový s tím Valentou) říkali, že přes GSM ten lokátor nelze zarušit :D . Resp. že lze ale to rušení by našli ještě dřív než ten jejich lokační signál

Upraveno uživatelem Siegel
Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...
  • o 4 týdny později...

Já mám pískovaná okna, zámek zpátečky, vnitřní - venkovní alarm a ještě dávám páku na volant. Takže to snad dobry :D Ale jak tu už pár lidí psalo GPS je asi GPS, nebo ještě jsem byl u montování alarmu, ale teď mě vypadl název :D no že pošle sms jakmile se s autem něco děje, když se zvedne nebo zakýve a napíše Vám sms s tím co se mu děje. Jakmile si vzpomenu tak to sem dopíšu.

Odkaz ke komentáři

1. pojistku

2. zámek řazení

3. tajný vypínač na elektroniku

4. vybírat si místo k zaparkování

 

ketys: obejít se dá všechno, nic není 100%, kromě toho auto nemít.

Na Construct je odtahovka, nebo vyšlápnutá spojka. Na GPS je rušička. Na pojistce Tě vojede pojišťovna.

Už to tady padlo, je potřeba to lupičům znepříjemnit, ideálně na první pohled, aby si vybrali snazší cíl.

Ideálně kombinace pojistka, zámek řazení / volantu, pedálů, tajný vypínač, GSM/GPS alarm/tracker, výběr místa k parkování, fólie na oknech, věci viditelně v interiéru, atd... nebo maximum z toho.

Upraveno uživatelem kejml
Odkaz ke komentáři

Je to fakt no. V dnešní době už ani nepoužívájí odtahovku, ale auto s rukou a to je veškeré zabezpečení k prdu. Jedině alarm proti pohybu, ale když to hoděj do kontáku tak je to hned pryč. Nebo to umějí odpojit. Je pravda že jim to člověk může znepříjemnit hodně věcma a že si to třeba nevyberou, ale kde je jistota ? Jedině fakt platit pořádnou pojistku aby člověk aspoň něco dostal.

Odkaz ke komentáři

Rušeni je sice jednoduche ale musíš si uvědomit ze když jsi provozovatel te rádiove site tak mas určitou představu kde a jak ta sít funguje a tak ruseni site paradoxne muže způsobit odhalení umístění ukradeného vozidla protože je to místem vzniku ruseni

Odkaz ke komentáři

přesně tak, provozovatel sítě (jakékoliv) dnes dokáže rušení monitorovat, navíc jsou systémy, které se hlásí pravidelně a poplach je pak vyhlášen při ztrátě spojení, jako samo, že překonat jde všechno, ale 80% aut se krade převezením na jiné místo a ponecháním za účelem zjištění, jestli si pro něj někdo pojede

Odkaz ke komentáři
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...