Přejít na obsah

Okta II - "Sid" - Bratros del Presidentos


Doporučené příspěvky

díky kluci :D :lol:

to Vladan: mě se právě líbí že je to trošku upravená sériovka v čistým stylu... barvičky mám rád ale zbytečně by to rušilo barevnou koncepci černá-cappuccino-chrom

to Martyp: teď jsem nadmíru spokojen :huh: :D mohlo by to ještě malinko dolu, ale na to zatím kašlu, teĎ už nejsou prachy tak budu jenom jezdit a dělat údržbu :D

Odkaz ke komentáři

to all: díky za chválu :D

to piskot: nedávno jsem viděl tvojí fabku u intersparu v boleslavi a je to parráááda :huh: , znak bych možná i zavařil ale nechce se mi lakovat kvůli tomu vrata

to Cjoctavian: :lol: to jsem rád že i dámám se to líbí :D

to Olaf: no abych pravdu řekl ztvrdlo to docela znatelně z těch 18" na 19"...

Odkaz ke komentáři

No nevypadá to špatně, ale nějak extra rozdíl ve velikosti nevidím. Designově se mi více líbila ta předchozí kola. A pokud už je to fakt hodně cítit ta tvrdost, tak ta výměna byla spíše ke škodě a jen z důvodu honby za většími koly, vždyť ani jízdním vlastnostem to nijak pomoct nemohlo. Ale jinak máš auto moc pěkné, hezky sladěné a líbí se mi, jen škoda, že už není moc praktické (tvrdé a nízké = málo pohodlí a velmi zhoršená průjezdnost). Tak to vidím já, tak se na mě nenaštvi, každý má jiný názor a jiné potřeby.

Odkaz ke komentáři

Nejsem naštvanej je jasný že každej si to auto dělá pro sebe a tak jak se jemu líbí ;) Tvrdý to je a neprojedu úplně všude ale to jsou věci který jsem ochoten podstoupit za cenu toho že to bude na zemi což se mi moc líbí :)

 

jinak jízdní vlastnosti jsou více méně stejný krom toho že je to teda tvrdší, mi malinko klesla spotřeba. Bude to nejspíš tím velkým límcem který měli ty předtím a ten aerodynamice určitě nepřidával :D

 

Btw jsou to kola který jsem hrozně dlouho chtěl :D

Odkaz ke komentáři

to mischicka: no myslím že je tyhle kola budou lákat míň než ty předchozí který lezly hodně ven :) negativum vidím zatím jenom v tom že je to tvrdší ;) ale váhově jsou lehčí než ty Dotz takže to je taky plus :D

to Vladan: černý středy tyhle kola podle mě úplně zazděj :D

Odkaz ke komentáři

Máš to hezké, ale přikláním se k názorům od některých kolegů.Předtím se mi to líbilo víc na starých kolech a bez nástřiku spodku nárazníku

Ty kola co jsi tam dal jsou na auta daleko vyšší třídy než je Octávka.Jízdu si v tom neumím představit.

Ale nic ve zlém.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...