Přejít na obsah

Automatické otvírání kufru


Doporučené příspěvky

Tak ja se taky zapojim, neb uz jsem to tam rozjel i na SH foru... Mame vyzkouseno na FIIC a na OIIC pro infromaci tedy uvadim, ze:

 

Pruziny, ktere jsme pouzili jsou od vyrobce Steinel Normalien (vycteno z DE fora) a zastupce pro CZ je www.penta-edm.cz

Ja jsem byl v kontaktu s pi. Nesvadbovou a te kdyz napisete jedno z n.u. cisel

 

OIIC - ma pruziny SZ 8020.16x051 / vyzkouseno a funguje v TEPLE, behem zimy to neni uplne funkcni

FIIC - ma pruziny SZ 8010.20x0.32 / zde to funguje jen omezene nevim jestli je problem ve vzperach, ale parkrat se to podarilo

 

Nize uvadim odkazy na videa na youtube, ktere jsem udelal...

 

FIIC

 

OIIC

 

Sorry ze je to nalezato - nejak mi to nedoslo :/

 

Tak kdyby neco se ptejte a co budu vedet reknu...

Odkaz ke komentáři

Ted jsem je donesl mam je doma namontuju a napisu mam RS tak jsem zvedav jsou modre barvy ty pruziny a bavil jsem se s technikem o tom ze pry to dost namaha ty kloubky na dverich kufru a kdyz koukam na ten navod na combi tak ty pruziny jsou kazde jiny na kratkou octavku jsou delsi

Odkaz ke komentáři

Takhle to předpokládám funguje při otevření prostředním tlačítkem na odskok kufru. A jak je to při normálním odemknutí? Když pak ručně zmáčknu tlačítko na kufru, tak se taky automaticky otevřou? Až do jakýho úhlu otevření kufru ty pružiny tlačí a otevírají kufr? Jde mi o to, že v podzemních garážích u nákupních středisek bývají pod stropem zavěšené zářivky nebo sprinklery (hasící zařízení) a už se mi stalo, že při otevření kufru jsem trefil přímo ten sprinkler a dveře pěkně podřel :) Když je teď otevírám ručně, tak si to vždy zkontroluju, ale při automatickém by to moc nešlo...

Odkaz ke komentáři

Na posledni strance (kapitola 4) toho nemeckeho navodu je i prekodovani (toho soft touch zamku ?) komfort systemu, bez toho toho asi nepujde uplne spravne ?

Me teda (nyni MR2010, pretim MR 2006) tlacitko na dalce k "otevreni kufru" jen kufr odemkne a pootevre, ale pote se jeste vzdy musi stisknout onen softtouch ovladac primo zamku, aby se kufr odjistil.

Delali jste to prekodovani ?

Odkaz ke komentáři
Ty cerveny jsi objednal taky u Penty nebo kde a uz jsi to namontoval napis jestli to funguje jak ma

jojo jsou opet obednane z Penty.Ty modre na kratkou, bez RSkřidla,fungujou jak maj.červene budou koncem přištiho tydne. mam i video jak to maka ale neumim ho sem dat http://www.youtube.com/profile?user=zdeno7...u/0/uTpH-WAeVEA povedlo se :o

Upraveno uživatelem zdeno77
Odkaz ke komentáři

(normalni) bez rs kridla sou modre,s rs křidlem červene,ano davaj se vždy dve,s jednou to nejde.

obj.čislo nemam obednavam to vždy po tel.u Penty. ale asi to je SZ 8020,16x051. modre překodovani jsem nedělal,zmačknul jsem ot.kufru a šlo to.

Upraveno uživatelem zdeno77
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...