Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Já mám teda nafoukaný 17" podle víčka se čtyřma pajdulákama a dvouma kuframa, takže předek 2,1 a zadek 2,2.

Zdá se vám to málo? Když jsem se ptal v Barumce na huštění, tak mi řekli, že se mám řídit údaji výrobce automobilu. Tak se jimi řídím.

Odkaz ke komentáři

Přidám svojí trochu do mlýna ze zkušenosti vím, že pokud někdo hodně kouká na spotřebu tak se vyplatí jezdit v mezích zákona čili mimo město těch devadesát až sto km/h spotřeba je parádní 5,5 pokud se jedná o dálnici vetšinou se pohybuju okolo 4,5 a město tak 6,1 až 6,2 (všechny tyto spotřeby jsou na zimních gumách a v zimě) uvidímě léto jinak se jedná o 2.0 TDI 16V BKD ;)

Odkaz ke komentáři

Takže to mám fouknout na nějakech 2,5 až 2,7 pro běžnej provoz? (17"/225/45)

 

Odpovím takto. Foukej si to jak chceš, ale osobně bych ti doporučoval to trochu přifouknout a to minimálně na 2.5 Bar ALL. :palec:

dalnici davam za 5.1+ kdyz se couram 110-120km/h a 5.7+ kdyz jedu na limit, jinak spotreby mam podobny. Vetsinou se ale neudrzim a rozjedu se s "nadechem", takze nemuzu merit :lol:

Kola 17" 225/45.

 

Jelikož spotřebu moc neřeším tak mohu s klidným svědomím říci, že když jezdím dálnici 160-190km/h ( tachometrových ) tak mám spotřebu kolem 6,7l. :palec: Takže to zase takový rozdíl není a nemusím se ploužit s kloboukem. :jelen:

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...