Přejít na obsah

Letní pneumatiky


Doli

Doporučené příspěvky

Ital: nebal bych se toho ale když dojezd tak dojezd...musiš na to prostě myslet že na tom zimáku je delší brzdná dráha jak píše Standa,taky je tam dám v září na dojeti.

 

Na firemním mám objednané letní ale Barumky,chtěl jsem vyjednat vyjimku ale neexistuje hold jsme chudá firma a "šetříme" :rolleyes:

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Panstvo,

nemate prosim nekdo zkusenost (jakoukoliv) s pneu Uniroyal Rainsport 2? V testech konci vetsinou nekde uprostred, ale zkusenosti od lidi na netu jsou spis pozitivni. A cenove je to taky zajimavy. A vzhledem k tomu, co potrebuju za rozmer, tak nechci koupit spatne, pac cena... Diky! :pivo:

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Chalani poradte mi prosim aky je rozdiel medzi tymito pneumatikami. Hlavne ma zaujimaju tie koncove pismena v nazve, co znamenaju. Diky :)

 

Continental FR ContiSportContact 5

Continental FR ContiSportContact 5 MO

 

(225/45 R17)

 

MO- pneumatika homologovaná pro Mercedes-Benz (Mercedes original)

 

je to k jinemu typu pneu, ale je tam uvedeny popis MO:

http://pneumatiky.heureka.cz/dunlop-sp-winter-sport-3d-195-65-r15-91t/poradna-otazka/169615/

Tak tak, MO je označení pneu pro Mercedes, ale zajímavé je podívat se i na EU štítek - spotřeba MO v mém rozměru (225/40 R18) je kategorie C, bez MO tuším F nebo E...takže jedině MO :-)

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

hm... mám podobný dilema... přečet sem kupu testů (včetně toho z Autotipu) a váhám nad:

 

UNIROYAL RAINSPORT 2 225/45 R17 91W ZR FR za 2 348,-

GOODYEAR EAGLE F1 ASYMMETRIC 2 225/45 R17 91Y za 2 444,-

PIRELLI P7 CINTURATO 225/45 R17 91Y za 2 495,-

 

všechny splňujou cenu do 10táců. V autě si občas rád zajezdím, ale taky vozím rodinku... takže hledám kvalitní gumu. Oktávku jsem koupil od bratránka s malým nájezdem, a byly tam asymetrický Dunlopy SP01 225/45 R17 na dojetí, což dopadlo tak, že když jsem je sundával, na zadní levé už lezla z hrany textilní vrstva... tak si říkám jestli radši nekoupit symetrickej dezén (Rainsport), kterej můžu protočit na všech kolech, ikyž by se náhodou víc sjížděly vnitřky... geometrii ale chystám poladit... co vy na to?

Odkaz ke komentáři

lumi: Ja by som bral radšej Continental.

roow: Z tej trojky jednoznačne Pirelli!

 

a proč?

 

jako Pirelky byly moje favoritky (mejl jsem jinej model na svym predchozim italskym auticku), ale ted koukam, ze ty Goodyeary klesaj s cenou dolu a vyhraly kdejakej test.... tak FAKT nevim ;-)

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...