Přejít na obsah

Letní pneumatiky


Doli

Doporučené příspěvky

Taky teď musím koupit letní gumy, stary jsem vyhodil. Ovšem rozmýšlím, jestli je nasadit na ty 17" pegasy nebo přezouvat na 16". Už mě ty dálnice a česky tankodromy fakt serou. Na doporučení cosbyho a škoda servisu jsem rozhodnutý pro Michelin kvůli vyššímu komfortu. Rád bych ale dal buď 225/55/17 (místo 225/45/17) nebo 205/55/16 (jako mám teď zimní). Problém je, že cena za 225/55 je pro 17" moc velká a nemám to ani v techničáku a pokud by to bylo reálny je používat musel bych je nechat zapsat :palec: Co si o tom myslíte? Na vzhledu už mi tolik nezáleží, jezdím 100km denně.

Odkaz ke komentáři

Jezdím v létě na 18", v zimě na 16", rozdíl v komfortu tam nějaký je, ale když potkáš díru, nezachrání Tě ani 205/100 R cokoliv, prt. je to prostě díra.

 

Já osobně bych zůstal u 225/45 R17. Minimálně nebudeš muset 2x ročně přezouvat pneu na jedněch discích, nebo máš dvoje 16" a jedny 17"?

 

A ještě jeden koment, seš si jistý, že Ti cosby říkal Michelin a ne Kormoran, Debica nebo třeba Tigar? Není to tak dlouho co tady obhajoval nějakou neskutečnou čínu :-D

Odkaz ke komentáři

VSemi: Ja tiež zvažujem P7 Cinturato, vyhrali všetky posledné testy, prípadne potom ešte Dunlop SportMaxx TT, no tiež by som si rád vypočul reálne skúsenosti niekoho, čo na nich už má niečo najazdené. Pamätám si ceny z leta, tak obe boli okolo 100-105 € za kus a aktuálne sú minimálne o 10 € vyššie :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
Už nech sa umúdri to blbé počasie - od včera sú doma P7 Cinturato 225/45 R17 za luxusnú cenu 82 €/ks, ešte sú teplé (DOT 0311) :lol:

 

Tomu říkám dobrá cena ;) Já přesně ty samé koupil dnes za 2400kč/ks (96 €/ks). Jsem na ně zvědavý, zatím se zdají mít jen pozitivní reference.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
jinak k pneumatikam aktualni test... (Matador tam neni) http://www.auto.cz/adac-test-letnich-pneum...5-r17-w-y-23123

 

a ted babo rad jakotoze je PS3 az 4-ta !! Jak sakra muze byt takovej kus gumy od Dunlopu co je zralej tak akurat na druhou stranu klasicke uhlove tuzky myt lepsi na mokru a min hlucnej. Tohle mi siska nebere. Ja fakt asi prubnu ty contiky nebo co. Zvlast pokud PS3 jsou tak nedostupny jak se rika.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...