Přejít na obsah

Dodělání multifunkčního volantu


Tom

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
Guest Petr 1.9TDi

Zdravim.Když tady měníte FL MF volanty O2 RS do předface,měníte i podvolantový kroužky?Já mám O2 2006 Dodělaly jsme tento volant.Přehráli firmware getway a soft v kolubu a vyměnili podvolantovku za CH.A za boha ne a ne rozchodit servo.Ve VAGu je vidět že se točí volantem ale něco tam prostě nejde.Základní nastavení jsme dělaly ale nic,někde je chyba.Ten kdo ji měl předemnou třeba něco měnil,nevim.Ale než jsme to přehodili a nakodovali tak servo chodilo.Dik za rady

Odkaz ke komentáři

Ahoj chlapi, už jsem se ptal v jiném vlákně, ale bohužel mi nebylo odpovězeno tak to zkusím tady, protože to vypadá, že to tu ještě není mrtvý. Mám O2 před faceliftem 2008, palubní PC, bez maxidotu, rádio stream. Chci dát multifunkční volant, klasiku čtyřramennej z před face. Takže airbag mi zůstane, jen koupím kablík a jinou podvolantovku. A to bych právě potřeboval poradit jakou mám shánět. Teď tam mám 1K0 953 549 BN. Byl bych moc rád kdyby mi někdo poradil. Díky moc

Odkaz ke komentáři

Tak a je to namhodene. Vsetko slape tak ako ma. Az na to ze si an to nemoze zvyknut stale smatram po packe na pravej strane na prepinanie dojazdu. Asi sa neda nakodovat prava strana volantu na nieco ine ako nahradu tej packy za volantom ?

 

 

Je to inak zvlastne ale na vsetkych autach co som mal doteraz som nemal nikdy problem s multifunkcnym volantom a teraz uz sa mi stalo asi 10 krat ze ked som zatacal tak som omylom pridal hlasitost atd :)

Odkaz ke komentáři

Ještě mě napadlo jestli by sem někdo nenapsal jakým způsobem se nechá vybrat jednotka, kterou se dá nahradit stávající. Určitě by se to hodilo spoustě lidem.

Dám příklad:

 

Moje jednotka je 1K0953549BN. Na tomhle odkazu http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Steering_Wheel_Control_Module_Versions si zjistím její parametry - TYPE2 - SW0100/0101 - MIDLINE - STEERING ANGLE SENSOR YES - LIN VERSION NONE - NOTES NONE

 

Teď pokud chci multifunkční volant potřebuju HIGHLINE jednotku, takže vyberu se stejnými parametry? Je to tak?

Třeba 1K0953549BK ale můžu třeba i s nižším SOFTWARE LEVEL?

 

Opravdu by mě zajímalo jak to je..

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Nedopatřením jsem nechal napůl stažená přední okenka a přes noc mi do auta řádně napršelo. Výsledkem jsou nefunkční (resp. náhodně funkční) ovladače předních oken ve dveřích řidiče a zcela nefunkční obě páčky u volantu i klakson. Domnívám se, že to odnesla řídící jednotka pod volantem - je to možné? Ani po několika dnech sušení průvanem na sluníčku se nic z toho nevzpamatovalo.

 

Pokud je to tak, chtěl bych jít s výměnou ŘJ rovnou i do výměny původního volantu za MF z RS O2 FL a případně i dodělání některých dalších věcí (jumbo box, maxidot apod.). Mám O2 2005 TDi 1.9/77.

 

Mohli byste mi, prosím, doporučit někoho časem i praxí prověřeného, kdo by mi tyto úpravy byl schopen za férovou cenu udělat vč. dodání potřebných komponent (klidně i bazarových) - ideálně z Prahy a okolí nebo z oblasti Jižních Čech (Prachatice)?

 

Díky moc!

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Ahoj jsme tu nový mám otázečku.

dělali nám diagn.a zjistili závadu El.volantu

zavady:

 

svorka 15 (el.závada v obvodu) závada č. 576

spínací skřínka D ,svorka S, č.závady 883

svorka X, 884

svorka. P, 1774 u všech el. závada v obvodu

 

známí nám řekl, že to bude asi nejspíš nějaký kroužek pod volantem

 

můžete nám prosím poradit co to je a k čemu to je a kolik to asi cca stojí?

 

děkujeme

 

 

Odkaz ke komentáři
Guest majo663

Dobry,Vedel by niekto z vychodneho alebo niekto zo Slovenska dat do kopy multivolant FL O, a climaromic face do O pred face rok 2006? Mam tam Colombus.+ parkovacie senzory sprovoznit aby ukazoval colombus.

Dakujem.

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Líbí se mi, jaká se tu kvůli výměně čelního skla rozvinula diskuse ... . Má zkušenost je taková, že mi nikdy nikdo nenutil "zalepení" skla, vždy se sklo měnilo. Ano, vím, že výměna skla má svá rizika, ale stejně to sklo je po nějaké době  a porci kilometrů "osekané" a poškrábané, navíc u staršího auta se už začíná i odlepovat, takže vždy výměna. Mě tedy ca 1000,-kč/rok a spoluúčast 1000,- nezabije, takže sklo mám pojištěné a měním, když je potřeba. 
    • bigfavo vaša objednavka je už pripravena a zajtra ju posielam
    • tak potom si treba nastudovat, ze kedy sa opravuje a kedy meni a ked s tym ides do servisu, tak predsa zhodnotia, v akom je to sklo stave a navrhnu nejake riesenie. ci co len tak niekde das auto s tym, ze netusis, co sa s nim bude diat? to pochybujem.
×
×
  • Vytvořit...