Přejít na obsah

Kohyho RS


Doporučené příspěvky

Tak regulátor nalezen, ještě aby ne když je to první věc kterou vidim po otevření kapoty :D :D Takže čekám na budíky teploty oleje a tlaku turba. čidlo teploty přijde nad olej.filtr(fotka od známého) do výpustního šroubu je to absurdní :D

post-49336-0-47012400-1480356131_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Kohyy
Odkaz ke komentáři

Prvotně záleží na kvalitě budíku, určitě budík do 2000Kč přesný nebude, spíše to jsou vyhozené peníze. Pak je důležité i to umístění a čidlo ve výpustném šroubu je opravdu blbost. Chvíli jsem to měl a oproti reálné teplotě to klidně kecá i o 10°C a víc. Dostat se v zimě přes 100°C není neobvyklá věc. Jinak teplota oleje se dá odhadnout i podle tlaku oleje. Za mě je lepší koupit kvalitní budík na tlak, než levný tlak a teplotu.

Upraveno uživatelem LadikRS
Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Pravda 100stupnů není v zimě problém už sem se přesvědčil.. :D Protože ani já se o svátcích neflákal :D

 

konečně budíky tlaku turba a teploty oleje, vše souhlásí s vagem takže spokojenost :) Teplotní čidlo zapojený nad olejový filtr.. Budíky zapojený na kolečko od jasu v interiéru a ještě přidaný rezistory protože i na minimum to svítilo jako blázen... Pak denní svícení, vsadil jsem na klasický pruh, akorát váhám mám možnost zapojení aby se při rozsvícení hlavních světel jen ztlumili na 50% ted to mám že se úplně zhasnou.. Co myslíte? ? ?

 

Dál nějaká kosmetika v motoru nerezové T spony a nové ventilové víko s krásným kovovým víčkem oleje s logem vrs :)

post-49336-0-36557900-1482944493_thumb.jpg

post-49336-0-35546400-1482944499_thumb.jpg

post-49336-0-06283600-1482944512_thumb.jpg

post-49336-0-03582500-1482944518_thumb.jpg

post-49336-0-15998700-1482944524_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Kohyy
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak sem vyhodil střed a dal místo něj trubku z TDi za 500kč pasuje parádně, za hodinku bylo hotovo, ikdyž mě potrápila původní spona viz foto :D Takže paráda

 

Zvuk paráda krásně bublá a přitom neotravuje.. Na jaře půjde pryč kat a místo něj rezonátor nejspíš :D

post-49336-0-47280600-1484221334_thumb.jpg

post-49336-0-97564400-1484221341_thumb.jpg

post-49336-0-34623900-1484221347_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Kohyy
Odkaz ke komentáři

poldove zatim cajk.nedavno me stavela mlada pinda od PCR a mela reci na denni sviceni,ze pada malinko snih,kterej jsem ani nezaregistroval,ze pada a ze je to snizena viditelnost a ze to neni na denni sviceni,ale na hlavni svetla.to jen tak na okraj.no a na vyfuk nic,ani ze ma vzadu na koncovce ostrou hranu,ze to duni nic....

ohledne stk to bud pujde ojebat a nebo jsem pripravenej,ze koupim cinskej kat,kterej se tam na skt da spolecne se stredem a koncem,coz mam ve sklepe pripraveny na stk,pak zase vratit zpet :-D kat off,stred off a zadni dil mam od Laityng a uz to jinak nechci,ma to paradni decent zvuk.pritelkyne vzdycky rika,ze slysi,kdyz prijedu domu z prace :-D

Odkaz ke komentáři

Myslíš přihrádku nebo kliky? Kliky jsou na konektor pro stahování oken vede tam + ze stmívače 3-12V a přihrádka je + přímo ze stmívače, když sem dělal budíky na stmívač tak sem tam dal více pinovou wago spojku takže sem jen přidal další +.. U mě 2din nemá význam akorát lákadlo na zloděje, mě stačí Blaník,Evropa 2 a USB :D

Odkaz ke komentáři

Taky sem na ně koukal ale peníze se hodili v jiné části auta :D

Tak včera sem dodělal svícení na řadičku alá Superb II. 2x 3mm led diody bodové 680R rezistory, jsou přímo ve stropnici mezi stínítkem zpětnýho zrcátka a stropní lampičkou, jak jsou v tom "filcu" tak nejsou vůbec vidět a v noci krásně decentně svítí na řadičku :) Bohužel moc to nejde vyfotit.. dneska něco zkusim, ale nevim,nevim

 

2000kč za novou lampičku ze Supa II mě přijde šílený a 1200kč za použitou taky :D Moje cena 2x 3mm led + 2x 680R = 20kč

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...