Přejít na obsah

Pokec o COLUMBUSu


Doporučené příspěvky

ale to si ji taky "normalne" nekoupil :huh:

 

 

Unikatni je, nicmene docela vazne pochybuju o schopnosti fetky urcit nejaky napis u zdirky sd karty, je rada, ze rozezna Columbuse od Bolera. Stejne tak si nevybiraj mezi LED a LCD verzema Columba. To mi prijde lepsi mit natistenou tvrdou folii s obrazkem Swingu, kterej je velikosti velmi podobnej a rotacni enkodery sedej, takze jen nasadit, zacvaknout vycnelkama do ramecku a hotovo-dvacet.

 

O3 uz ma venku jen panel, zbytek ma zadelanej hluboko v palubce.

Odkaz ke komentáři

no jasne no ale corka to nebyla, to auto mel predemnou jeden z vyssich postavenych v cesane a narovinu mi to rekl ze ta vybava absolutne tomu roku nesedi ale to uz je vec durha...

 

Já to neřeším, raději jsem si to pojistil a mám klidný spaní, známej po tom co mu 2x vykradli kolumbuse odvrtal ten torx aby se nedali povolit šrouby, výsledek byl takovej že mu vylámali celou palubku a škoda mnohem větší.... Nakonec to vyřešil tak že tam dal za poloviční cenu novýho kolumbuse (myšleno ofc cenu) nějakej high model kenwooda kterej vypadal líp, byl mnohem líp vybavenej, uměl to co columbus + mraky věcí navíc včetně internetu a měl odnímatelnej panel a hotovo... Kdyby mi pojištovna neřekla že se to nedá řešit rozpočtem tak už jsem tam columba taky nedával

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Kluci,potreboval bych poradit s hlasovym ovladanim. dneska jsem natahnul kabliky od mikrofonu,zapojil dle navodu,nakodoval columba. Ale na columbovi to pise "Funkce jeste neni dostupna.prosim cekeje".

A aby toho nebylo malo, tak po zapojeni neni mikrofon vubec funkcni,na druhe strane neni nic slyset. Nevite,od jake verze byl voice control na columbovi dostupny?

Odkaz ke komentáři

Ee, tlacitko vysunuti cd, hlasove ovladani a setup.

Jo je to malej iso, je tam jen to logo a par podpurnych souboru. Urcite bych to palil jedno iso, jedno cd. Nevim co to udela,kdyby jsi nechal cd otevrene a pak tam dopaloval druhej image.

 

Jo a to iso musis vypalit jako obraz cd, ne ze tam to iso vypalis jako soubor:))

Obraz jsem vytvoril na strankach netdata a vypalil ho jako bootovaci CD. Instalace probihala rekl bych v pohode (SWL detected, pak tam skocila tabulka s nahravanim 'Netdata bootlogo updater', pak SW download-valid SWL image found, starting SWL) ale potom mi to vzdycky hodilo SWL error.

Tusite nekdo kde byla chyba? Diky moc

 

Prikladam foto obrazovky a zamyslene logo ;)

post-36600-0-92021200-1406695440_thumb.jpg

post-36600-0-73549000-1406695474_thumb.png

Odkaz ke komentáři

Tak jedine vytvorit bootlogo este raz pre RNS a skusit znovu ... Na ake CD si vypaloval? Pripadne akym programom ?

 

Ja som mal pred nedavnom problem ze pri nahravani map do columba s SW 3xxx mi ich nechcelo nahrat ani po resete ani nijak ... Ked uz sa to spametalo a dal som eject aby som videl kolko je nahrate tak vysunulo hned Dvd s mapami a nahravanie sa nedokoncilo :wallbash:

Upraveno uživatelem lumi
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • No myslím, že jsi určitě neudělal chybu. Tak ať jsi taky spokojený. Já jsem zatím max. spokojený 😉👍 
    • Gratulujem k autu, inak ja som vyberal medzi Octavia 3, O4, Touran, Leon tolko, az som kupil superb 🙂
    • V nasom pripade ako nahrada za octu bol kupeny hyundai i30 kombi s 1.5dpi motorom v rozumnej vybave tak, aby tam nebolo nic zbytocne, co by cloveka otravovalo, musim povedat ze paradne auto do mesta a okolia, pri predbiehani a dialnici sice straca dych ale inak super. Superb je urceny na vozenie rodiny, vylety, dlhe trasy, predsa len bezpecnost, pohodlie, priestor (mam skoro 190cm a aktualne mozno aj blizko k 120kg) viem ze to nieje zadarmo oproti tej octavii, ale doba sa pohla a to co som si v minulosti uzival - hrabanie sa v aute, menenie veci a pod, na to uz nemam cas ani chut. Ako pise Konny, octavia 1 je nadcasove auto, vzdy sa za nou otocim ked niekde vidim zachovalu, po facelifte naozaj vizualne vydarene, s nesmetelnou technikou.
×
×
  • Vytvořit...