Přejít na obsah

Pružiny


pedroxxl

Doporučené příspěvky

HR sú asi o 1cm dlhšie ako Eibach tak snáď budú vyššie a Eibach mi klesol vzadu asi 35mm..

Foto auta na rovine ešte spravím v tej kombinácii, HR ešte nie sú na aute..

 

 

tu nejde iba o dlzku ale tiez o hrubku drotu a ako je tiez navynuty,takze dlzka tu nehra skoro ziadnu rolu!

Odkaz ke komentáři

Klasicky tlumice nejsou tvrdy, jen s tou pruzinou nepracuji uplne spravne. Ja mel driv taky jen pruziny a byl to kostitras, auto spatne snaselo pricny nerovnosti atd. Ted mam komplet podvozek a je to o dost lepsi.

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři

ja mam KW 55/55 a predni tlumic stoceny o 40 mm dolu a vsechno funguje paradne. Ale driv jsem mel Weitec 35/35, byl jsem taky spokojeny, jen uz byly moc kratky. :smich:

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři

si na omyle,lebo si este neskusal napriklad cely pevny kit (struna+tlmic),keby si to skusil,zase by si hovoril inac,oproti serii je to mozno lepsie,ale oproti od vyrobcu podvozkov kompletne ladeny pevny kit to lepsie nie je,lebo ten vyrobca ma nejaky vyvoj a ten pracuje na spravnom zosuladeni struny a tlmica,skusaju rozne varianty a tu najlepsiu potom ponuknu ako produkt,ten vyvoj nemaju firmy len tak na okrasu,teda aspon tie seriozne nie,tie cinske na nejake technologie kaslu z vysoka

Odkaz ke komentáři
Guest chipmann
si na omyle,lebo si este neskusal napriklad cely pevny kit (struna+tlmic),keby si to skusil,zase by si hovoril inac,oproti serii je to mozno lepsie,ale oproti od vyrobcu podvozkov kompletne ladeny pevny kit to lepsie nie je,lebo ten vyrobca ma nejaky vyvoj a ten pracuje na spravnom zosuladeni struny a tlmica,skusaju rozne varianty a tu najlepsiu potom ponuknu ako produkt,ten vyvoj nemaju firmy len tak na okrasu,teda aspon tie seriozne nie,tie cinske na nejake technologie kaslu z vysoka

Na omyle jsi ty měl jsem komplet podvozek sice na OI jenže tam je to tragedie myslím tím serie tady na OII RS je to o dost lepší myslím tím tlumiče !!!! svezl jsi se někdy pořádně RS a potom serií ???

Odkaz ke komentáři

ako chces,asi mas pravdu,mne je to fuk,ja som jazdil elektricky stavitelne podvozky od KW za 2500€ na S5,vzduchace za 3000€,pevnych podvozkov tolko,ze sa to neda ani spocitat,ale hlavne je ze ja sa mylim,ok teda,tak si vymen struny a tes sa :-) mozno sa rozumies do chipovania,co ja teda vobec,ale do podvozkov sa ocividne nerozumies vobec,pekny den :-)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

nechcem zakladat novu temu tak to davam sem:

chcem dat na svoju 2,0tdi DSG L&K podvozok z RS a podla ETKY su 2 druhy prednych tlmicov 1 zadnych a niekolko farebne odlisenych pruzin...

Prekvapilo ma ze nie je rozdiel medzi bezinovou a dieselovou verziou...

Mam pruziny: predne :pruzky-cervena biela fialova a zadne modra a 3 zlte bodky su z RS r.v.2011

na predajni stoji nova RS modelovy rok 2012 a ta ma predne: cervena fialova a zadne: zelena modra

v ETKE som nasiel este aj zopar inych a preto Vas prosim:

Vie mi niekto napisat aky je konkretny rozdiel medzi jednotlivymi pruzinami?

Ja viem ze to zavisi od vybavy a vahy auta ale ak by bolo mozne pomohol by mi velmi prehlad ktore su ake...

DAKUJEM

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Hoši hoši,

 

se musím smát, možná spíš brečet, když to tu čtu, jak všichni řešíte snížení auta. Mám opačnej problém. Já to snížený koupil, předek stejně jako zadek, žádný šikmo, vpadá to i dobře, jízní vlastnosti dobrý, volant milimetrová záležitost, ale absolutně mi to nevyhovuje. Vždyť já všude škrtám. Ve 4 lidech, abych se bál jet po nerovný silnici, což u nás samo není problém, spíš aby člověk rovnou silnici pohledal. Kdyby někdo přišel a řekl mi, že se mnou vymění standard podvozek za ten můj sníženej, neváhal bych.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

@ Niky a Mato88

S tím, co jste napsali absolutně nesouhlasím. Mám na svém sériovém podvozku sportovní pružiny cca 3,5 roku. Nejdříve jsem koupil ty slavné Eibachy, kde psali, že auto sedne o 3 cenťáky a ejhle..měl jsem ten samý problém co Lubo, ale opradu ganz stejný. A to nemluvím o tom, že na to, že to čaplo max o 2 cm, to bylo tvrdé jak howado, takže Eibach neEibach, tahle zn. pro mě přestala být zajímavá. Posléze jsem projel pár stránek, navštívil zahraniční fórum a měl jsem jasno. Šel jsem tedy do pružin HR se snížení 50 mm. Hned po tom, co auto sjelo se zvedáku jsem měl orgasmus a hned druhý na to, co jsem se v něm projel. Opticky 100 a 1 a to nemluvím o komfortu, který si to auto při takovém snížení zachovalo.

Ale to hlavní co jsem chtěl vlastně říct, že už je mám na autě pěkně dlouho a na podvozek jsem zatím nemusel šahat, protože má stále stejné vlastnosti....toť má zkušenost a na závěr můžu říct jen to, že tyto pružiny mohu jen doporučit.

Odkaz ke komentáři
Guest chipmann

ako chces,asi mas pravdu,mne je to fuk,ja som jazdil elektricky stavitelne podvozky od KW za 2500€ na S5,vzduchace za 3000€,pevnych podvozkov tolko,ze sa to neda ani spocitat,ale hlavne je ze ja sa mylim,ok teda,tak si vymen struny a tes sa :-) mozno sa rozumies do chipovania,co ja teda vobec,ale do podvozkov sa ocividne nerozumies vobec,pekny den :-)

 

Jenže OII není S5 sakra chápeš to vůbec je jasný že podvozek za 2500 éček bude fungovat líp než pružiny za 4tis myslím si že když výrobce povoluje výměnu pružin za snížené a to buď HR a nebo eibach tak to o něčem svdčí nemyslíš?? podvozek se testuje kolikrát i 2 roky než se vyladí do konečné fáze takže si myslím že výrobce jen tak neplácá

PS: auta já nechipuju :palec:

Odkaz ke komentáři

Hoši hoši,

 

se musím smát, možná spíš brečet, když to tu čtu, jak všichni řešíte snížení auta.

 

Vidis a ja musim brecet, kdyz ctu o lidech, kteri ty auta zvedaji. :rolleyes:

Odkaz ke komentáři

Vidis a ja musim brecet, kdyz ctu o lidech, kteri ty auta zvedaji. :rolleyes:

Jenže mě k tomu dotlačily okolnosti. Už to mám hotový, standard pružiny +20mm vpředu a +23mm vzadu a naprostá spokojenost. Akorát je to zas tvrdší, ale na to mě ve Škodovce borec upozorňoval.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...