Přejít na obsah

Kuki, Ford Kuga AWD, Titanium TOP Edition 2,0TDCi Copper Style


TomasB

Doporučené příspěvky

Jj, ten vyssi posez je parada. Vylejzani a nalejzani do auta je pohodlicko.

Ja se jedu v utery podivat tady na to:

 

https://m.autoscout24.ch/de/d/bmw-220-gran-tourer-kompaktvan--minivan-2017-neu?index=0&kmto=1000&make=9&model=2133&vehid=4913723&vehtyp=10&returnurl=%2fde%2fautos%2falle-marken%3fkmto%3d1000%26make%3d9%26model%3d2133%26vehtyp%3d10%26r%3d5

 

Mam takovej pocit, ze A4ka bude za chvilku mala

Odkaz ke komentáři

Bohuzel mi nejdou vkladat fotky, pomale pripojeni v mistech, kde lisky davaji dobrou noc.Musim pochvalit nosic na kola Cykell. Fakt velmi snadna prace, vysoce funkcni a velmi skladne. Uz mi to tady kamarad okukoval a moc se mu to libilo. Jen jsem z pocatku nevedel jak pripevnit SPZ. Ale maji to soudruzi velmi dobre vymyslene a nakonec jsem na to prisel. Prvni instalace SPZ je o tom vedet jak. Jen co jsem vyjel, tak jsem mel obavy, protoze ty kola se vzadu trochu chveji, zejmena na hrbolech. Ale to je asi normalni a zjistil jsem, ze to nicemu nevadi. Treti znacku zatim nemam, ale po navratu z dovolene bude na m e cekat u dealera, ktery mi znacky zarizoval, takze jsem nikam nemusel jezdit. Prehazovat znacku je fakt oser, zejmena ji vylouskavat z podlozky. Kuki je momentalne pekne zaprasena, prijezdova cesta na misto je tady samej prach. Dal jsem tady i prvni lehky teren, jen jsem mel strach, abych pri sjizdeni svahu neodrbal ten nosic na kola.

+ vyšší posez, ale vše je na úkor něčeho, bohužel vyšší posez a nižší podvozek je MPV, ale ty pomalu vymírají.

Ja jsem bral vzdy nizky podvozek jako minus, to je ale tim, ze obcas jezdim i horsi cesty. Snizovani mi bylo vzdy proti srsti a spis bych byl rad za opak.
Odkaz ke komentáři

Co jsem zatím zkoušel a jsem spokojenej velmi, tak je adaptivní tempomat, který se nevypíná při přeřazování jak jsem si myslel, SYNC3 a jeho ČESKÉ hlasové ovládání(na telefonování šupa největší), origo navigace je famózní, parkpilot, zadní kamera, bezklíčové otevírání, otevírání vrat nohou, el. sklopné tažné, systém naklápění a sklápění zadních sedaček, radar hlásící auta při vycouvávání(detekuje projíždějící auto i když jsem o něm neměl nejmenšího tušení a to jsem měl docela velkej rozhled), detekce a zobrazení překážek kolem auta(včetně obrubníků). To jen tak to co se mi moc líbí. Co jsem zatím ještě nevyzkoušel a nemám na to koule, tak je City Stop. Taky jsem neprobádal nezávislé topení, zkoušel jsem ho spustit na větrání, ale nevím, jestli to jede nebo nejede a nejsem si jistý, jestli jsem ho slyšel jet nebo to byl jinej zvuk. To jen tak co mně napadá.
Už jsem cítil i to přibržďování kol v zatáčkách, když se vezme rychleji, je to cítit(pokud má člověk cit pro auta). Totéž ohledně navracení do jízdního pruhu, občas cítím, jak si Kuga sama koriguje, ale velmi citlivě, takže řidič(neřidič) bez citu to nepozná. Motor bere krásně i z nízkých otáček. Kdyby někoho něco zajímalo, tak se ptejte, mám tam všechno co objednat šlo(mimo xena, automatu a kožených el. sedaček = tohle jsem vynechal cíleně a opět jsem rád, že jsem se takto rozhodl správně). Takže bych měl být schopen odpovědět dotazy prakticky na veškerou výbavu co Ford nabízí.

Odkaz ke komentáři

Tomasi asi nemas rad svuj ridicak, jezdit bez spz nebo s kopii...staci jenom aby cetnik mel spatny den

Jak píše Jarda, mám origo na nosiči. Na třetí značku čekám. Možná už je hotová, ale tejden jsem byl pryč. Přehazovat značku můžeš, jako jediná alternativa ke třetí spz.

Pěkné to máš, ale doporučuji rozmazat spz a tu adresu tvojeho baráku, aby tě nenavštívil nějaký zachtivec.

S tou RZ bych si nedělal starosti.

Tak toho se nebojím, protože daleko by nedojel. Chytrej by stihnul utéct, hloupej by skončil v klepetech.

Odkaz ke komentáři

Dneska s Kuki jela poprvé manželka. Dali jsme asi 150km projížďku. No a to bylo pro mně 150km hrůzy. Nechápu to, s S40 jezdila úplně v pohodě, i auta předtím, ale tady je z toho vyplesklá, dělá chyby při řazení, jak něco jede v protisměru, tak jede pomalu škarpou(jednou téměř vzala takové hnusné větve obroušené od kamionů, jak jela skoro mimo asfalt), i když je mezi auty místa habakuk. Má problém si zapamatovat co má dělat. Furt se ptá, jak to nastartovat, jak to vypnout, neví jak co nastavit, parkpilot jí píše co má dělat a stejně se ptá mně a nakonec to udělá blbě. Snad si to časem nějak sedne, doufám že to na ni není moc přetechnizované. Ani není schopná čumět na navigaci, kam má jet. Už jsem ji nastavil hlasové navádění, které hlásí moc hezky, ale nějak má i přesto problém. Příjde mi to, že toho je na nic moc nového a nestíhá to nějak vstřebávat. Možná se i bojí, protože ví, že bych ji sežral i s fuseklemi, kdyby něco :)

Dneska jsem taky viděl, jak funguje City Stop. Ano, to co jsem se bál vyzkoušet a nepovedlo se mi to vyprovokovat, tak to se jí povedlo aktivovat. Zrudla kaplička velmi jedovatou červenou barvou, zvukový alarm jak prase. Ta se lekla, že šla okamžitě na brzdy instinktivně sama, takže ani to nemuselo začít brzdit natvrdo samo. Před námi brzdilo auto před velkým frézováním a když ho dojížděla s větším rozdílem rychlostí, tak tohle vyběhlo. Tak jsem rád, že to tam je a že to trošku ohlídá za ni.

No uvidíme, doufám, že se to nějak usadí. A to zcela vážně říkám, že raději jezdím tou Kugou než Mondeem. BTW, s Mondeem problém takový nemá, ale tam taky není moc co štelovat :)

Odkaz ke komentáři

Tomasi je to presne jak pise Petr. Moje pani je taky dobra ridicka, ale Allroada moc ridit nechce a taky se porad pta co a jak. Proste vi, ze si na auta potrpim a kdyz vidi, jak okolo toho beham, tak se proste boji. Kazdopadne me to posledni dobou prestalo bavit. Zvlast po tom tukanci v CR. Navic tady ve Svajcu opravu totalne posrali a na dvakrat napravovali. To auto uz me prestalo bavit, uz to neni ono.

Nicmene se s tim pani porad boji jezdit. Kamarad tu ted bude prodavat Passata, nechal by mi ho za luxus cenu. Sice je to 2009ka a ma 170 najeto, ale mozna ho vemu, at manzelka jezdi. Na druhou stranu 2 auta nepotrebujeme. Takze je i moznost, ze Allroad pujde z domu.

Odkaz ke komentáři

Kazdej mi rika, ze jsem blazen. Ale ja jsem proste takovej. To auto jsem mel od novoty. Dva a pul roku bez jedinyho skrabanecku, nikdy nebylo v mycce. Ale jak je videt, muzes se snazit sebevic a stejne ti tu radost nekdo zkazi.

V servise meli vymenit dvoje dvere a plasty kolem blatniku a prahu. Jenze udelali nesmyslne rozstrik do blatniku a strikali to z dverma na aute. Spatne to zakryli a prach z barvy byl vsude, prahy uvnitr a cela strecha matna a hruba jako smirgl. Navic posrali i ten novej lak. Takze jsem to neprebral.

Ale tak stanou se horsi veci. Od doby, kdy jsem se podruhy narodil si vzdycky reknu, ze jak nejde o zivot, jde o hovno;-)

Odkaz ke komentáři

to mě připomíná když sem s autem začal předjíždět na okresce a začal mě neskutečně pískat front assist. taky sem se lekl jak prase a od tý doby to vždy vypínám. strašný systémy...

 

co jedině funguje dobře je blind assist a adaptivní tempomat na popojíždění v kolonách...

Odkaz ke komentáři

V prdeli Jirko, jsem podobny pacient. A to, ze zrovna takovemu cloveku zprasi opravu je snad zakon schvalnosti :( stejne dospejes k tomu, ze to prodas a koupis jine. Ale jak rikas, jsou na svete dulezitejsi veci.

 

Btw. A co je s allroadem ted, kdyz pises, ze jsi opravu neprevzal? Opravili to a jezdis, nebo se s nema ted nejak tahas?

Odkaz ke komentáři

Já to mám naprosto tak, cokoliv i menšího na autě a už ho nemám rád. A taky jsem podobně dopadnul s předešlým Mondeem, kdy opakovaně předělávali lak a rozstřikem to kurvili víc a víc. Flekatý jak stračena, mikrokrátery a zalakovanej bordel. Takže stříkaný na mastný a v prachu a ještě pod blbým úhlem, protože to bylo flekatý. Ony ty vodou ředitelné barvy jsou totiž hodně náročné na správnou aplikaci a není to jen tak to stříknout dobře. Je mi to začalo hned po 14 dnech od převzetí funglovky. Tak doufám, že Kuki se nic takového nestane a za nějakých 10-15 let půjde pryč v původním stavu.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...