Přejít na obsah

BMW M3 neboli Šmoulinka


romariooo

Doporučené příspěvky

Lanci: větrám tak že mám pootevřená všechna okénka ale jelikož garáž neni vytápěná tak nevím zda to má nějaky smysl.

Jinak auto je jako když sjelo z výrobní linky 🙂  bombice moje

Přemýšlím jak dělaji ty folie když se koukám na přední náraznik kolik to má ohybu apod.To musi být docela pakárna co?

78784812_2425699394348683_6694148753533698048_n.jpg

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

jak to máš zadat do vyroby, když je to mperformance příslušenství které se dělá u dealera.... nejdřív si o tom něco nastuduj  a pak piš moudra 😉

i když si ho zadáš do vyroby, tak ti ho stejně bude montovat dealer při předprodeji, takže logicky si ho mužeš kdykoliv dodělat nebo nechat namontovat.... achjo 🙂

 

@Mezonek jojo odlesk od betonu z podlahy...

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

Jen jestli to není otisk betonového obrubníku[emoji3].

Ale jo, vypadá to fajně vůbec na týhle oranžový barvě.

 

Takhle jsou ty difuzory krásný ale dneska jsou i pravý karbonový s fejk vejfukem a to ovšem úlet.

 

Romanovi by taky slušel, ale jen zadní, přední je k ho... To je furt odřený.

 

Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...