Přejít na obsah

BMW M3 neboli Šmoulinka


romariooo

Doporučené příspěvky

V 28. 2. 2020 at 9:21, marekczek napsal:

no pod 30k ho neseženeš 😄

Ahoj Romane se zadnim difuzorem by se mel dat predni splitter(deflektor) kuli proudeni vzduchu. Rozumne prachy😂 obcas se na bazosi neco z bouracek nebo mozna kradacek objevi. Sousedoj myslim nabizeli cely karbonovy set asi jen za 30. Musis hledat.  Jinak uprimne jde spis vic o estetiku nez funkci, to auto na limity stejne nedostanes.

 

To mi napsal kamarad co dela hodne do Baworaku.

Odkaz ke komentáři

Tak jasně že jde o estetiku, jinak dostat Mko na limity není zas tak těžký alespoň pro mě...aby šlo o funkčnost,tak tam musí být křídlo...

jinak já to mám kompletní no, přední spoiler, zadní spoiler a zadní difuzor...

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

Hrozne podobny.

Tekuty meguiars je lepsi kterej aplikatorem aplikujes na umyty auto, dyl vydrzi.... vytahne to jeste vice lesk laku.

jeste mam na prednim narazniku, svetlech a kapote meguiars m688, drzi na aute uz treba 6 mesicu...

 

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

Já neměl právě s Megsem historicky moc dobrý zkušenosti ale wetcoat mě nasral víc. Takový mapy na autě jsem si nikdy něudělal ničím.. 

Ale ta aplikace je fakt easy. 

Teď aby se v tom už prase vyznalo. Geyon má několik výrobků v týhle kategorii jako WC, WC essence, Cure .. Megs taky nemá jen jeden. Možná testnu něco od Carpro, sice dražší ale nikdy mě neklamalo..

Odkaz ke komentáři

Tak ja az budu fit tak se stavim pro sušici ručniky a zeptam se na ten šampon. Vezmu to najednou a prubnu to.

Máro taky bys mohl vzit svou cihlovou paštiku a stavit se podivat jak ma vypadat pořadny auto 🙂 a zaroven me pomoct a umytim :)))

11.3 delam zkousky v praci tak jsem lehce nervozni a uz aby to bylo za mnou.

ty jedes na m day? Ted v březnu?

Odkaz ke komentáři

Co místo wet coatu používat detailer při sušení ? Má to dost výhod.
1- lubrikace , ideální v případě,že nějaká hrubá nečistota zůstane na karoserii
2- u mě v případě Auto Finesse s přísadou carnaruby, dělá super beading vydrží klidně týden.
3- daleko líp se auto suší
K wet coatu jsem nedostal od mého detailera dobrou recenzi,že s tímto detailerem se pracuje lépe a je blbu vzdornější

Odkaz ke komentáři

Někdy můžem něco spáchat, ale spíš doraž do Mostu nebo na Ring 😄 snad zvládneš mýt auto sám nebo si zajed k wogičovi.

asi pojedu hned ráno po 6:00, budu jezdit ty 3 hodky do oběda, protože se tolik nečeká a Pražáci než dojedou 🙂 a pak nějak odjedu až se mě bude chtít, taky podle počasí, podle stavu destiček a kotoučů...

 

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

nebudu vyhazovat oknem 50k, radši dám přední nárazník za 5 let do lakovny a vyjde to do 5000Kč.

no já byl minulou v sobotu na Mostě ve sněhu, takže nedělám z toho kovbojku 🙂 to je realita, když chceš jezdit bezpečně, tak se musí řešit destičky, kotouče a gumy...

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

Header: hele ja uz jsem asi imunni a na ty vychloubačny kecy ani nereaguju...

Kdyz to nekomu dela dobře a zveda si tim ego tak ať...

Ja jsem spokojeny s tim co mám a nepotrebuju hrabat pod sebe jako hraboš...

Penize nikoho v zivotě štastneho neudelali a ani neudělaji 🙂

Máro ty vole neser me a koukej se stavit s tou paštikou. Ja už jel poprvé v desti po ofoliováni a dobry 🙂

 

Odkaz ke komentáři

Cau. Prosim Te. Tady SZ uz blbnou docela dlouho takze me nic neprislo. Ideal na mobil Cvenco.

Jinak dnes jsem udelal odborne zkoušky v praci. Tvl to byli zase nervy. 

Ale chci zmenit v ramci CEZu pozici na FVE tak jsem zvedavy jak se to podaři.

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...