Přejít na obsah

BMW M3 neboli Šmoulinka


romariooo

Doporučené příspěvky

No je videt ze me tady pár lidi zná 🙂

Cosby rikal ze by mu to neslušelo k barve pleti 🙂

Láska se nezrazuje.

čeka me predplaceny servis ktery plati bud do roku 2022 nebo 160 tisic km coz tam bude za chvilku.

Nabidli mi za 35 tisic bez dane prodlouzeni do 200 tis.km. Musim to nejak (nevim jak) propocitat zda do toho jit nebo ne.

Vaše názory kluci?

Odkaz ke komentáři

Podle mě všechno podle pneu [emoji106]. Za mě ano, už jen z toho důvodu kdyby něco [emoji846].
U služebního Mergla to beru.jako nejlepší investici a už nikdy nebudu chtít takovýhle auto bez toho. Ono sice to není, že bys na tom nějak dramaticky ušetřil ale částečně si tím kryješ riziko, kdyby se náhodou něco vytelilo [emoji846]

Odkaz ke komentáři

To je přece úplně jedno ne? Něco se porouchá, tak se to opraví.
V predplacenem servisu přece není napsáno, že se to týká jen pravidelných servisních úkonů. Pokud ano tak je to k ničemu. Mě u MB dělají všechno. Od výfuku, přes baterku, stírací lišty, teď naposled zapalovací modul.

Odkaz ke komentáři
8 hours ago, header009 said:

Podle mě všechno podle pneu emoji106.png. Za mě ano, už jen z toho důvodu kdyby něco emoji846.png.
U služebního Mergla to beru.jako nejlepší investici a už nikdy nebudu chtít takovýhle auto bez toho. Ono sice to není, že bys na tom nějak dramaticky ušetřil ale částečně si tím kryješ riziko, kdyby se náhodou něco vytelilo emoji846.png

Jednak a pak presne vis, kolik do te udrzby das. Lip se dela financni planovani.

Odkaz ke komentáři

Kluci neblaznete. Pneumatiky do toho rozhodne nespadaji. Podle me ani brzdy. Je zaplacen pouze predepsany servis jakoby povinny tzn vymeny oleje jak motoroveho tak i rozvodovky, svicky, vzduchove filtry apod. Ted me prestala chladit klima tak se modlim aby to nebyl kompresor ale snad ne. Vloni se daval v zaruce uplne novy chladič.

29.7 jdu na posledni predplaceny servis a pobavim se co dal.

Ono neni ani pomalu co koupit ted. M2 je mala a je pro holky 🙂

libila by se mi M8 ale je to jina dimenze.

Odkaz ke komentáři
48 minutes ago, josef1968 said:

M2 je malá a pro holky? :smich:

To je vtip že ano? Je pravda že před 14 dny jsem potkal vystupovat od místa řidiče pěknou babu na podpatcích a měla takovou zajímavou svítivě zelenou barvu.

At uz by baba vypadala, jakkoliv pekne, tak zajimave svitive zelene nebrat. Je otazka jestli to byla Fiona od Shreka, nebo Miss Hulk 😄

Odkaz ke komentáři

Tak na aute uz se od rana pracuje. Nastesti to dela kluk se kterym se zname z fitka. Diky Bohu! 🙂

porad nevim zda mam zaplatit servisni balicek do 200 tisic km. Dnes asi necham udelat rozpocet kolik bych zapatil bez toho balicku. A hlavne co dál? Chci zmenu ale do čeho jit?

To co se mi libi je otazka 2 miču coz je nesmysl.

 

Odkaz ke komentáři
před 9 hodinami, romariooo napsal:

Tak na aute uz se od rana pracuje. Nastesti to dela kluk se kterym se zname z fitka. Diky Bohu! 🙂

porad nevim zda mam zaplatit servisni balicek do 200 tisic km. Dnes asi necham udelat rozpocet kolik bych zapatil bez toho balicku. A hlavne co dál? Chci zmenu ale do čeho jit?

To co se mi libi je otazka 2 miču coz je nesmysl.

 

Proč chceš změnu? Takovou dobu si vybíral, pak sháněl až si sehnal tuhle lakýrku, o kterou se majitel staral podle tvých představ (a to je co říct) nasypal si do ochrany laku a teď to nechceš?

Odkaz ke komentáři

Jirko me ten Medved fakt nelaka. Kamoska ted prodava nejakou bestii malou MB dvoulitr benzin ale ma to 700 koni. 1350 kg vaha. Chapes to??? 

CvencA: jsem asi divnej... nevim...

Auto je po servise velkym za 0 Kč. Svičky, olej v diferaku, veskere olejove naplne. V hajzlu jsou pry manzety na tlumicich a sjete zadni gumy. Ty vole...6000 km a gumy v piči!

Jinak me cekaji zadni brzdy jeste. Hele ja tady delam machry...ale prijde kupec a poseru se....

Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...