Přejít na obsah

BMW M3 neboli Šmoulinka


romariooo

Doporučené příspěvky

Tak to množství §§ je enormní, OZ je pro běžného člověka neuchopitelný, jako celé právo.

Chystám už 6 let zakázky a ještě se mi nestalo, že bych 2 roky po sobě vypsal něco stejně, vždy je nějaká změna.

Teď se nově do smluv musí dávat, že Zhotovitel plní BOZP nebo jiná blbost. Pak není divu, že tady vše trvá desítky let.

Odkaz ke komentáři

Ja moc dekuju za velice prospešny a věcny přispěvky  kluci. Zase jsem chytrejsi 🙂

Maro a ty nerozčiluj:) woe.

ja nemam proraženou vanu na Bawu :)))

Každopadne chci Maru pochvalit. Moc mi pomohl s nakodovanim nejakych funkci na F3. Je to borec.

Jinak dnes jdeme na prepis F3...chtel jsem zařidit hezky značky a ani ho*no.  Uz to nikdy prý nepujde. Vše řidi počitačový systém - přidělovani RZ. Njn. 

p.s asi to byl dobrý job pro úředniky...

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři
Před hodinou, CvencA napsal:

Ser na hezký značky. Pak si tě akorát každej pamatuje a pozná auto. Já mám na úřadu kámoše, co dělá předpisy a dovozy a vždycky jsem mu říkal: "Ne že mi dáš nějakou hezkou SPZku, chraň tě ruka Páně".

Přesně tak, na jednom autě mám 9669, dostal jsem ji normálně a taky někteří tvrdí, že je to protekční.

 

Navíc proč vůbec měníš značku, Romane? Tam může zůstat ta co tam je. Jsem si taky nechal tu po prvním majiteli.

Odkaz ke komentáři

To jo, to je nebezpečný 😆. Ja si vždycky říkal, že když budu mít na autě pražskou SPZ, tak s ní jezdit nebudu a vyměním jí. A teď na gáziku Áčko mám a seru na to, páč jsem línej tam chodit.😉

Dřív ještě budiž, ale nyní už je v tom takovej bordel a je mraky operáků s Áčkem na SPZ, že je to jedno.

Odkaz ke komentáři

Zena to má z operáku a mela tam prave prazskou znacku. To fakt nee 🙂

Jirko: ja jsem trochu uchyl na čisla. Na znacku na prani sice mam ale v zivote bych si ji tam nedal/nekoupil ale pekna kombinace čisel je proste fajn. Takze dnes to prý opravdu nejde Jirko. Byl jsem i přimo u zdroje a fakt NÉEE. Takze dostala 3009 koncovku. To šlo přimo ze systému.

Lanci: ja jsem proste patriot a jak piše Petr...s éčkem by me to akkrat tady zase obešli kličem...viš jak :)))

 

CvencA čemu řikás gazik? Land Rover?

Maro vzdyt ja to myslim ze srandy 🙂

Odkaz ke komentáři

Ja bych mel taky na autech mit S a mam na obou A 🙂 A jsem za to rad. Kdyz Ti 2 km za Prahou rve sislava krava do ksichtu "ty prašáku", pote, co jsi ji vysvetlil, ze jezdit v obci 80 v uzky ulici mezi barakama a nedavat prednost zprava neni ok, tak to i pobavi 🙂

Asi by mi to bylo burt, krome B, to fakt ne 😄

Zbytek znacky je mi u zadele a fakt se bavim, jak 99% znacek na prani za 10k jsou kombinace typu IIIIII1II a XXX88800 a podobny 3,14coviny 🙂

Upraveno uživatelem krysarr
Odkaz ke komentáři

Drive cca 15/20 let zpet Policie ty "protekčni" značky moc nezastavovala.

Ted kdyz se bavim s klukama tak je to obracene a berou hlavne dražši auta nad mega a velka uspešnost ze je zbali za fet. Ze ridi zdrogovany. Kdyz mi vyprávi nektere historky tak se nestačim divit...treba kdyz je vezou pak na krev a moč a oni tak misto čuráni odlejou vodu z kohoutku apod. 

Odkaz ke komentáři

Někdy když to vidím co mají ty lidi na autech a tím myslím značky na přání to hlava nebere. Neříkám třeba když si Karlos Terminator dá na svého Hammera značku kde je v popisu UFC čí něco podobného  tak to nějaký smysl má. Dát na Fabii značky na přání mě přijde ujeté  :biggrin:

Snad jsem se nikoho nedotknul.

Petr81 ty jsi aktivní právník? Mužů využít někdy tvých služeb? V jaké částí ČR pracuješ?

Odkaz ke komentáři

Já jsem Romanovi poslal odkaz na seznam, aby si mohl přečíst, jaké změny lze provést, ne aby studoval FDL kódování. V bimmercode není předdefinováno všechno. Já jsem přes e-sys flashoval ECU a zapsal retrofit M Performance brzd a Alpine tak, jak to má správně být (to bimmercode ani v expert modu neudělá), takže e-sys používám i na FDL kódování a nemusím dokupovat bezdrátové adaptéry. Ano, pro jednoduché změny může stačit bimmercode, ale neznamená to, že je lepší. Spíš bych se bál toho, že dost lidem se po jeho použití něco pokazilo a nepomohl ani backup.

Odkaz ke komentáři

ale roman nebude měnit brzdy nic, roman má M3 na běžný svezení....

však mě stačí vypnoust start/stop, pípání pásu a sem spokojený 😉 

ecu jde flashovat přes bootmod3 nebo mhd tuning zas přes iphone...
 

 

 

 

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

Ano, u mě jsem také hlavně vypnul start-stop, resp. aby si auto pamatovalo poslední nastavení. Pak mi vadilo, že po otevření dveří se muselo držet tlačítko na dojezd oken. Na welcome light jsem deaktivoval potkávací světla a místo nich aktivoval mlhovky. Někdo ještě rád, když mu na denní svícení svítí i zadní světla.

Bootmode flashne jen jednotku motoru a možná převodovky, ne? Já potřeboval mimo to i originální flash centrální jednotky. Update všech jednotek (I-level update) udělá i autorizák, jenže s novějšími verzemi softwaru se uklidnil zvukový projev výfuku. Několik lidí bylo zaskočených, když třeba na předváděčce střílel výfuk, pak si takové auto koupili a následně byli zklamaní. Asi zase nějaké normy 😐

Odkaz ke komentáři

Kluci diky za linky ale u M3 nebudu sam od sebe nic kodovat. Start stop jsem mel vypnuty od začatku.

Prece jen je tam rozdil mezi kodovsnim F3 a M3 🙂

spis si řikam jestli má cenu čipovat F3?

v patek jsem udelal tajný vypinač na odpojeni od cerpadla a probehka montaz kamery. Vse hezky udelano. Zadny draty. Jen s tim čipovánim nevim zda ano či ne. Prece jen to nestoji par korun.

Odkaz ke komentáři

Máro ja ti nevim ale z M3 mam vetsi respekt a jen tak bych nenechal se do ni "hrabat" jako u F3.

Eddie29: nevim zatim to je v pohode. Nechtelo se mi to dávat na Construkt i kdyz je to asi vetši jistota co se týče zabezpečeni. Řikam si ze auto je komplet pojištěné .....

Spis mi poraďte zda čipovat Fabii 1.2 Tsi nebo ne. Zda to za to stoji...

Odkaz ke komentáři

Možná jsem to přehlédnul, ale ta F má jaký výkon? pokud je to 66kW, tak bych to "čipnul", pokud ta silnější, nechal bych to být.

Změnu RZ chápu, taky okamžitě měním na místní. A ano, švárovi jsem před Vánoci přehlašoval Octu a taky jsem narazil na nemožnost "výběru" - počítač určuje. Já se vždy pouze slušně zeptal, nic víc, nic míň, většinou to vyšlo na něco rozumného, zapamatovatelného. Ta značka není zlá, u mě by prošla :). Já jsem  bohužel získal  5094, což není nic moc, ale pořád lepší než A, co tam byla :). H 

Odkaz ke komentáři

auto jako auto no... na M2, M3 ,m4 nic moc specialního není... normální auto s hlinikovymy komponentama na podvozku atd....

třeba u 911 991 generaci musíš vždy shazovat zadní nárazník aby ses dostal někam, ale pak už to je taky jako normální auto.....

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

Honzo Ty jsi ze stejného kraje jako ja vid? Kralovehradecky. Aspon ze mame stejne info. 

Máro  jak jsme se bavili...kamošce zubařce na 911 museli vyndavat motor...a to mela 50 tisic najeto. Proste si nevyberes...kdyz se výroba nepovede tak je to pruser u tak draheho auťaka.  Uhrali to na kulanci ale jen diky tomu ze jeji frajer je právnik...

Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...