Přejít na obsah

herrkomisarova naninka


Doporučené příspěvky

Sundání klik je úplně jednoduchý, jak napsal jajiN, z boku dveří je taková gumová krytka, pod tou je šroub na 20 nebo 25 TORX, ten povolíš (přitom měj povytaženou tu kliku, jako v otevřené poloze) a vyndáš vložku zámku a pak už normálně vytáhneš tu kliku ven ze dveří (kliku vytáhneš tak, že ji myslím přitáhneš k jedné straně a pak půjde pěkně vytáhnout...), už si to přesně nepamatuju, jak jsem ji vytahoval, ale tak nějak to bude, když jsem na to došel já, tak ty určitě taky :D

Odkaz ke komentáři

Tak jsem mohl mít po autě!! :smich:

Ráno přijdu k autu a všechny okna dole,manžeta u řadičky vytržená i s madlem.Naštěstí jsem včera nezapoměl zamknout Construkt,takže zloděj byl lempl a nepodařilo se mu Construkt vypáčit.Škoda jen na zámku dveří a řazení jde ztuha,při vyřazení zpátečky musím páku vytáhnout ručně nahoru.

Rádio a vše ostatní v autě zůstalo.Takže jim šlo opravdu o celý auto.Když jsem sepisoval protokol na policii,tak jsem nebyl jediný komu chtěli vůz odcizit.Mají hlášeno ještě 1 octuli a 1 supa.Svině zasraný............

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
Tak jsem mohl mít po autě!! :)

Ráno přijdu k autu a všechny okna dole,manžeta u řadičky vytržená i s madlem.Naštěstí jsem včera nezapoměl zamknout Construkt,takže zloděj byl lempl a nepodařilo se mu Construkt vypáčit.Škoda jen na zámku dveří a řazení jde ztuha,při vyřazení zpátečky musím páku vytáhnout ručně nahoru.

Rádio a vše ostatní v autě zůstalo.Takže jim šlo opravdu o celý auto.Když jsem sepisoval protokol na policii,tak jsem nebyl jediný komu chtěli vůz odcizit.Mají hlášeno ještě 1 octuli a 1 supa.Svině zasraný............

tý vole to se ještě krade tak starý auto? hm u nás je asi možný všechno

Odkaz ke komentáři

Včera se mi podařilo dodělat kompletně omlazení předku autí.Původně byly v plánu laurin a klement světla ale nakonec tam zkončili face světla.Sedly parádně,vyboural jsem sání za levý světlem,vyměnil svorkovnice kancelářskýma sponkama,sklepal výstuhu,a uřezal trojúhelníky co byli pod starými světli na nárazníku.Face světla si myslím že pasují ke staré masce dobře.Blinkry jsou laurin a klement. Chromovou lištu masky chladiče jsem olopal a stříkl do matné černé.

 

Před:

post-3416-1309523270_thumb.jpg

 

Po:

post-3416-1309523293_thumb.jpg post-3416-1309523299_thumb.jpg post-3416-1309523306_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 5 týdnů později...

Zase něco málo se na autě udělalo.A to že jsem vyměnil středový tunel za faceliftový.Rovnou pořídil nové rádio ve velikosti 2din.

Ještě splašit loketku,jak si na ní člověk zvykne,tak bez ní už to nejde.

Zakoupil kompletní sadu gumových koberců na zimu.

Ještě je v plánu vyměna vršku palubky,ale to až budou nějaký finance navíc.

 

post-3416-1312553945_thumb.jpg post-3416-1312553962_thumb.jpg post-3416-1312553982_thumb.jpg post-3416-1312553998_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Na octě se povyměnilo pár věcí,není nikde nic vidět ale je to tam.

Co mě ještě čeká a nemine jsou výměna gufer poloos a s tím spojená výměna převodového oleje,výměna napínacího elementu alternátoru(dře)

Možná by stálo za to vyměnit i brzdovku......

post-3416-1314817354_thumb.jpg

 

Přední kotouče

post-3416-1314816533_thumb.jpgpost-3416-1314817322_thumb.jpg

 

Motorový olej + filtr

post-3416-1314816842_thumb.jpgpost-3416-1314816848_thumb.jpg

 

Těsnění víka ventilů

post-3416-1314816907_thumb.jpg

 

Rozvodová sada + napínák + pumpa

post-3416-1314817179_thumb.jpgpost-3416-1314817174_thumb.jpg

post-3416-1314817482_thumb.jpg

 

Řemen alternátoru.

post-3416-1314817237_thumb.jpg

 

Silenbloky stabil.tyče

post-3416-1314817271_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...