Přejít na obsah

Otevírání kufru-voda v levé zadní kapse


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny-mám Oct 1 combi tour. Přestalo mi fungovat osvětlení kufru a ve finále i otevírání zadních dveří.
Zjištěna zřejmě rozpojená trubička k zadnímu ostřikovači, jelikož vylitá tekutina byla do ostřikovače. Celá kabeláž byla pod vodou vč konektorů

Prosím o radu, co s tím... vysušeno a zjištěn na světlém konektoru uhnilý hnědý kabel-ten dán zatím nakrátko, ale stále nefunkční.... pojistka ??( pojistka 38 je OK)

Nebo nějaký šikovný autoelektrikář Praha ???

zatím díky.........

IMG_20200523_104719.jpg

IMG_20200523_104741.jpg

IMG_20200523_104840.jpg

IMG_20200523_104847.jpg

Odkaz ke komentáři

JJ, nezdá se vám to, je jasný, že je potřeba to hodit buď do nového konektoru nebo aspoň do čokolády. Mně teď jde o to, zda někdo ví, jestli otevírání dveří je v nějakém z těchto konektorů, případně jinde- a potom kde ???  Díky za pomoc

Utopený byly tyhle dva a kabeláž, co je kolem, nikam jinam už to nedoteklo, ale samozřejmě může být načatá i samotná kabeláž....

 

Odkaz ke komentáři

Tak dočasně opraveno-vyštípány konektory a hozeno do čokolád (prozatím). Rozpletenej zbytek kabeláže a zjištěny samostatné hnědé kabely
které byly tři u sebe a na ně zřejmě napasovanej další přicházející zepředu....všechny nespojené vlivem narušení kapalinou. Nevím, neproměřoval jsem, ale přišlo mi to jako zem....

Dveře začly chodit, nevím jmenovitě kabel, nicméně vypadá to, že otevírání je v černém konektoru

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...