Přejít na obsah

Problém s ASR a ABS


vitnet1

Doporučené příspěvky

Zdravím stává se mi ze když nastartuju tak mi cca po 5 km se rozsvítí ABS a ASR po chvilce zmizne ASR a svítí jen ABS  pak to třeba zmizí a když nastartuju tak zase svítí obě a pořad dokola neví někdo co to je a nebo co s tím? Mám Škoda octavia 1 1.9 tdi 66 kw r.v. 2002 díky za rady

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Zdravim pani, otazocka: jedna sa o Octaviu1, 1.9tdi, 81kW, r.v.2001,km 340tis. Pred nejakym casom mi zacalo svietit ABS a ASR. Auto sa dalo na diagnostiku a zobrazovalo tieto chyby:

00283 - Front Left ABS wheel speed sensor (G47)
008 - Implausible signal - Intermittent

00283 - Front Left ABS wheel speed sensor (G47)
012 - Electrical fault in circuit

Nasledne sa vymenil ABS senzor na prednom lavom kolese + svorkovnica. Auto sa dalo na diagnostiku s tym, ze sa vymazu chyby avsak po vymazani sa hned objavi chyba:

00283 - Front Left ABS wheel speed sensor (G47)
012 - Electrical fault in circuit

A tuto chybu uz nie je mozne zmazat. Viete mi poradit v com by mohla byt chyba, poistky na baterke skontrolovane a v poriadku. Dakujem

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...