Přejít na obsah

E 400D All-Terrain


Doporučené příspěvky

https://www.svetandroida.cz/aawireless-bezdratove-android-auto/

Na displeji s menší úhlopříčkou co mam ve fordu ok, na větším jako třeba 9" už se to kousalo, byl to jeden z prvních ks po obnovení dodávek na konci 2021 a změně HW tak je možné že už to vychytali. Musím se zeptat majitele. Jinak to mega zere baterku takze rychle indukci nabíjení nutnost. Většina lidí co mají bezdrátové AA říkají že po městě a krátké pojizdky dobrý na delší cestu to dávají na kabel.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...

Je tu mrtvo, tak zase nějaké novinky:

1. Bělouška už mi pokřtil nějaký prasák s YETIM, jebnul mi do dveří tak, že mi je promáčknul. Bohužel na promáčklinu jsem přišel pozdě. Jinak bych ho tam asi ubezdušil. Podle mého názoru typický sobec. Když já mám plečku (auto bylo orezlé jak prase), tak je mi všechno jedno. Je to vidět jenom z určitého úhlu, ale je to tam.

2. Převodovka - kardan??? Při popojíždění v kolonách na 1 či 2 to začalo divně řadit. Občas to s aute škubne jako když rychle pustíš spojku nebo zazmatkuje co řadí. Když zastavím, tak občas když už třeba cca 2s stojím, tak auto škubne. Dělá to jenom při popojiždění v kolonách. Jakmile se rozjedu, tak dál to řadí sametově. A dělá to jenom občas.

3. Už jsem táhnul i vozík. No, někdy je to automatické udržování světlé výšky kontraproduktivní. Vezl jsem vozík plný hlíny (dělali jsme ho s tátou za Š100), a medvídek si nenechal vysvětlit, že bych tu zadní nápravu potřeboval pustit níž, abych netahal prdel vozíku po zemi. Ale vozík to zvládnul. Tady je nejvíc vidět, jak ty auta za posledních 20let narostly. Vozík vůbec nevidím ve zpětných zrcátkách. V Š100 jsem ho viděl nádherně.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
před 1 hodinou, Dakie napsal:

Já to říkám furt, že tovární navigace je o ničem.. Proto jsem fakt rád, že vymysleli Android auto, kde můžeš používat Waze, Google mapy, Mapy cz a další.. Plus k tomu samozřejmě další kotel aplikací na hudbu, videa.. 

To máš pravdu. Nechápu proč Mercedes CP zobrazuje na celém displeji a AA pouze na 2/3 displeje a na 1/3 je nesmyslné logo AA. Dále to nemají propojeno s infotaimentem. Když volám, tak se mi pouští telefonní aplikace mercedes a ne AA a pak se to nevrátí do původního stavu. Kdežto když jde příchozí hovor tak to funguje v AA. No nemají to dotažené, bohužel.

Odkaz ke komentáři

Tome, přišel jsi na to jak zprovoznit internet v autě přes mobil? Návodu k autu se píše, že by to mělo jít, ale to konkrétní menu mi tam chybí.

Jinak jsem přišel jak rychle ztlumit navigační pokyny: Jakmile začne navigace kecat, stačí zmáčknout mute (kolečko hlasitosti)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
On 5/17/2022 at 10:52 PM, Babik78 said:

Tome, přišel jsi na to jak zprovoznit internet v autě přes mobil? Návodu k autu se píše, že by to mělo jít, ale to konkrétní menu mi tam chybí.

Jinak jsem přišel jak rychle ztlumit navigační pokyny: Jakmile začne navigace kecat, stačí zmáčknout mute (kolečko hlasitosti)

Ja nasel jen moznost zaplaceni t-mobile tarifu k vestavene sim karte... wifi mam kazdopadne dost z prace a domu, v aute to nechci...

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Kontrolní otázka pánové: Když je venku vedro jako poslední dny... tzn. ve stínu skoro 40°C, auto si samo přidá otáčky na 900ot/min jak když vypaluje DPFko. Ale DPFko to není, auto nesmrdí a nejedou sahary. Když auto zchladne v garáži nebo delší jízdou, tak jsou otáčky normálně 700ot/min. Dělá Vám to taky?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...