Přejít na obsah

Konnyho stokoňová 1.6


Doporučené příspěvky

Děkuji vám, no dalo to trochu práce, ale je to v autě a teď si jen užívám, jak to hraje :palec: . Jinak jsem si myslel, že ten matroš mám doma tak 3 roky, ale zjistil jsem, že už je tomu 4 roky, no trvalo to (buď nebyl čas nebo se mi nechtělo), ale jsem rád, že už to mám v autě a popravdě, jsem vůl, že už jsem to tam nedal dávno... :D

Tlumení mi naštěstí zůstalo (ten černej asi 50x70cm a stříbrnej 50x50cm), takže kdybych musel vlézt do dveří, tak je čím opravovat ;)

 

Přes jaro/léto mě ještě čeká montáž zesilovače, který mám doma i s kabeláží kolem 3 roků taky nachystanej... :D

 

H@nZ: určitě do toho jdi, je to fakt velkej rozdíl oproti nevytlumeným dveřím ;)

Odkaz ke komentáři

Já jsem ten matroš měl schovanej mimo oči, ale kdybych na to hleděl pokaždé, když třeba příjdu do dílny, tak by mi to samozřejmě taky nedalo a už dřív bych to dal do auta ;) .

 

Jinak subáč bych bral, ale letos mě čekají velké investice do auta, tak nevím jestli na něj budou prašule... ;)

Odkaz ke komentáři

Téda, to je super! Určitě je to hodně znát :) Tohle je jedna z věcí, kterou jsem plánoval udělat, ale odrazuje mě ta váha :)))

 

Co plánuješ za investice?

 

Pokud to máš nebo měl jsi v plánu, tak to určitě udělej, protože ten rozdíl je ohromnej. Teď když jedu, tak si hudbu pěkně užívám, protože to hraje opravdu o dost líp, než předtím a i nedochází tak brzo k akustickému zkratu, prostě při určitým volume začaly reproduktory zkreslovat a teď i když jdu za tu hranici, tak to hraje pořád perfektně bez zkreslení :palec: .

Co se týká váhy, tak u mě každý dveře ztěžkly asi o 3kg, což moc není a při otevírání to skoro nejde ani poznat, takže po této stránce se vůbec nemusíš bát ;)

 

Co se týká investicí, tak na tento rok je v plánu toto:

- pořídit letní 16" nebo 17" kola

- rozvody

- nové přední brzdy

- předělat předek na RS vzhled (asi 70% dílů už mám doma)

- nové přední blatníky (původní jsou uspodu u prahů KO)

- opravit a vyztužit pomačkané prahy za předními koly

- blatníky s nárazníkem, maskou a kapotou nechat nalakovat do mé barvy (díly v mé barvě jsou téměř nesehnatelné)

- po laku nechat strojně rozleštit zbytek auta

 

Takže když to shrnu, tak to bude celkem ranec peněz, prostě se to na letošek jaksi nastřádalo... :O

Odkaz ke komentáři

vytlmenie parada :palec: . na predoslej octe som si tlmil sice len predne dvere. v zadnych som nemal repro :smich: takze reku zbytocne. Ale je to poznat dramaticky aj na seriovych repro,co som tam mal,ze to bola zmena.

 

ale teraz tuto octu neplanujem tlmit. Skor odoberat kila kde sa da :lol: . Nekupoval som napr odlahcene kolesa, aby som tu vahu nabral na tlmeni :smich:

Inak pekne plany na tento rok. Tie prahy aj ja mam pomackane. Mas nejaky specialny postup, ako to budes opravovat/spevnovat?

Odkaz ke komentáři

No plány jsou velké, ale budu to muset letos udělat, protože letní 15" gumy jsou KO, takže než kupovat nové 15" gumy, tak spíš pořídím nějaké pěkné (použité) 16" nebo 17" liťáky se slušnýma gumama a nynější 15" liťáky nechám na zimu. Blatníky jsou taky KO, z pravého už mi kus spodní části chybí (jak je už pod autem) a jelikož mě v půce roku čeká STK, tak to chci mít v pořádku a když už bych nechával lakovat blatníky, tak bych to vzal komplet i s novým předkem no a rozvody už mají najeto 80tis a jsou na autě 8 roků, takže už je opravdu čas je vyměnit, prostě peníze se na to všechno budou muset vyšetřit ;) .

 

Jinak včera jsem v Lidlu pořídil organizační tašku do kufru a dnes přišel další díl do eReSové skládačky :palec:

 

post-107-0-50650900-1452771376_thumb.jpgpost-107-0-56868100-1452771391_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Hezký Konny...mě taky čeká lakovací údržba na pár dílech. Jinak kdy se můžu objednat na to vytlumení dveří? :smich:

Máš to fakt pěkně a pečlivě udělaný. Na předchozí octávce jsem to nechal dělat u člověka, co dělá hifi, nejdřív nadšení, pak mi začalo pomalu do auta téct a když jsem ji prodával a sundal tapece, tak jsem zjistil, že to pěkně odfláknul. Nebylo to potažený po celý ploše, odlepovalo se to, protože neočistil plechy od tý origo pěnový krycí folie a zatékalo k reprákům. Takže u něj už nikdy.

Odkaz ke komentáři

dobře ty...pak napiš jestli se ti tam vše co potřebuješ vešlo.mě jo.

 

Jasně dám vědět ;)

 

Hezký Konny...mě taky čeká lakovací údržba na pár dílech. Jinak kdy se můžu objednat na to vytlumení dveří? :smich:

Máš to fakt pěkně a pečlivě udělaný. Na předchozí octávce jsem to nechal dělat u člověka, co dělá hifi, nejdřív nadšení, pak mi začalo pomalu do auta téct a když jsem ji prodával a sundal tapece, tak jsem zjistil, že to pěkně odfláknul. Nebylo to potažený po celý ploše, odlepovalo se to, protože neočistil plechy od tý origo pěnový krycí folie a zatékalo k reprákům. Takže u něj už nikdy.

 

JJ četl jsem to tuším u tebe ve vlákně, prostě ty naše holky už mají něco odjeto a mají taky už i nějaký věk, tak už je potřeba trochu zainvestovat, aby nám sloužily i nadále ;) . Jinak nevím, jestli by se ti chtělo jet min. 150km kvůli tlumení...? :D Ale díky, pochvala potěší, taky jsem si na tom dal záležet, aby to to plnilo vsou funkci pořádně. Jinak nejlepší je, když si člověk může takový věci udělat sám, protože jak je vidět, tak ostatním se nedá věřit, pokud to teda není prověřený zdroj ;)

 

Plány mas podobne jako já s tím že ja asi nebudu lakovat kapotu, i když by to taky snesla, přední hrána je docela ostrilena od kamínků :/

 

Jo plány jsou velký, já mám kapotu od kamínků celkem dost omlácenou a tak si říkám, že když už by se lakovaly blatníky, nárazník a maska, tak by se rovnou mohla udělat i kapota, ať je to hotový celý, protože jak by to vypadalo, když okolní díly by měly nový lak a kapota omlácená...? :)

 

pěkne planý kony :palec:

 

Díky, však až to budu mít hotový, tak můžem dát ve Vyškově zase nějaký sraz (do té doby se podle mě ale ještě sejdem) ;)

Odkaz ke komentáři

Tu přepravku používám na ukládání nákupu (když sebou nemám třeba tašky), takže ta tam zůstane, ale věci typu lékárnička, deka apod. jsem uložené v těch kapsách, teď je to všechno schované v jedné brašně, takže za ty prachy opravdu super :palec:

Odkaz ke komentáři

no jasný,já tu přepravku taky vozim s sebou,ale jen ji mám složenou v kufru.tak jsem rád,že jsem poradil dobrej kup :pivo:

 

Jasně, chápu. Já ji mám "sešroubovanou" stahovacíma páskama, protože ji složit nemůžu, ale já jsem na to už zvyklej ji tak mít a mít ji nachystanou na cokoli co dám do kufru ;)

 

Musim nieco take aj ja pozhanat ..vyzerato super prakticky :-) ... Konny hlavne miesto si setri na duniboudku :-D

 

Škoda, že u vás na Slovensku v Lidlu mají jiné akce na zboží než u nás, třeba se ti na něco takového za dobrou cenu podaří narazit ;)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...