Přejít na obsah

Kanár


Doporučené příspěvky

RS 2.0 TDi s pár drobnými úpravami:

- kompletní předělání podsvícení ze zelené na bílou

- interiér, zpětná zrcátka a parkovačky v LED

- RS Essen design, tj. přední spojler, zadní difuzor, kryty mlhovek a zpětných zrcátek v klavírní černi

- spojler na pátých dveřích, už ne v černé, ale "jen" žlutá

 

Opět pár fotek, ale nějak musím pohledat zbytek, netuším, kam se zatoulaly :palec:

post-451-1246306857_thumb.jpg

post-451-1246306866_thumb.jpg

post-451-1246306894_thumb.jpg

post-451-1246306979_thumb.jpg

post-451-1246306989_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Ahoj, moc pěkné auto a to bílé podsvícení se mi osobně líbí jsem na elektroniku lopata tak by mě zajímalo, co to všechno obnáší docílit takového efektu. A čistě náhodou ty parkovačky nevíš jaké jsi koupil? Nějak nemám štěstí je najít a mám docela strach, abych vybral ty správné. Díky

musí se vyměnit komplet ledky ze zelených na bílé. Dělal mi to šikovnej borec z Prahy - MartinRS. Má tuším vlákno i tady na fóru. Můžu jen doporučit. Parkovačky jsem bral přes superfattyho nějaký americký, byly nechutně drahý. Co je měli ostatní - třeba Žitný, tak už tuším psal, že s nimi má nějaký problém. Takže čekám, kdy se to pokazí. Ale třeba superfatty ví už o něčem dalším, levnějším a lepším :o

 

auto je bomba, nejvíc ten spoiler.

není to náhodou ten, co byl na konceptu RS+ studie v Essenu ?

kde jsi ho sehnal prosím ?

jo, je to přesně podle té studie RS+ z Essenu. A mám to přímo od výrobce, co to dělá pro škodovku - Benet Automotive. Přístup naprosto perfektní.

Odkaz ke komentáři

Ta bílá je perfektní - rozhodně bych do zelené už nešel :o a kdybych koupil facelift, tak všechno, co je zelené, tak by šlo opět do bíla :o

 

Z trochu jiného soudku - dneska jsem se byl podívat v Boleslavi k Zákaznickému centru na nové RSy. Jak se mi vždycky v předface líbila bílá, tak facelift je dost špatnej, vůbec to nevynikne. Modrá celkem normál, žlutá vypadá celkem dobře, ale co mě celkem dost překvapilo (protože předtím jsem tuto barvu moc neprožíval - omlouvám se, mischicko), tak červená vypadá výborně.

 

Nutno ale konstatovat jednu věc - když jela předface RS v řadě aut, tak jste ji hned poznali a všimli si. Když teď jede faceRS, tak je to podstatně méně nápadné auto, pokud neřve např. žlutou barvou. Rozdíl mezi normalní octavií a RSou je výrazně menší, než u předface řady.

Odkaz ke komentáři

Za zákaznickým centrem v MB (tř. Václava Klementa) je parkoviště, kde stojí auta - referenčky, co se prodávají. A tam teď stojí modrá a nádherná červená, obě v kombi, před zákaznickám centrem stála pěkná žlutá lift a na silnici jsem párkrát potkal bílou. Šel jsem pěšky, byla kolona, tak jsem si ji docela slušně prohlédl...

 

Co je fakt pěkný, jsou ty celokožený sedačky.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...