Přejít na obsah

Kanár


Doporučené příspěvky

Jurach : jsem zvědavej na výsledek ale asi to bude bomba.Kdo Ti to bude střikat a čím?

Pro velký úspěch stávajících úprav opět Benet Automotive. Barvu jim testovala laboratoř, aby co nejlíp držela apod. Proto to taky ještě nemám, protože jsme byli domluvení dávno před létem, jenže první sada barev neměla dobrý výsledky, tak se čekalo na další várku :)

Odkaz ke komentáři
Odkaz ? Jaký odkaz ? Já jsem Ti žádný neposílal. To Krozo, ale ten Ti posílal odkaz na úplně jinačí kola :)

No tak jsem se upsal :smich: neposílal jsi odkaz, ale jen jsi napsal název kol, to je hned řečí... :) :(

 

Pokud víš (jakože ty bys i mohl) o nějakých pěkných kolech, kde jedno nestojí 9tis, tak naťukni :smich:

Odkaz ke komentáři
Storme, koukal jsem do tvého vlákna, a musím konstatovat, že pánové mají pravdu. Na OII se mi moc nelíbí - ještě jak ten kamarád to má s tím lesklým chromem, tak to vypadá dost divoce... Takže zatím pořád vede přestříkání Zenitků na černo :(
heh a to sem ty kola na té OII ani neviděl :smich: .du se podívat...

 

...edit: no tak to je horší než sem předpokládal :) , na škodovku musejí být obyč/jednoduchý tvary páč škoda má takovej design ...pak to spolu sedí ...dle mého skromného názoru.(možná k FL by už padlo něco oblejšího)

Odkaz ke komentáři
hele a co cepeusy z nove RS a mozna na cerno ?

Cepeusy jsou 17" pro L&K, a upřímně se mi nelíbí. Pokud myslíš Neptune - novy RSácký 18ctky, tak to je naprostá paráda - takže nechat si je postupně sehnat by určitě byla varianta. Poptám se v Bolce na černý, protože někdo jim i rovnou dodával černý Zenithy, jezdilo na tom pár aut ve fabrice.

post-451-1248779559_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

nene beru zpet Cepeusy jsem se felil myslel jsem 18" Neptune

 

200x100_12.jpg

 

 

Muzu zkusit zavolat borcovy, (kdyz by byl fakt zajem) kdy by asi tak mohli bejt, ma pristup k dilum co neprosi kontrolou kvality pred montazi na auto. Koupil jsem u nej ty Luny prisli me na 10 T + 500 u znameho za precini opravu tech skrabanecku takze to nebylo vubec poznat a pokud bys to daval nacerno tak uz tuplem no problem.

Odkaz ke komentáři
Storme, koukal jsem do tvého vlákna, a musím konstatovat, že pánové mají pravdu. Na OII se mi moc nelíbí - ještě jak ten kamarád to má s tím lesklým chromem, tak to vypadá dost divoce... Takže zatím pořád vede přestříkání Zenitků na černo :)

To bys musel vidět Live, já si stále myslím že v černé variantě by ty kola ke žluté vypadaly dobře :(

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...