Přejít na obsah

Kanár


Doporučené příspěvky

Cepeusy jsou 17" pro L&K, a upřímně se mi nelíbí. Pokud myslíš Neptune - novy RSácký 18ctky, tak to je naprostá paráda - takže nechat si je postupně sehnat by určitě byla varianta. Poptám se v Bolce na černý, protože někdo jim i rovnou dodával černý Zenithy, jezdilo na tom pár aut ve fabrice.

 

Zrovna včera mi ty Neptune 18" nabízel soused. Nové za 15000,-, mohl bych zprostředkovat obchod.

Odkaz ke komentáři
Zrovna včera mi ty Neptune 18" nabízel soused. Nové za 15000,-, mohl bych zprostředkovat obchod.

Cena je to určitě zajímavá, díky, ale k tomu opět to stříkání. Zkusím se nejdřív zeptat v Bolce přímo na černý.

 

Abych to celé trochu upřesnil - ještě tak před 3 měsíci bych neváhal a bral to. Ale cca před měsícem jsem měl takovou náladu, že toto prodám a pořídím FL RS v benzínu. No a když jsem zjistil, kolik mi za tohle nabízejí, tak jsem byl znechucen :) vzhledem k tomu, kolik jsem narval do různých úprav - spojlery, předělání kompletního osvětlení a další blbosti, tak než se mi bude chtít do toho zase rvát větší obnosy, tak se musím jemně uklidnit. Vždycky mi bylo jasný, že ty věci navíc mi nikdo nezaplatí, dělal jsem to, protože se mi to líbí, ale ty ceny šly dolů obecně naprosto nechutně :lol:

Odkaz ke komentáři
Já zatím tak nějak doufám, že by mě měl vyjít ten Rozkoš aspoň na sobotu v září. Teď je to takové naprd časově, navíc Turnov je z Brna i Litomyšle celkem kus.

Ale přes Hradec budu od září zase jezdit každých 14 dní, když valím na Bolku - což je potom už jen kousek od Turnova.

Tak až pojedeš přes HK tak se určitě ozvi.Bydlim v Hradci takže bychom dali rande. :)

Odkaz ke komentáři

Já jsem před 14 dny sedl do Rosťovy RSy, aby mi ukázal, jak to jede po úpravě. No a první věc, co ze mě vypadla - rosťo, co to máš s podsvícením :) tak jsem si na to zvykl, že bych za žádnou cenu neměnil. I nová RS, pokud bude, tak jde hned na doladění ostatního podsvícení než budíky...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...