Přejít na obsah

Octavia by jajiN


Doporučené příspěvky

Tak dneska dosli vnitrky dveri. Jen me pan prodejce asi moc nepochopil, kdyz jsem mu psal ze chci jen ty hlavni velke plasty :smich: Tak poslal jaks taks vse a jeste v elektrice. Takze poku ma nekdo zajem o ten tapecirunk, elektricke ovladani, odkladaci kapsy a podobne, staci napsat.

 

post-4870-1305533498_thumb.jpg

 

EDIT: a zarazilo me, ze ty zadni kryty z faceliftu jsou jine nez predface. :/

Odkaz ke komentáři

Petr - jaky je rozdil mezi kombikem a normalem? Ja jsem poznal jen to, ze u normal je ten konec do spicky a tady je jakoby usekly. Jeste nejake rozdily? To neslysim moc rad:(

 

Jinak rozebirat to budu, chtel jsem to totiz lakovat. Ale tedka to radsi potahnu jen do folie. Takze se to rozebrat musi :smich:

Odkaz ke komentáři

Tak dneska od 7:30 do 19:30 :blink: REknu vam, uz mam toho dost a jen si preju at je vse OK. A co se delalo. POtahovalo se neco malo do folie (silena vec, vse vyrysovat at je to hezke), daval se koberec, sedacky, palubka, volant. Kufr je jiz hotovy, nachystane repro na zapojeni. Vytlumieni zbytku karoserie. instalace plynovych vzper kapoty milotec a milion dalsich kravin :/

 

post-4870-1305658998_thumb.jpg

post-4870-1305659018_thumb.jpg

post-4870-1305659031_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...