Přejít na obsah

hadice za skrtici klapkou


Doporučené příspěvky

Mě to kamarád taky kupoval ve Škodovce a opravdu ta trubka stála 800,- a už tam ten husí krk není, ale je tam gumová trubka, která nepraská (myslím jsem tu dával i fotku) :blink:

- ahoj Konny nevíš prosím tě v kterém servise to objednával? jsem z brna takže bych to tam taky koupil

800,- je za takto modifikovaný díl super, koukal jsem že poslední tourky 1.6 75kW již toto měly standardně montované, čína ale stále vyrábí původní variantu s vlnovcem :)

Odkaz ke komentáři

Tak trubka byla s gumou, opravdu jsem byl rád, že je vyměněna, jen do chvíle, kdy jsem chtěl trochu otřít hlavu porosenou olejem, myslel jsem že od oleje právě z té prasklé trubky, jenže jsem zjistil, že to rosí a možná převážně z pod hrdla od nalévání oleje ...

fakt bomba, když jsem hrdlo chtěl otřít, zůstalo mi v ruce ... :palec:

Je tam nějaký silikonový lepidlo a hrdlo tam drželo opravdu asi jen silou vůle ... za 140000km a 6 let provozu je dole, teď budu muset za servisákem, ať to zalepí něčim k tomu určeným ...

Jezdit se s tim zatim dá, jen čekám, kdy vyskočí během jízdy celý hrdlo, protože tam celkem foukalo, když jsem sundal zátku během spuštěnýho motoru ...

 

Neví někdo, čím se to lepí??? (mám strach, že to nepůjde odmastit a tudíž ani zalepit, ksakru, ještě abych nesháněl hrdlo čistý i tu část na který hrdlo sedí přilepený, ta kouká z hlavy ... :loool: )

Odkaz ke komentáři

- jj při registraci je nějaké sleva

- já teda akurát jsem poměrně nespokojen s výrobkem, přemýšlím že ho vrátím ...

na škrtící klapce je hadice volná, na váhu šla navlíct zase strašně těžko, odbočka je blbě natočená a krátká, přisávací hadička zase dlouhá ...

- zkusím to vyměnit za jiný kus popř. musím nakoupit stahovací pásky a trošku si stím pohrát, to se mi ale s dílem za 800 upřímě moc nechce :D

tobě seděla všude dobře?

Odkaz ke komentáři

To se teda divím, mě tam sedla jako prdel na hrnec :smich: , na váhu šla trošku ztuha, tak jsem to místo, kde se nasazuje potřel olejem, ale jinak sedí perfektně (na váze i klapce) a ta odbočka (co je nasazená u nalévacího hrdla) taktéž bez problému a ta podtlaková hadička je stejně dlouhá, jako originál, takže i zde pohoda, opravdu u mě 100% bez problémů, zkus to reklamovat, ale více lidí má tuto hadici od topranu a nemůžou si stěžovat :D

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...