Přejít na obsah

vyhrev zadniho okna


Guest houmik

Doporučené příspěvky

Aha, tak to máš nějaký pokažený, protože když mám já zamrzlé okno, tak je to během několika minut rozpuštěné kolem drátků a max. do 10 minut je rozpuštěné celé okno :)

Dík za radu:).To vím taky že je někde problém,ale netuším kde.Proud tam jde ale jen něco kolem 9V.Měřil to známý,ale netuší proč tak málo.Kdyby měl někdo nějakou radu nebo pomoc tak budu rád.A určitě nejen já.

Odkaz ke komentáři

Taky mi to okno hřeje fakt málo, ale od té doby, co mám to nové bez těch lišt, cca 1 rok. To původní hřálo více a fakt to bylo za pár minut bez námrazy, to nové tak po 5 km cestou do práce. Vše je jinak stejné, takže jedine u mě problém na okně o to je origo, takže mě se to zdá tak nějak normální. Je fakt, že ty starý okna rádi praskali, tak jsetli je nějak neupravili. Jaký máš Dave a Konny okno?

Odkaz ke komentáři

KaJe: já mám ještě původní, tzn. s lištama, zatím neprasklo a doufám že ani nepraskne, protože jsem si všiml (možná si to tak předchozí majitel upravil schválně,) že mi nehřeje úplně vrchní drátek, který jde přes brzdové světlo a tím pádem by nemuselo docházet k tomu pnutí, které vede k prasknutí okna ;) . Jinak to, že faceliftové sklo hřeje míň je zajímavý, ale možná to tak mají schválně udělaný, aby předešli můžnému prasknutí :)

Odkaz ke komentáři

Taky mi to okno hřeje fakt málo, ale od té doby, co mám to nové bez těch lišt, cca 1 rok. To původní hřálo více a fakt to bylo za pár minut bez námrazy, to nové tak po 5 km cestou do práce. Vše je jinak stejné, takže jedine u mě problém na okně o to je origo, takže mě se to zdá tak nějak normální. Je fakt, že ty starý okna rádi praskali, tak jsetli je nějak neupravili. Jaký máš Dave a Konny okno?

ahoj.myslím že tam je ještě origo původní.nevím jistě,ale mám auto od strejdy,tak by mi určitě řekl kdyby bylo měněné.ale fakt je to těžká nuda.a to ještě není fest mráz.je fakt že mám na oknech fólií,ale na to by to nemělo mít vliv.navíc mi dnes odešla žárovka v tom knoflíku výhřevu.ta oranžová.

 

Nemáš zač :D , 9V jde i do vypínače výhřevu?

to nevím.neměl jsem ho venku.ale musím se podívat.bo už mě to štve.

Odkaz ke komentáři

V tomhle musím dát za pravdu všem co si stěžují, je to totiž bída. Před octou jsem měl peugeota 106 a tam bylo sklo rozmrznuté do 5minut ikdyby na tom bylo 10cm sněhu a okno nikdy neprasklo, za to v octě, stačí jen aby bylo zamlžené nedejbože namrzle, tak můžu čekat 20minut a stejně nebude rozmrzlé celé, ale jen pruhy. Většinou rozmrzne celé až když dojedu kam chci a to je dost pozdě

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Nazdra ludia! Mám rovnaký problém, výhrev zadného skla je biedny. Dokonca 3 pásiky mi neidu vôbec. Sú nepoškodené, na pravom okraji tých 3 pásikov vidno spájkovanie. Dá sa to nejak opraviť ? http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/v/382015_507871665911292_2103223246_n.jpg?oh=7b9b42d1c539f7090af7d4b50ac1f369&oe=50D6EB62&__gda__=1356280908_d14d58ea21433ae69531af63a4ef600d

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/v/305423_507871699244622_1928508011_n.jpg?oh=be0d046aba2c4b5bc41b2699edbb34c6&oe=50D6C7CA&__gda__=1356304612_83d84de835c4325a80373d6a1c05cc7a

Na fotke sú to pásiky 4,5,6 ktore vôbec nefungujú

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Mám taky problém s výhřevem zadního okna u vozu Combi, vyhřívají mi jenom vrchní tři proužky a zbytek vůbec nic, nejspíš jsem si to způsobil sám protože zevnitř skla jsem měl nalepenou velkou samolepku a letos v létě už se mi nelíbila tak jsem jí sloupl a na okně zevnitř zůstalo lepidlo tak jsem vzal hadr namočený v technickým benzínu a asi půl hodiny jsem to šmudlal než se povedlo to lepidlo dostat dolu a teď v zimě mi hřejí pouze tři vrchní pásky (na nich zrovna ta samolepka nebyla) a zbytek vůbec nic a mě by zajímalo dá se to nějak opravit nebo jedině výměna zadního skla?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...