Přejít na obsah

HandsFree GSM II alebo GSM III a Bluetooth


Doporučené příspěvky

Ahoj potreboval bych poradit.

Koupil jsem Bluetooth modul (7P6 035 730 J) nechal namontovat v servisu ale nefunguje

mi hlasove komunikace s bt. podle popisu by tato jednotka mela hlasovou komunikaci umet.

Nevite kde muze bejt problem?

Když podle navodu pouziju na MF volantu tlacitko hlasove komunikace ta se mi jenom ztisi radio MUTE

a nic se nedeje. Nevite jestli se to musi nejak specialne nakodovat. Dekuju za odpoved.

Odkaz ke komentáři

tato jednotka neumí hlasové ovládání!

 

 

Aha tak pak nechapu proc to v popisu vsude je . :-(

Popis:

Podpora:

Hlasové ovládání

A2DP - Bluetooth Audio Stream

Bílý MFA+ / DIS / FIS / Maxi-dot displej

Barevný maxi-dot displej / multicolor MFA premium / DIS / FIS

 

EN POPIS

Support :

 

Voice Comand

A2DP - Bluetooth Audio Stream

White MFA+ / DIS ( Driver Informaton System in instrument cluster)

Multicolor MFA Premium / DIS

Can be operate by:

 

 

Trosku klamou zákaznka.

 

Pro overeni http://www.carsystems.pl/vw-bluetooth-kit-7p6035730f-retrofit,id219.html

 

Jsem z toho trochu nasraty. koupil jsem ji prave i proto že to vsude napsany je.

Tak nevim jestli jim to nema hodit zpet na hlavu.

Jen informativne ktera jednotka to umi aby fungovala i z ip5 na octavii 2 model 2010. MF volant

Odkaz ke komentáři

Díky, známej má možnost vyměnit tuhle za tuhle :lol: Prostě stejnou špatnou za stejnou dobrou. Stará je, to máš pravdu (2007), ale moje je ještě starší (2005, stejný označení jen bez indexu) a načte kontakty z posledního (nejnovějšího) OS symbian ^3, ze starších 5th a 3rd ne, takže je vidět že to není jen o jednotkách ale i o tom jestli výrobci telefonů ponechají v nových mobilech i zpětnou kompatibilitu. Bohužel v drtivý většině ne a tak je mnohdy s novým telefonem potřeba i nová jednotka :wacko:

Upraveno uživatelem šulda
Odkaz ke komentáři

Ahoj, pročetl jsem celé téma ale nikde jsem nenašel kde přesně hledat BT jednotku. Někdo psal že pod řidičovou, někdo pod spolujezdcovou sedačkou. Ale kde tam přesně? Taky se tu někde psalo, že jí má každé auto. Tomu se mi snad ani nechce věřit. Jinak mám Parrot ale nevypadá zrovna moc pěkně tak by se mi víc líbilo řešení přes BT jednotku a Parrot bych zrušil. Mám O II r.v. 2008 elegance, palubní PC mám ale bez maxíka a rádio Stream. Díky předem za rady

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj profíci

 

Ja by som tiez potreboval poradiť. Mám škoda superb 2 s týmto VIN TMBJE73T2B9041474 s takouto jednotkou centralnej elektriky 1K0 937 087 K v aute mam originálo navigáciu columbus a maxi dot.

 

No a moja otázka znie aký typ orignálneho bluetooth handsfree si mám kúpiť aby mi pasoval so auta (bol plne funkčný v aute) a plne kompatibilný s android telefónmi columbusom a maxidotom?

 

Myslím tie sady ktoré originál dodáva škodovka (komplet jednotka, mikrofón atď).

 

V aute mam aj multifunkčný volant ale nemam tam tlačítko na telefón. Bude potrebné meniť aj podvolanovu jednotku + tlačítka na volant?

 

Ďakujem vsetkým za pomoc a ochotu.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Ahojte pani. Mal by som otazku. Mam O2 Combi FL (11/2010) a mam v nej bluetooth handsfree. Podla vypisu z VAGu ide o tento modul:

 

Address 77: Telephone (J412) Labels: None
Part No SW: 3C8 035 730 A HW: 3C8 035 730 A
Component: Telefon 007 0078
Revision: -------- Serial number: 35909603060487
Coding: 020000000100010000000000
Shop #: WSC 73430 031 00085
ASAM Dataset: EV_UHVPremi A01005
ROD: EV_UHVPremi_SE36.rod
VCID: 214C65833086B716BBD-8074

 

V menu vsak nemam moznost "SMS sprav". Neviem ci je to otazka kodovania, alebo je potrebne vymenit jednotku. Telefon mam BB Q10, telefonny zoznam mam nacitany, taktiez viem streamovat hudbu z mobilu do auta. Taktiez som sa docital aj o moznosti wifi hotspotu, no predpokladam ze to sa tyka len novsich jednotiek (okolo r.2013).

 

Dakujem za pomoc.

 

edit:

Ciastocne si odpoviem sam. Potreboval som v Q10 povolit RSAP, teraz uz mam k dispozicii aj Textove spravy, zmenu zvoneni, nastavenie GPRS, ... Avsak zoznam sprav je prazdny. Tak budem skumat dalej

 

edit 2:

Takze zistil som ze zoznam je prazdny lebo to tak ma byt. Prisiel som na to az ked mi prisla SMS a ta sa v zozname ukazala, nie vsak v telefone. Radsej sa vzdam tejto funkcionality ako mat cast sprav v aute, cast v telefone. Tak isto ako som cital, pri rSAP v pripade ze vypnem zapalovanie a odidem z auta, hovor sa ukonci, kdezto pri HF profile sa len prepne spat z auta na telefon. Vyzera to teda ze rSAP pre mna az tak vela vyhod nema, i ked mat na displeji info o urovni 3G signalu a napis "premium" bol cool :)

Odkaz ke komentáři

Kde zistim aku mam tu jednotku ktoru tu spominate ? Mam rs2010 O|| fl s bolerom. Pri stlaceni tlacitka phone sa akttivuje akurat mute a nic viac. Pod spolujazdcovym sedadlom som nic sice nenasiel ale v nastaveni Bolera som nasiel aj kolonku akt/deaktv bluetooth dakujem...budem smutny ak to nesparujem s mobilom. Auto kupovane ojazdene Dakujem durino

Odkaz ke komentáři

Ahoj mam OII combi 2005 Stream radio , maxidot, jednotku 5P0 862 335 A a telefon Samsung Galaxy S2 , nemůžu najít na telefonu auto bluetoočkem , umí to vůbec tahle jednotka s tímhle rádiem ? Do nastavení telefonu se ani nedostanu to píše telefon není připojen na palubáku.

Upraveno uživatelem šátec
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...