Přejít na obsah

HandsFree GSM II alebo GSM III a Bluetooth


Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...

5N0 035 730 C - HF3, takže plnohodnotný autelefon, ale popravdě, občas mě až se*e, jak se mi čísla a SMS neuloží do telefonu, protože spousta lidí má neomezený tarif a "chytré" telefony a posílají diakritiku jak o život a mě se to na před-FL maxu co? No nezobrazí :/

 

Jelikož je 5N0 035 730 C DDP/BAP tak jí nemusím měnit při výměně maxe,ale pochybuju, že to přelouská, dokáže diakritiku přelouskat Columb?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Ahojte, mám Oct II FL rv2010, nemám multifunkčný volant, nemám RJ BT. Rádio je SWING. MaxiDot.

Chcel by som dodatočne namontovať BT. Mobily mám nokia Lumia a SE M2.

Poradíte prosím, ktorú RJ na BT na spomenuté MT aby tam išiel zoznam kontaktov + sms, alebo aký je rozdiel v RJ na BT.

Nokia má bluetooth parametre:

 

  • Bluetooth: Bluetooth 4.0
  • Bluetooth profiles: Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) 1.2, Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) 1.4, Generic Attribute Profile (GATT), Hands-free profile (HFP) 1.6, Object Push profile (OPP) 1.1, Personal Area Network Profile (PAN) 1.0, Phone Book Access Profile (PBAP) 1.1

 

Ďakujem.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zdravim,

 

rad bych si koupil GSM BT jednotku, co bude zobrazovat na maxidotu a na navigaci Columbus v predFL Octavii (2006). Volba je 1Z0 035 729 B, ktera se tezko k sehnani za rozumne penize. Narazil jsem na 5J0 035 729 B. Dokazal by mi nekdo poradit, zda je tato jednotka take vhodna?

 

Dekuji!

Odkaz ke komentáři

Diky za rychlou odpoved! Koupil jsem pred nejakou dobou starsi jednotku 5P0862335C vcetne veskereho prislusenstvi. Instalaci kabelaze a mikrofonu uz mam tedy za sebou :-) Ovladani na maxidotu neni spatne, ale obcas je pohodlnejsi zahajit hovor sahnutim po telefonu... Zkousel jsem pak jeste premium jednotku 7L6035730. Vse fungovalo az na to, ze z nabidky telefonu jiz neslo vyskocit - maxidot byl telefonem jakoby zamceny. Je skoda nevyuzit Columbuse a tak se poohlizim dal. SAR povazuji spis za nevyhodu, takze se vyber dosti zuzil. Multifunkcni volant nemam.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...