Přejít na obsah

HandsFree GSM II alebo GSM III a Bluetooth


Doporučené příspěvky

Ahoj, chci se zeptat, zda lze nějak nastavit hlasitost tónu, který se ozve vždy při spárování telefonu s HF a po odpojení od HF. V menu Columbusu jsem to nikde nenašel, ani přes MaxiDot. Buď bych chtěl tón úplně vyrušit nebo ho silně ztlumit. Momentálně je ten gong ultra nahlas. :) Napadá mě tedy jedině přes diagnostiku? Nicméně než se na ní rozjedu, chtěl bych vědět, zda s tím vůbec lze nějak hýbat. :)

 

Ahoj, hlasitost tohoto prihlasovaciho zvuku jde ovladat koleckem hlasitosti na Columbusovi v dobe, kdy je tento zvuk prehravan. Kolecko se v tu dobu asociuje pro telefon stejne jako ovladani hlasitosti pri hovoru. Stejne tak se da napriklad regulovat hlasitost hlasu navigovani vuci radiu - v dobe, kdy mluvi hlas navigace, patri kolecko hlasitosti navigaci.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Potřeboval bych poradit, měnil jsem HF jednotku z 5N0 035 730A na 3C8 035 730D. Vše funguje jak má, až na A2DP, které jde jen mono. Měl by to vyřešit další kablík. Nevím však kde a jak ho připojit. Nevěděl by někdo? Díky

Odkaz ke komentáři

Zdravim, menim GSM II jednotku za GSM III (3C8 035 730 A). Nemuzu nikde dohledat part number antenky s fialovym konektorem viz nize. Jedine oznaceni, co se mi podarilo najit je CRS-035.GSM.03, ale to neodpovida originalnimu dilu. Jinak na strese (O2 predFL) mam antenu, co by mela mit FM+GPS+GSM. Lze tuto antenu pouzit pro GSM jednotku? Nebo je to pouze pro pevnou zastavbu? Diky

 

MA-GSM-05%20FAKRA%20Dz1.jpg

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Dočítané až do konca :)

 

Ahojte, mám problém ktorého riešenie som tu nenašiel. Kúpil som si novú Octávku a našiel som v nej GSM III. Cez rSAP si všetko funguje ako má no zistil som, že mi krajne nevyhovuje. Vytáčať potrebujem z mobilu a podobne v nom potrebujem aj internet.

 

Problémom je, že ja v menu neviem nájsť možnosť zmeniť Premium na HandsFree. Vie niekto kde by mohol ​ ​problém?

 

Dík za odpoveď.

Odkaz ke komentáři

Po dnešnom experimentovani som asi našiel spôsob, snáď niekomu pomôže.

 

Po pripojeni cez rSAP kliknite v stavovej lište na Vzdialeny pristup k SIM. Dajte vlastnosti. Tu aplikaciu nebudete vedieť vypnuť no dajú sa jej premazať pamäť. Vypnite a zapnite BT v telefóne. Keď sa bude chceť jednotka pripojiť tak sa vám objaví okno s povolením prístupu k SIM. Tu treba nastaviť NIE a odkliknúť že aj v budúcnosti.

 

Skusil som pripojiť, odpojiť, vypnúť zapaľovanie a zatiaľ stále bez problému.

Odkaz ke komentáři

Zdravim,

 

mam O2 FL, multifunkční volant s tlacitkem media a Bolero, auto je bez pripravy pro telefon. Dodelal jsem si MDI a GSM, v gateway nakodoval telefom a media player, v radiu jsem nakodoval iPod/USB, ale pri kodovani telefonu VCDS 11.11 hodi chybu "error31: request out of range".

Telefon i MDI funguje, jen při stisku tlacitka na volantu pro prepinani medii se na radiu zmeni zdroj (radio/media) a na maxidotu se zobrazi telefon. Poradi mi nekdo s tou chybou VCDS a jak nakodovat to tlacitko, aby se na radiu neprepinaly media?

 

diky moc

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o měsíc později...

Zdravim, mam Octavii fl , Columbus, bt jednotku 5K0035730 E, telefon funguje jak ma, zobrazuje si na maxidotu i Colombusu. Problem mam s prehravanim hudbzy z telefonu. Na maxidotu i Columbusu se objevi pouze napis BT audio a vse musim ovladat z telefonu. Kdyz klepnu na ikonku bt tak se mi objevi nazvy tracku, delka, muzu vse ovladat z columbuse, track se prehrava ale nejde zvuk. Mam iphone 4s. Nevite nekdo co s tim? Diky

Odkaz ke komentáři
  • o 5 týdnů později...

Zdravím,

mám OCT II FTL 2009 dal jsem tam Columbus model 2014/2015 v autě vůbec nemám BT jednotku a potřeboval bych od někoho sehnat a namontovat vše potřebné ,aby fungoval BT spárování s mobilem,i zobrazení na maxidotu.Nejlépe někdo od Olomouce popř. ještě Brno by se dalo.

 

Díky

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...