Přejít na obsah

HandsFree GSM II alebo GSM III a Bluetooth


Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...
Guest Kinkian

Pánové mám dotaz, půjde jednotka 1K8 035 730 C do OII před FL? MR 2008 s maxidotem.

 

Aktuálně mám jednotku která umím jen Rsap což mi dost nevyhovuje, stačí mi zobrazení na maxiku a tel. seznam.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Já tu někde četl že by to snad mělo jít i bez dotykového rádia a podpory Maxiku. A to mě právě zajímá protože co když telefon vyměním tak nebudu otravovat zas někoho s FL oktou:)

 

Ale otázka zní jak to udělat.

 

Navíc dotaz navrch. A2DP HF stejně asi nepojede na Stream MP3 ne?: )))

Odkaz ke komentáři

Ahoj, chci se zeptat, zda lze nějak nastavit hlasitost tónu, který se ozve vždy při spárování telefonu s HF a po odpojení od HF. V menu Columbusu jsem to nikde nenašel, ani přes MaxiDot. Buď bych chtěl tón úplně vyrušit nebo ho silně ztlumit. Momentálně je ten gong ultra nahlas. :) Napadá mě tedy jedině přes diagnostiku? Nicméně než se na ní rozjedu, chtěl bych vědět, zda s tím vůbec lze nějak hýbat. :)

Odkaz ke komentáři

Nefunguje to ani na MaxiDote ked mas telefon pripojeny cez RSAP? Na mojej O2 mi sice gong neznie pri sparovani (aspon si nepamatam ze som to niekedy mal), avsak ak mam telefon sparovany cez RSAP, viem si napriklad zvolit ton zvonenia v aute, hlasitost, atd. Ak to mam len v HF profile, tak tieto volby sa na maxidote neukazuju. Cize mozes skusit sparovat cez RSAP (resp. len povolit RSAP), pozriet ci sa to neda nastavit na MaxiDote, a nasledne znova prepnut na HF (pokial preferujes HF profil ako ja...).

Odkaz ke komentáři

Mám iPhone 6 a ten tuším nepodporuje rSAP se Škoda HF. V menu MaxiDotu nic nastavit nemohu. Když změním v telefonu styl vyzvánění, tak mi automaticky stejným tónem vyzvání HF v autě, což je fajn. HF profil mi také vyhovuje, zkrátka auto se chová jen jako mikrofon. Mám i dost specifickou jednotku - umí Columbus + moderní telefony + předFL auto, tedy budíky a vše funguje korektně.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Dobry vecer.



Chtěl bych se zeptat zdali tady mel nekdo problem s aktivaci BT na radiu Bolero.



Cislo RJ. 5P0862335



RJ BT mam i antenu k BT mam, ale kdyz zapnu na mobilu BT Samsung S3 tak mi to nic nenajde.


Jedine co mne napada je nakodovat RJ BT.



Za kazdou radu budu rad.



Napada mne jeste nakodovat RJ BT ? Muze mi nekdo poradit jak na to ?



Dekuji moc.


Odkaz ke komentáři

Ahoj, nikdy jsem HF sadu neměl, takže nemám zkušenosti. Chci se zeptat - teď mám tuším jednotku s koncovkou 742B. Rádio Audience, oct 2005. Když mi někdo volá, tak se rádio pouze ztlumí, napíše na displeji PHONE a event se zobrazí jméno na maxidotu. Měl jsem zato, že bude normálně přes repro vyzvánět, což se neděje. Je to tedy takhle v pořádku a vyzvání až v nějaké novější konfiguraci?

Odkaz ke komentáři

nesnáším kolumbuse.... Napadá vás někdo, proč to ani na maxidotu ani na columbosovi prostě nezobrazí všechny kontakty? jako on si je natáhne, jak kolumbus i maxidot, ale pak je prostě všechny nezobrazí. jenom některý, seznamy volání fungují normálně. mobil sony M2

https://lh3.googleusercontent.com/E6o50pZJs1402ZFaooCx0_dhThi8XzdNqJFYVlMdjyez=w560-h996-no

 

někdo help pls? už z toho fakt rostu, zreklamovat nepujde asi nic....

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...