Přejít na obsah

HandsFree GSM II alebo GSM III a Bluetooth


Doporučené příspěvky

Telefon vložím do držáku v autě a když otočím klíčkem, potažmo nastartuji, tak mi v rádiu (škoda cruise,rns300) zobrazí sluchátko a pípnutí signalizuje spojení (spárování) telefonu s jednotkou bluetooth. Když mi někdo telefonuje, tak musím ručně na telefonu přijat hovor, ale vše ostatní slyším v reprácích rádia. Dříve mi to fungovalo, tak že jsem hovor přijal levym tlačítkem na multifunkčním volantu a na maxidotu se mi objevilo, kdo telefonuje, pokud jsem ho měl v seznamu. Nevím kde nastala chyba nebo zda se to musí nějak nakódovat, pokud jsem měnil jednotku.

Odkaz ke komentáři

Zdravím. Chlapi je tu někdo kdo by mi pomohl? Vyměnil jsem jednotku 5P0 862 335C za úplně shodnou, ale můj Samsung S7 mi nefunguje s maxidotem a multifunkčním volantem. Jen se mi spáruje a to je vše. Zapnout a vypnout ho musím ručně. Dříve se mi zobrazoval seznam na maxidotu a nyni nic. neví někdo kde by mohla být chyba? Moc dík za odpověď.

Odkaz ke komentáři

Nejsem na tohle odborník ale zkusím se vmísit když se nikdo neozývá :) Vložím do držáku je co? Předpokládám že pro S7 není adaptér do origo konzole? Co znamená nefunguje s MaxiDotem, nezobrazí se při hovoru nic? Chyba podle mě byla, že jsi vyměnil starou jednotku za starou, která sice podporovala tvou Nokii ale S7 už bude jinde, je to telefon z roku 2015 nebo 2016? Ta jednotka je 2005! Proto sem minule zmiňoval tu nekompatibilitu. Nemám zkušenost s Multifunkčním volantem a Cruise ale hovor přijímám páčkou pro Palubní Počítač. Telefony se mi vždy automaticky párovali přes BT, ne přes konzoli s adaptérem, to sem si nastavil přes VAG a do jednotky koupil anténu pro přenos přes BT. Se starou Nokií bez Symbianu se zobrazí tel. seznam a vidím kdo volá, starší Symbian zobrazí na MaxiDotu jen tel. číslo protože se nenačte tel. seznam. "Nejnovější" Symbian, konkrétně Belle, mi ale načte i telefonní seznam, tak vidím kdo mi volá. S Androidem mi to seznam načetlo ale jen jednou, už si nepamatuju model, je to pár let nazpátek. S novějšíma Androidama se seznam nenačte ale vždy jde hovor přijmout páčkou pro PP. Podle mě by se ti mělo na MaxiDotu zobrazit tel. číslo a přijmutí hovoru by mělo jít pomocí páčky, proč ne přes MV nevím. Mám stejnou jednotku bez indexu ale kamarád než rozbil svou O II na sračku měl tu samou co ty a pracovalo mu stejně jako mě. Nevím jaká jednotka by ti pomohla ale poradit by asi dokázali Rolbař nebo ferda25.

Odkaz ke komentáři

Držákem myslím obyčejný držák na mobil,který mám připevněn na origo držáku (konzoly) v autě. Telefon se po zapnutí klíčku spáruje přes bluetooth s jednotkou. V rádiu se mi ukáže sluchátko a zazní ton připojení. Když telefonuji, tak vše je v pořádku. Jen jsem byl zvyklí přijmout hovor přes multifunkční volant a na maxiku jsem viděl tel.číslo nebo pokud byl daný volající v seznamu telefonu, tak se mi tam zobrazilo jeho jméno. Nyní musím hovor přijmout ručně na telefonu. Jednotku jsem koupil shodnou z důvodu, že byla docela levná a rovněž jsem se obával, abych nekoupil něco co by nefungovalo.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Ahoj, uz jsem bezmocnej a nevim si rady... Mam Octavii II facelift a rovnou ve vybave jsem mel BT sadu 5K0 035 730 E. Rok mi vse krasne fungovalo az jsem jednou prisel do auta a maxidot mi napsal pripojovani telefonu ale telefon se nepripojil. A od te doby jiz nikdy. A kdyz dam hledat jinym telefonem tak to vubec BT skoda nevidi, nenajde... zkousel jsem menit pojistky, jednotku pod sedadlem jsem rozebral zda neni vytopena nebo tak neco a taky nic... takze to vypada ze proste odesla? Protoze v menu maxidotu je porad videt, muzu dat i hledat nova zarizeni ale nic to nenajde... kazdopadne tohle oznaceni nemohu nikde sehnat. Jen origo skoda za 12000 [emoji22] Nemate nejakou radu? Dekuji

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Ahoj. Mám FL 5/2009 a HF jednotku 1Z0-035-729-D

 

Všechno funguje jak má jak se starou SE K750i v origo adaptéru, tak i s novým LG K8 (Android) přes BT

 

Přemýšlím, ale nad možností pouštět z Androidu přes BT také hudbu, což asi moje jednotka nepodporuje.

 

Na Columbusu mám FW 5238, ale zdroj BT je zašedlý/neaktivní. Jakou jednotku bych musel koupit, aby mě fungovala i ta hudba a jinak se nic nezměnilo? Musí se předělat i kabeláž? Nová jednotka už bude muset být GSM III? Nebo bude zvládat i ten starý telefon a bude se chovat stejně jako tady ta moje stará jednotka? Díky

Odkaz ke komentáři

Ahoj všichni , dodělával jsem si BT, rádio Audience mp3, BT jednotka 1Z0 035 729, kabeláž jsem kupoval original. Problém že se nemohu vagem (VCDS) napojit ať ji mohu přepnout do BT modu. Píše : 77 telephone - too many communication errors to continue. To je jednotka v háji?. přitom na maxidotu vidím položku phone, a pokud na ni najedu tak mi napise pripojte tel. do držáku. Mám ročník 2006

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...