Přejít na obsah

HandsFree GSM II alebo GSM III a Bluetooth


Doporučené příspěvky

jsem s toho tady trochu zmatený...

 

chci si koupit sadu hf, na výber mam jednotky 5K0 035 730 nebo 5N0 035 730 D

predpokladam ze jedna je gsmII a druha gsmIII,

 

rikate ze ta 5N0 se neda sparovat na predFL budicich a neukazuje na maxidotu predFL? ptam se, protoze jeden kolega mi psal ze ma 5N0 035 730 A a na maxiku se mu ukazuje (predface octa)

 

ta 5K0 se paruje bez problemu a ukazuje nebo neukazuje na maxiku?

 

dalsi vec, kdyz mam telefon bez rSAP bude fungovat i na gsm III, nebo je nutnost mobil s rSAP?

 

diky

Odkaz ke komentáři

5N0 035 730 D neni to same jako 5N0 035 730 A

 

podle toho co jsem zjistil tak A i B jednou v pred FL. Index C a D je pro FL.

 

Ja mam jednotku s indexem B a jde mi na maxiku ale tefefon nereaguje na tlacitka na volantu. Nejsem si jist jestli se 5N0 035 730 da prepnout do jineho modu nez rSAP takze asi budes muset vymenit mobil. Jsi si jisty ze tvuj mobil nepodporuje rSAP ? Je to uz hodne stara technologie a tezko by clovek dneska pohledal mobil bydanej rok zpet bez tohohle.

Odkaz ke komentáři

a jsme u toho zase to posr. nakousnute jabko vyrobene na zakazku pro AT&T ze kteryho se muze nepochopitelne celej svet posr*t.

 

Dragole srry za mystifikaci s tim indexem C a diky milhauskovy za opravu.

 

Bych klidne i tu 5N0 035 730B vymenil za GSM II kde by mi fungovalo ovladani na volantu.

Odkaz ke komentáři

no je v tom teda peknej zmatek...

 

tak jsem se dovedel, ze 5N0...730 A,B jsou gsm III druhe generace, ktere bohuzel fungujou pouze s mobily rSAP..

 

...730 D je prej treti generace, ktere fungujou s mobily rSAp i bez rSAP, ale bohuzel nefungujou s predface budiky, takze je treba sparovat v ve face aute

 

oni to delaji pani inzenyri schvalne abychom si nemontovali veci s face do predface, ale abychom si rovnou koupili nove auto...

 

mam N900, a bohuzel nema rSAP, je to blby ale je to tak...takze pujdu do te gsm II 5K0, nebudu to mit na maxiku, ale na columbu jo..

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

poradí někdo prosím?

napojil jsem hands free sadu 5K0......, vše funguje, telefon se připojí, telefonní hovor perfektní, hlasové ovládání taky funguje. Ale mám jeden problém, a to je, že když připojím VCDS tak se mi nepřipojí k modulu 77 (telefon), v gateway ho mám zaškrtuný, gateway nehází chybu, ale modul 77 píše, že ''cannot be riched''....

 

nevím jestli to nebude špatným připojením can + a can - ....má to tak: oranžovo/zelený - can + , oranžovo/hnědý can - , tak mi přišel celej set BT nachystaný, tek nevím kde jsem udělal chybu

Odkaz ke komentáři

ja ti nevim, ja to videl jako oranz/zeleny, ale je mozne ze se pletu. Kazdopadne jsou to ty dva canove dratky, mam je napojene do konektoru od radia viz foto...

celej set mi prisel pripraveny jako plug&play, tzn. ze to slo prrz adapter, jeden konec do radia a do druheho se napoji origo konektor, ale to se mi nelibilo, zaprve kvuli mista za radiem a za druhe mi to prislo uplne zbytecne.

Tak jsem odpojil ty kabliky ktere sly s jednotky BT no a pripojil na origo conector, presne podle toho jak to bylo puvodne.

Nezbyva mi nic jineho nez prehodit cany, uvidim jestli tam se stala chybicka.

post-497-1308094929_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zdravím pánové, před časem jsem koupil O2 rv. 2006 (bez maxidotu, radio Stream). Je tam namontovaný originál držák telefonu a na muj tel. Škodovka neprodává adaptér (Nokia E71). Nemáte tušení, co s tím? Byl jsem u autorizovaného prodejce a tam na mě koukali, jak na ufouna, že Parrot je levnějsí. To je sice pravda, ale když to tam je, tak proč to nevyužít, že.

 

Ještě malé foto (omlouvám se za špatnou kvalitu, je to z mobilu a při západu slunce)

 

21032011123.jpg

Odkaz ke komentáři
no s tema volanejma cislama a seznamem bych to videl vic opatrne, vzhledem k tomu ze je to 06 bude tam nespis 5p0862335 a ta si s E71 moc nepopovida, ale telefonovani bude fungovat jen budes muset prijimat a vytacet na mobilu.

 

 

Pravdu díž. Sice mě má manželka za idiota (že jsem to běžel vyzkoušet), ale zkusil jsem to vyspárovat a chodí to. jen to musím přijímat a vytáčet na mobilu. Rádio píše pouze Phone. Díky

 

 

PS: a to je tohle v Nevecomu na Kladně nenapadlo, tam už s autem asi nepůjdu,...

Odkaz ke komentáři

No a teď ještě odendat tu konzoli která to tam hyzdí. Věř že sem taky kdysi studoval co a jak a žena k tomu měla stejnej postoj ale názor změnila když sem to sprovoznil, odendal konzoli která se jí taky nelíbila a překážela, po dodělání MaxiDotu jen mlaská jaká je to úžasná věc :) Já to ale naměl nakódovaný na příjem přes BT a v okolí nebyl (naštěstí už je) nikdo kdo to umí a taky sem v jednom servisu nepochodil ale v F3K Třebíč bez problémů za 5 minut :D

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

me si to u 2005ky s BT Blackberry povida a mam tam i seznam a posledni hovory :)

 

jinak je to peklo, ja mel celou dobu v aute jednotku s BT ale predchozi majitel tam mel proste drzak a vyrizeno, vubec nikoho nezajimalo ze to jde pres BT, on na to cumel jako pako kdyz sem mu pak vezl nejaky CDcka co si zapomnel v aute a mluvil jsem do auta bez drzaku :D

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Igor: Díky za odpověď, těsně než jsem si přečetl tvoji reakci, našel jsem na VW foru podobné kodování pro tuto jednotku, konkrétně 080000000100010000000000 Chyby zmizely, objevuje se pouze jediná, nemám přesně číslo, ale něco jako celular antene, takže předpokládám, že problém bude s neorigo GSM anténou, kterou jsem koupil s jednotkou. Mám tuto : http://www.stualarm.cz/produkt/67520-vnitr...lepovaci-patch/ Funguje bez problému, ale chybka tam asi zůstane navždy. Co myslíš, překodovat to na tvé kodování, nebo nechat být?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • jakože ja to prikryvam ještě kryci plachtou, takže to by se moc neotestovalo ... spíš by mě zajímalo, kde by byla jaká promáčklina, protoze nektery ty kusy byly fakt tezky...
    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
×
×
  • Vytvořit...