Přejít na obsah

HandsFree GSM II alebo GSM III a Bluetooth


Doporučené příspěvky

hmm, to je divné mne na S2 ide A2DP normálne tak neviem čím to je.

Tak to taky nevim, v menu mam audio bt aktvivano, pustim nejakou hudbu na mobilu a nic a tlacitko bt na displeji zustava sede, mam ice cream 4.0.4 ale nefungovalo mi to ani s 2.3.6 ani 3xxx atd, proste nic, tak jestli to nebude tou jednotkou bt

 

signál se vůbec nechytí...

 

Dragole: právě mně zajímá jestli tahle jednotka funguje s předface MF volantem který mám v autě..

Aha, no v tom ti ted neodpovim, ale poptam se, bylo nas vic kdo kupoval tyhle jednotky bt

 

 

Dragole: kde se dá pořídit nabídka v menu maxidotu Drago? To se mi moc líbí.

To je menu od polar fis, da se upravit jmeno dle libosti, no a co je uvnitr toho menu lze videt na videu + mnoho dalsich vychytavek.

Vice info www.auto-polar.com konkretne www.auto-polar.com/index-load-Polar_Fis_adv.htm

A tady jedno vlakno s pokusem o spolecnou koupi, ale nevysla a to je dobre, protoze se od te doby hodne zmenilo a ted je to o hodne lepsi....

http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=4031

Odkaz ke komentáři

hej ja viem že to stojí takmer nič, ja len som ju nechcel kupovať lebo to chcem len na skúšku prehodiť z Otcovho auta... no nič.

inak k tomu BT audio, nefunguje to zas tak stopercentne asi raz z piatich spárovaní s tel., mi tlačítko tiež ostane šedé a nejde to :) inak mám 4.0.3 stále pri predchádzajúcich verziách androida som ešte nemal GSM sadu takže neviem či to išlo aj vtedy.

Odkaz ke komentáři

Ahoj všichni, může se tu se mnou někdo podělit o zkušenosti používání telefonů Samsung konkrétně SGS2 a SGS3. Mám služební auto vybavené originál GSM II a SGS2 nikdy neměla problém, proběhla výměna telefonu za SGS3 a výsledek je, že pokud chci někomu volat, bluetooth se odpojí a za cca. 20 sekund se automaticky opět spojí a drží, pokud někdo volá mě, vše je O.K. Přesný název Bluetooth modulu v autě neznám, diagnostiku nemám ale spoléhám na nějaký standard na straně Samsungu. Díky za postřehy a rady.

Pěkný večer.

 

P.S. Omlouvám se, mohu poprosit o přesunutí do správné rubriky, děkuji.

Odkaz ke komentáři

Ahoj. SGS 3 mám a používám jí taky v autě. To co popisuješ jsem měl kdysi s iPhonem 4. Od té doby co mám galaxy vše jede suprově. palec.gif Zkus se přehrát software v telefonu, aktualizovat nebo obnovit. Může tam být problém s nějákou aplikací nebo něčím. Za mně vše jede skvěle.. pivo.gif

 

Ahoj, já používám ROM od Wanam Lite, ovšem kolega používá Original SW Samsung poslední update a Parrot mu dělá něco podobného, před chvílí jsem s ním domluvil, telefony máme cca. 3 týdny.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Ahoj,

 

mám OII modelový rok 2008.

Zhruba před čtvrt rokem se mi přestal spojovat telefon přes BT s jednotkou. Jedná se o jednotku: 1Z0 035 729

Na diagnostice nekomunikuje, víceméně není vidět.

 

Nikdo mi s tím zatím nedokázal poradit a pomoct.

Zatím slyším rady typu: je to starý s tím už nic nedělej, protože na to nic neseženeš.

 

Není tu někdo, kdo by se na to zvládl podívat, případně nějak poradit? Nebo měl dokonce nějakou funkční jednotku k prodeji?

 

Mladá Boleslav, Praha, Hradec Králové, Liberec,...

 

Díky Tom

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

panove potvrdte / vyvratte mi prosim nasledujici, s HF 5N0 035 730 B na predFL nerozjedu iPhn4(S) s iOS6 pres rSAP aniz bych musel pouzit jailbreak a doinstaloval nejakou rSAP aplikaci.

 

Je nejaka jednotka pro predFL se kterou pojede iPhn4(S) nebo iPhn5 vcetne listovani v seznamu ma maxidotu a boleru ?

 

Je nejaka HF jednotka podporujici vyber jestli pouzit rSAP nebo klasiku BT-HF pro predFL zase se zachovanim seznamu na maxiku a boleru ?

Odkaz ke komentáři

Čaute , potřeboval bych poradit . Mám OII FL 2011 Elegance, nemůžu nějak spárovat pořádně telefon přes Bluetooth . Telefon tam sice mám , ten to najde i s pojmenováním, ale nemůže se mi skopírovat telefonní seznam, vždycky to kopíruje , nebo co to píše , a pak to napíše hlášku ." NEPODAŘILO SE SKOPÍROVAT CELÝ SEZNAM", nebo tak něco.

 

Mám SAMSUNG GALAXY NOTE, předtím jsem měl Nokie N95 8GB a pak N97 a s těma to proběhlo uplně bez problémů včetně toho seznamu a SMS. Z toho Samsungu to tedy nemůže načíst ten seznam, je to divné. A navíc z tama ty Nokie nemůžu vymazat.Jako , vymazat je vymažu , všechno proběhne , ale pak se mi tam znovu ukážou ?

Nevíte prosim vás někdo jak je z tam dostat pryč a jak stoprocentně zprovoznit ten Samsung v té palubní síti ?Máte to někdo odskoušené s těma Samsungama ? Díky

Odkaz ke komentáři

To mi přijde divné, že by ta jednotka to nepodporovala a musela se kvuli tomu měnit.Auto je vyrobené i koupené v roce 2011 a to samé platí i o tom telefonu. Telefon to vyhledalo, uložilo si to jeho jméno, najde ho to, píše to, že je s ním spárováno. Funguje i přehrávAání hudby z telefonu přes bluetooth. Ten telefonní seznam to kopíruje a pak to napíše, že se ho nepodařilo skopírovat celý. Ale neni tam nic.Nemůže být třeba zaplněná paměť, jak je velká?

Odkaz ke komentáři

tak muj post platil vic pro Postman007.

 

Petas:

 

Vznasis dotaz o kapacite pameti a pokud ty infomace nekdo mel zase bude potreba vedet jaka je tam jednotka a jednotky se vyrabeli v ruznejch variantach. Je mozny, ze potrebujes jen prehrat FW teefonu nebo povolit nejaky nastaveni, je taky mozny ze mas jen mnoho kontaktu, ale porad je to hadani a aby to bylo mensi bylo by fajn znat to cislo jednotky.

 

2011 by mohla mit uz ty jednotky kde se da vybrat mezi BTHF a nebo rSAP protokolem a pokud vim Jarda hlasil ze je potreba nejak update androidu nebo ze pomohl.

Odkaz ke komentáři

Teď jsem vyčetl z návodu k obsluze, že je k dispozici 2500 míst pro kontakty. Tento telefon je čtvrtý co tam byly uloženy, takže by to teoreticky mohlo být i tím místem, jak jsem psal.

Přivádí mne k tomu hlavně to, že to provádí-"probíhá kopírování kontaktů " a po chvíli to napíše, že se nepodařilo kontakty zkopírovat kompletně??? Ale nenajdu tam žádné.

Chtěl jsem ty telefony vymazat, ale nedaří se mi to, vymažu je, a ony se mi tam pak stejně objeví zase.Tak jestli neni ta paměť už fakt zaplněná??

Odkaz ke komentáři

výmazem telefonu nic nezmůžeš, podívej se na číslo jednotky pod sedačku spolujezdce.. pokud máš jednotku která umí oba profily stačí na maxidotu v menu tlefonu přepnout do obyč profilu - v menu režim sim a kontakty se natáhnout... nebo zkus při nastartovaném klíčku a připojeném telefonu vypnout bluetooth v menu telefonu a znovu BT zapnout....

 

 

Odkaz ke komentáři

To sem dělal , zkoušel jsem zapnout vypnout BT v telefonu. Ještě jsem teď nahrál nový firmware do toho Nouta , tak uvidím , jestli to třeba nepujde . Stejně ale, jakto že muzika hraje přes ten BT z telefonu přes rádio ? Tam bude jen nějaká krpa .

Ta jednotka by měla mít nejlíp jaké značení ?

 

To je v prdeli, nerýpal jsem se s tím tak dlouho , ani když jsem to auto měl nové , hned to všechno v pohodě fungovalo. Teď mě jen tak z nudy napadlo se s tím pohrát , a už se našel problém . S tou Nokií to šlo uplně šup na šup, , zvládl by to i cvičený šimpanz :D

Odkaz ke komentáři

Mě to dělalo taky, po nahrání nového firmware telefonu, zkoušel jsem telefon vymazat (mě to šlo) a provést nové spárování pod jiným jménem telefonu a stejně se mi seznam nenatáhnul, resp ano, ale jen kontakty na SIM, kontakty v telefonu nikoliv - v režimu rSAP, pokud jsem jel v režimu bluetooth ta se seznam natahoval dobře.

V režimu rSAP jsem to nakonec rozchodil ani nevím jak, prostě jsem nechal telefon v tomto režimu připojený a po 100 km jízdy nejednou koukám, že se seznam hlásí jako aktualizovaný a od té doby to jede, asi to chtělo trochu delší čas vzájemné komunikace, než se telefon dohodnul s HF biggrin.gif.

Odkaz ke komentáři

Zdravím šechny GSM odborníky a vědátory. Po přelouskání tohoto tématu jsem se v tom pěkně zamotal.

Mám O2 MR2005 Elegance, MF volant, telefoní přípravu na palubce bez adapteru na konkétní přístroj ( z něj jsem odřezal zobáčky a výstupky do hladka a nalepil na něj nanopodložku a na ní krásně drží můj SGS I9000 ), maxidot, rádio Audience 6xMp3, GSM2 jednotku 5P0 862 335 s už dokoupenou BT anténou na které už mám povolený a spárovaný BT, telefon používám Samsung Galaxy S I9000 s Androidem 2.3.3. Přijímání a ukončování hovorů mi na volantu funguje.

Poraďte mi prosím co všechno mi může fungovat, zatím tam neumím dostat z SGS I9000 telefoní seznam.

Původní majitel GSM sadu používal při přímém propojení s telefonem v adaptéru bez BT. Jeho původní seznam jsem již nechal při aktivaci BT smazat.

Půjde mi :

1. Nahrát a zobrazovat seznam na maxiku nebo rádiu ? Případně nahrát z telefonu bez OS Sony Ericson W850 nebo jiného.

2. Používat hlasové ovládání ?

3. SMS na maxidotu ?

4. Přehrávání hudby přes A2DP ?

Nevím na které funkce jsem zapoměl. Prosím přibližte mi co mě čeká ať se následně nepídím po nedosažitelném.

Díky za rady.

Upraveno uživatelem mojinmojin
Odkaz ke komentáři

A jaký máš telefon, se kterým ti to dělalo ? Mě to dělá Samsung Galaxy Note , měl jsem tam pořád firmware se kterých jsem ho koupil v.2.3.6. , celkem mne nic netlačilo to aktualizovat, tak až dnes jsem se donutil to upgradovat na poslední 4.0.4, tak uvidím zítra , jestli to mělo smysl.

 

telefon SGS

Odkaz ke komentáři

mojinmojin>> k tomu co chceš si budeš muset pořídit jinou GSM, nevím přesně jakou, na to ať ti odpoví odborníci, ale tuhle babičku mám a kontakty na Maxidot umí jen ze starších telefonů, z novějších taky ale jen z některých, z mojí symbianový E7 načte kontakty ze SIM což mě stačí, sms neposílám a na hudbu už bych to vůbec nevyužil , s tvým telefonem podle mě moc mluvit nebude, respektive bude jen mluvit :)

Upraveno uživatelem šulda
Odkaz ke komentáři

Díky za rady z tohoto vlákna,

dnes jsem došel k autu, v Galaxu S1 jsem měl připravené kontakty na SIM a telefon nastavený na seznam ze SIM.

Po spojení jednotky s telefonen proběhlo automatické stažení seznamu do jednotky a volání z Maxíku už funguje.

Po odzkoušení hlasového ovládání mi systém nahlásil prázdný seznam, tudíž jsem po opětovném prostudování návodu k obsluze auta vyčetl, že seznam hlasového vytáčení je na 50 kontaktů. Z toho usuzuju, že je nezávislý na seznamu v Maxidotu a je třeba kontakty pro hlasové volby nahrát samostatně. (k tomu jsem se dnes už nedostal - návod jsem s sebou neměl ). Zítra otestuju nahrání hlasových kontaktů a napíšu výsledek. Vypadá to, že i se starou GSM II jednotkou není nic ztraceno a když nepůjdou číst SMS a nepůjde A2DP tak jsem přesto spokojený. Legální, komfortní a bezpečné volání je splněno.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
    • Dveře, jako že plech určitě stejný, ostatní věci jako zámek, spouštění okna a řj už mohou být jiné. Ale to se přehodí.
×
×
  • Vytvořit...