Přejít na obsah

HandsFree GSM II alebo GSM III a Bluetooth


Doporučené příspěvky

no tak se podivej pod rididicovu sedacku co je tam za jednotku presne, jinak je to porad jen teoretizovani, podle jednotky se pak pozna jakej zpusob pripojeni je podporovanej. Jestli je potreba Android rootnout na to aby fungoval rSAP tak ja snad opravdu skoncim u Applu.

 

Ondro Galaxy nemusíš, ten má rSAP v základu jako jeden z mála Androidů, nemám s ním problém

Odkaz ke komentáři

volal jsem dnes na infolinku Samsungu, ale prý 4.0.4 zatím nepodporuje rSap??? mátě někdo tuto verzi a jde Vám rSAP????

 

Jsem si aktualizoval SII na android 4.0.4 pred tydnem a kdys se pripoji tak po chvili vyskoci zprava ze stazeni kontaktu je neuplne.....s verzi 4.0.3 mi psalo ze stazeni kontaktu OK, obcas novy tekefonni seznam k dispozici.

 

Mam ovsem jednotku bt 5k0, takze basic....

 

Nazdar kluci,

Potreboval by som poradiť. Akú jednotku mám kúpiť aby mi išla do auta. MR 2006, maxidot, MF volant, iPhone 4.

Tak aby mi to ukazovalo na maxidote.

Už som to tu prečítal celé ale nie som si istý.

Dakujem

 

Ja mam mr O8 predface, bt 5k0 035 730 a na maxiditu se normalne neukazuje, ale mne jo..:D....

Odkaz ke komentáři

jo umí, ale bohužel to neumi S dvojka...prostě s nokii c07 hudba krásně přehrává, ale se samsugem ani ň

 

hmm, to je divné mne na S2 ide A2DP normálne tak neviem čím to je.

 

skôr by som sa chcel opýtať keby som do svojho auta kde je GSMII dal na skúšku jednotku GSM3 s tým že nemám GSM anténu, pôjde to? či sa vôbec nechytí signál?

Odkaz ke komentáři

 

hmm, to je divné mne na S2 ide A2DP normálne tak neviem čím to je.

 

skôr by som sa chcel opýtať keby som do svojho auta kde je GSMII dal na skúšku jednotku GSM3 s tým že nemám GSM anténu, pôjde to? či sa vôbec nechytí signál?

 

GSM anténu pořídíš za hubičku, jen ji připojíš do jednotky a signál chytíš biggrin.gif

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...