Přejít na obsah

Přestavba na facelift


Guest Atila

Doporučené příspěvky

No právě, ty peníze bych časem dal dohromady, nechtěl bych ale něco vařit, řezat, atd. To by musel nějaký profík, aby to vypadalo jako originál. Aby seděla světla zároveň s lajnou nárazníku. Do toho lakování, nedejbože když by to bylo se senzory, tak řešit malé parkovacky a jednotku dovnitř. Do toho elektro práce. Má to prý jiné piny. Jako hlavní plus bych má tom viděl to elegantní denmi svícení. To se mi líbí moc. Ale za cca 15k, nevím nevím. A to ještě nemluvě o zadním fl rs nárazníku. To jsou parkovaky, lak, práce, rovnou fl světla a jsem tam celkem tak za 25 ..

Odkaz ke komentáři

VěříM, ze by to pak vypadalo krásně. Nicméně to je jen Castle. Pak bych chtěl kožený tapece dveří, vyměnit světlý interiér za tmavý. Sehnat sedačky z rs2/3, přístrojovou desku na fl, fl budíky, o3rs zkoseny volant,prahy se znakem oktavia,Kolumbus, přestavbu na brzdy z 288, nějaký sportovní podvozek a jsem tam za 125 a při porizivaci ceně a následne tě prodejní bych tam zahucel tak 200. Tak to možná zkusím par let vydržet a pak koupit novější auto :-)

Protože jak udělám něco, chce to udělat komplet aby to mělo kýžený Výsledný efekt.

Odkaz ke komentáři

Tohle uz je ale OT;)

 

Hehe, koukni ke me do vlakna, dost mi to neco pripomina:) ale ja mam rozpocet tak 50:D

 

Sedacky zkus spis neco lepsiho, treba audi;)

 

Na sportovni podvozek kasli, je to na prd, zhorsi se ti prujezdnost a k tomu trpi cely auto.

 

A rs strop mi prijede zitra:)

Upraveno uživatelem ka_r_los
Odkaz ke komentáři

Presne tak:) tak da se to, jen mam hodne veci z druhy ruky a delam si to sam, zatim mi to vychazi a priztelkyne mi to trpi:D

 

Ja uz mam fl maxe, volant ve skrini a to je spolu se stropem v podstate to nejdrazsi, zbytek uz je v radu tisicovek a to se da uplatit mesicne v ramci konicku ne:) ja zase nechodim do hospody no:)

 

Moje uchylka je tlumeni a to leze do penez dost:)

Odkaz ke komentáři

Na to tlumení jsem se nakonec vyprdnul. Spíše mi v hlavě pořád tkví ten můj světlý interiér. Pro zatím jsem dal na sedačky potahy. Nemyslím ale že by tam měli vydržet nějak dlouho. Mám možnosti sehnat světlé sedačky kůže / látka (středy) + kožené tapecy. A vyřešit tak špinění sedaček a tapeců a nebo to komplet překopat do tmava, což mi přijde o dost nákladnější. Nebo se vyprdnu i na to a budu to vždy před sezonou čistit a bude klid.

 

Já tak manuálně vzručný bohužel nejsem a řeším to u tchána a švagra v dílně, vždy když mají čas, tak na tom něco málo udělají. Třeba teď mě čeká výměna pravého předního ostřikovače xenonů, výměna kladky (volnoběžka už je vyměněna), výměna předních a zadních silentbloků přední nápravy a nazout alu. Pak snad bude na nějakou dobu klid. Vlastně i musí být, jelikož je před svatbou a šetříme... :unsure:

 

edit:

 

btw teď jsem počítal na kolik by to vyšlo komplet předek + zadek cca 56k i s prací :-D prodej starých dílů cca 12k = 44 výsledná. :angry:

Odkaz ke komentáři
  • o 9 měsíců později...

Dobrý večer kolegové..chci se zeptat,pokud bych měnil předek na mé octě,která měla klasické světla halogen a měnil bych je za tyto :http://www.tuning-in.cz/skoda-octavia-2-09-12-predni-svetla-chrom-devil-eyes.html Budu muset i přesto vyměnit konektor,který by šel jen přepinovat?A pokud bych dal RS nárazník facelift,který nemá přední park.senzory a já je na předface mám,dalo by se jen do nárázníku pro ně navrtat díry a dát je tam na ten Rs?Díky

Odkaz ke komentáři

No co se týče přestavby, není to nic složitého, jak čidla předface, do face nárazníku, tak i cokoliv jiného. Díky velké nedostupnosti FL RS, tak je to totál nesmysl to dělat. Doby kdy byly komplet nové FL RS v plné palbě v barvě dle přání za 8tis, jsou dávno fuč, dnes je to cena jednou tolik a navíc jetý v základu. Lepší ty peníze nainvestovat do komplet přestavby na FL. Přestaveb jsem udělal asi 5, ted dělám další, lepší je sehnat sportpaket, navíc pokud člověk to auto nedodělá celý do RS stylu, vypadá to stejně divně nebo až směšně. Buď celý FL, nebo Sport paket, nebo jen nalakovat lišty na předface a vyleštit, je tady hodně lidí v různých kreacích, stačí mrknout do vlákna "vaše O2".

 

Přidávám foto z přestavby na FL - Scout , FL - RS, FL - Sport paket

 

 

 

post-17195-0-94098400-1451720885_thumb.jpg

post-17195-0-23067900-1451720914_thumb.jpg

post-17195-0-70697700-1451720963_thumb.jpg

post-17195-0-41507400-1451720988_thumb.jpg

post-17195-0-21089500-1451721032_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Prosím vás..jsou mi nejasné tyto držáky(viz. foto) Jde mi o to že budu dělat přestavbu na Fl rs a nevím,jestli musím koupit všechny označené držáky blatníku..Nebo rs přední blatník je jinší,než blatník klasika octavia 2 FL?Díky

 

Tak nikdo neví?Neporadí?Dělalo vás to tu hodně..Potřebuji je už obědnat,tak se ptám,abych zbytečně neobědnal všecky 4-ři

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

no obyč FL má ty držáky rozdílné od RS a RS mělo shodné držáky jak u preFL tak u FL, ale jen RS.

 

Správně, ETKA má vtipně na stejné pozici umístěno jak vodící profil 397 tak i držák 147 a to mě zmátlo... Takže děkuji pánové, zase jsem ušetřil :)

Upraveno uživatelem ka_r_los
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...