Přejít na obsah

Cyklistika, bike a vse okolo


Baurak

  

128 hlasů

  1. 1. Tak tedy kolik tedy letos date nebo planujete ?

    • 0-99km
      5
    • 100-499km
      2
    • 500-999km
      10
    • 1000-1499km
      12
    • 1500-1999km
      9
    • 2000-2499km
      5
    • 2500-3499km
      4
    • 3500km a více
      10

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Kluci, neválí se někomu doma Rear shock air piston seal head pro tlumič Rock Shox Monarch RT3/2012-2014........ 11.4118.013.000

Dnes jak jsem povoloval tak mi kura sjel klíč a prasklo to v horní části stíracího kroužku. Ono to asi bude fungovat, ale ne na 100%

.............................................................................................

objednal jsem v mojekolo.cz

Nikde na SM není u zastoupení Sram a Rock Shox dostupný, vše jen objednat.

1690907917532.jpg

Upraveno uživatelem Radas
Odkaz ke komentáři

Ptal jsem se svého servisáka, a říkal, že toto nedělá, že radši tyhle srandy posílá od spešl opravny.

Jinak jsem taky koupil klecové pedály https://www.kupkolo.cz/pedaly-shimano-pd-me700_z110812/

Zkoušel jsem jen na dvorku a lepší pocit, pevnější, pořádnou jízdu dám až počasí dovolí.

No a staré pedály jsem dal na toto:

364208487_136320326180852_7879171308410437055_n.jpg.490bd08405397e201c2525758ee951af.jpg

Včera jsem natočil prvních 20 km, vydrápal se na Svatý kopeček na nejlehčí převod, takže musím zamakat a nebo dát dopředu menší talíře 😁

Odkaz ke komentáři
před 9 hodinami, Lancelot napsal:

Včera jsem natočil prvních 20 km, vydrápal se na Svatý kopeček na nejlehčí převod, takže musím zamakat a nebo dát dopředu menší talíře 😁

Tak tos byl kousek od nás 😄

Jinak pedály s klecí za mě nee, spíš přemýšlím o eggbeater pedálech, místo dosavadních XT. 

Odkaz ke komentáři
Tak tos byl kousek od nás [emoji1]

Jinak pedály s klecí za mě nee, spíš přemýšlím o eggbeater pedálech, místo dosavadních XT. 
A v čem jsou lepší? eggbeater pedály teda co jsem viděl jsou překřížené dráty bez opěrné plochy pro tretru. Nebo ne tak velkou plochu jako s klecí u Shimana.

Odkaz ke komentáři
před 5 hodinami, Lancelot napsal:

Tak dnes jsem zase jedno menší stoupání (Mariánské údolí - Posluchov) a budu muset dát dopředu menší talíře, tohle nenatrénuju. Ale jinak špice, jak to po rovině letí skoro zadarmo 😄

Ty jsi to vzal hodně vážně. Letos už to nedoženu. 14 dní jsem off, do toho ještě čekám na náhradní díl na tlumič.

 

před 15 hodinami, RadimCep napsal:

Nepotřebuju opěrnou plochu pro tretru, mám karbonovou podrážku s tuhostí 13. 

Láká mě to zatím spíš jako designovka. Možná koupím XTR a vyřešeno.

Jasně chápu, ono to vypadá opravdu zajímavě jako šlehač na těsto 😆 ale je to o zvyku. Také jsem nevěřil co dokáže na pedálu klec. Do menšího pedálu bych už nešel.

Odkaz ke komentáři

Příští týden očekávám díl na tlumič. Jinak na Odersku chcije už minimálně 5 dní v kuse, takže lesní vyjížďka bude pěkně mazlavá. Jak jste na tom časově ? Já mám příští týden plánovanou dovolenou a snad nebudu povolán do práce.

Odkaz ke komentáři

Podle počasí, když bude hezky, tak razím čtvrtek - pátek hnedle po práci někam po okolí, asi na biku, vyzkoušet ty pedály. Ve středu bych si chtěl do Olomouce přivést auto s nosičem, abych se mohl k těm Odrám přiblížit.

V sobotu bych pak chtěl jet Olomouc - Hukvaldy, v neděli pokud možno zpět, podle počasí.

Další víkend (19.8) jsem v Polsku, mohl bych pak 25.8.. Jinak spíš přes týden odpoledne.

Odkaz ke komentáři

V sobotu jsem teda natočil 91 km, celkem to šlo, klecové pedály jsou fakt lepší, neměl jsem problémy s otlaky nohou a vůbec to bylo celkově komfortnější. Proti plánu jsem nakonec nejel v sobotu zpátky, protože slunko mi dalo dost zabrat a nechal jsem tak bike u rodičů.

Na silničce jsem si nakonec nechal dopředu dát menší kliky z 52-39 jsem musel slevit na 50-34 a už to celkem jde (dnes jsem zkoušel jedno delší stoupání), ale i tak to chce víc tréninku po rovince to letí ale do kopce - bída 😕

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Dneškem jsem pokořil 250 km na silnici, taky jsem si dal zatím nejdelší trasu 45 km. Pomalu si začínám zvykat, už i ty kopce respektive kopečky jdou lépe. Možná tomu pomohly nové košíky na pití, které zvedly MI index kola 😄

Akorát po včerejší jízdě mě docela bolely zadní strany stehen, což bude asi tím, že to na silnici víc tahám na sílu.

Musím ještě doplnit čidlo kadence, jsem na něj docela zvyklý z biku.

Vzhledem k tomu, že jsem dnes teprve překonal metu 1500 km, se mi cíl 2500 km/rok začíná vzdalovat. 😕

Odkaz ke komentáři

No prave, pocasi i cas do toho saha dost. Pak dam 60 km a mam pocit, co jsem najezdil, jenze kdyz je to jednou za 3 tydny, moc to nenaskace 🙂

Ten cil je tak nejak vyvoj za poslednich par let 🙂

2019 - cil 1.000 km, najeto nekdy kolem Vanoc

2020 - cil 1.200 km, najeto 1.603 km

2021 - cil 1.600 km, najeto 1.392 km (podzim osklivo a v listopadu covid)

2022 - cil 1.650 km, najeto 1.445 km (nejak to neslo a v prosinci chripka)

2023 - cil 1.650 km, najeto zatim 1.088 km s tim, ze dovca v srpnu cela prochcala

roky predtim nestoji za zminku 🙂

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...