Přejít na obsah

Cyklistika, bike a vse okolo


Baurak

  

128 hlasů

  1. 1. Tak tedy kolik tedy letos date nebo planujete ?

    • 0-99km
      5
    • 100-499km
      2
    • 500-999km
      10
    • 1000-1499km
      12
    • 1500-1999km
      9
    • 2000-2499km
      5
    • 2500-3499km
      4
    • 3500km a více
      10

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, krysarr napsal:

300 vyskovych metru na 6 km, slusna stena 🙂

Docela to štíplo, hlavně ten konec s 12% stoupáním.

před 2 hodinami, Radas napsal:

Gratuluji Vám k výkonu. Letos jsem jak lemra a počasí mi k tomu také přeje. 3 týdny jsem byl off. najeto mám 635 km na MTB. což je žalostně málo. Nemůžu se k tomu dokopat časově. Letos je to opravdu snad nejhorší sezóna co pamatuji.

Tak ještě se dá jezdit, tento týden je to top.

Stav se do Olomouce, zajedeme na Hrubou Vodu, příští víkend bych teoreticky mohl dát něco tam kolem tebe. Pokud tedy bude počasí, jakože hlásí, že září bude slunečné.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Tož fajn, že to neflákate, i když některé sebou flákají o zem.

Jezdím skoro každý den malé dávky do 40km, akorát mě začala víc bolet pravá ruka, kterou jsem si narazil když jsem byl letos jednou na inlanech a válel jsem se po asfaltu.

Jen je naprd, že letos asi nezvládnu ani Lysou, natož Praděd, nemám přes týden čas a víkendu mě tam nikdo nedostane, skrz lidi. 😕

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Tak letos v planu upgrade vidle Rock Shox PIKE solo air na debonair.

https://www.koloshop.cz/Rock-Shox-Debon-Air-Upgrade-Kit-pro-Pike-29-130-mm---27,5-150-mm---26-160-mm/136330

objednal jsem i lepší pumpu a Beto budu vozit jako záložní. Beto je na tlumič v celku morda tak proto ta změna.

https://www.koloshop.cz/Rock-Shox-pumpa-na-vidlice-vysokotlaka-600PSi/119354

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Tak loňský rok jsem uzavřel s najetými 2052 km, kdy z toho 637 km jsem najel na silničce, kterou mám od začátku srpna. Letos bych chtěl teda máknout více, ale kdoví jak to bude, nečeká mě úplně jednoduchý rok.

Jak jste na tom vy?

Odkaz ke komentáři

Pěkně pěkně 💪🏻👍🏻 Já nakonec 1.501km, vše mtb. Plán byl 1.650km.

2022 jsem dal 1.445 km a 2021 asi 1.390km. 2020 byl rekord od doby, co jsem začal dělat, přes 1.600km. Uvidíme letos, plan je zase 1.650km. A nějak jsem zatoužil obnovit kolo, ale aby to mělo smysl, chce to chechtaky a ty na to fakt nejsou 🙂

Odkaz ke komentáři

No ty brďo, tak nakonec mám nejméně km, pač jsem nakroutil 2022 / 1 200 km a 2023 / 879 km. Kolo mám naštěstí dle svých představ takže tuning netřeba a vymýšlet raději nic nebudu, pač jsem za poslední dva roky do toho nasypal ranec tvl to kdyby zjistila moje žena kolik. Jen jsem dokoupil dvakrát dres, což jsem potřeboval neboť původní jsem prodřel na řiti.

Je pravda, že jsem začal i běhat a jezdit In-line.

Martine, nás čeká Oderská mlýnice, tak snad to letos klapne. 

Odkaz ke komentáři

Ono to nejvic skace na tech dalsich trasach. Sem tam 50 km a ono to lita, a pak mesic prd nebo jen kratky vyjizdky a je to o nicem. Jenze...

Ty to aspon kombinujes, ja jen to kolo, max vezmu sem tam do ruky cinku, ale taky min nez driv. Nejak to neni znat jak bych si predstavoval, holt ten vek a unava potom, tak radsi jdu na to kolo

Odkaz ke komentáři

Jo Raďo, letos už to musíme fakt zajet.

Krom kola ještě teď přes zimu chodím, v létě jsem byl jednou na bruslích a mám z toho do teď bolavou ruku, jak jsem spadl. Občas cvičím, ale celkově spíš kondice na ho*no.

Tak doufám, že letos to bude lepší a splním aspoň svůj limit 2500 km, ale je to taky težší, roky naskakují 😕

Odkaz ke komentáři

Kluci, ale řeknu Vám jednu pozitivní věc. Vzhledem k tomu že mi je již 45 (to si nechci stěžovat), tak nebýt kola a cvičení, tak jsem vyžraný jak nanuk, cukr bych měl na maximum. No prostě jsem chtěl říct, že s věkem roste chuť ke sportu. Je pravda, že cca před 20 lety to byly jiné bomby. Ale život jde dál. Druhá míza. 

Upraveno uživatelem Radas
Odkaz ke komentáři

I když se sportuje s rozumem, bez extrému tak je to určitě ku prospěchu.

Mi to pomáhá nejen fyzicky, ale i psychicky. Díky kolu jsem naučil věci nevzdávat a prostě ten kopec vyjet, i když pomalu.

Ty jo, se tak těším až zas bude teplo a pojedu. Ale doufám, že dám ještě teď v zimě i běžky.

Odkaz ke komentáři

Tak já 1850km, 95% bike, 5% silnice. Cíl byl 2k, ale je to slabota. 2020 jsem ještě jezdil přes 3k. Ale přišly jiný sporty, tak se to trochu odrazilo i na tom kole. 
Příští rok je plán 2.5k, hlavně proto, že mám silnici tak by to mělo víc přibývat. 

Ale toho sportu okolo je hrozně moc - skialpy, lyže, běh, plavání, florbal, fotbal a do toho bych se chtěl víc věnovat pádlování, k tomu nějaká turistika...

Odkaz ke komentáři
před 4 hodinami, Lancelot napsal:

I když se sportuje s rozumem, bez extrému tak je to určitě ku prospěchu.

Mi to pomáhá nejen fyzicky, ale i psychicky. Díky kolu jsem naučil věci nevzdávat a prostě ten kopec vyjet, i když pomalu.

Ty jo, se tak těším až zas bude teplo a pojedu. Ale doufám, že dám ještě teď v zimě i běžky.

Ja to vnimam bohuzel trosku jinak. Ta unava je vetsi nez kdysi a hlavne v hlave je porad nastaveno, jak jsem jezdil 700km mesicne a do kopce lital a moc lidi mi nestacilo. A ted jen trpim... ale uvazuju o zmene prace, tak treba zacnu do prace jezdit na bajku 🙂

Nicmene kdyby me to nebavilo a nedelalo mi to radost, tak to nedelam, vite jak 🙂

Odkaz ke komentáři

To chápu, těžko se smiřuje s poklesem výkonnosti a taky se na ten okamžik moc netěším, i když není moc odkud klesat 😄

700 km za měsíc jsem totiž nikdy nedal, nejvíc snad 500 ale to byl extrém, ale třeba letos se podaří. Je to v podstatě jen 7  4h vyjížděk 😄

Odkaz ke komentáři

Přesně, ale ono to chce nějak dát dohromady se vším okolo, ale dá se to 🙂 na silnicče o dost jednodušší, ale to není pro mě, potřebuju být v lese. Přemýšlím, jestli má smysl investovat a předělat kolo na mullet. Jenže kupovat samostatně vidli je za nesmysl 😒

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Přesně tak, les a polňačky je velká paráda. Silnička není pro každého. Jinak si můžeš dát na zadek 26  a máš mullet.🤣 to Tě vyjde levněji než nová vidle na 29 ráfek. Akorát budeš častěji hrabat 😆

image.png.a8bf763c90e77d2e52a1286c80096162.png

image.png.c851180450f0fcaa9e7033a3f6b79233.png

jinak na letošek bych vzal asi tyto pláště. Ray předek, Ralph zadek.

image.png.f3fdda450a1b39d5711d92bc5c1d124d.png

Upraveno uživatelem Radas
Odkaz ke komentáři

Na fulla jsou racing ray a racing ralph pořád moc. Nejoblíbenější kombinace je High Roller II předek a Minion SS zadek, ekvivalent od Schwalbe neznám, jezdím výhradně Maxxis. A nebál bych se širšího, třeba 2,4 a dát to na mlíko.

Ale záleží co s tím chceš primárně jezdit. 

Odkaz ke komentáři

26" dozadu, sakra, to me nenapadlo 😄 Ale asi to radsi necham na 27,5" 🙂

Ja bych taky zustal u Maxxisu. Schwalbe jsem sice taky parkrat zkusil, ale neni to ono.

Jinak malem jsem vyuzil tuhle akci: https://www.fahrrad.de/vitus-escarpe-29-crx-intl.-M1356570.html

Nastesti to vyprodali driv nez jsem objednal, pac ted musim susit penize 😞

Ale porad maji jeste v akci tyhle 👿🥵

https://www.radon-bikes.de/en/mountainbike/fullsuspension/skeen-trail/skeen-trail-100-hd-2023/

https://www.radon-bikes.de/en/mountainbike/fullsuspension/slide-trail/slide-trail-100-2023/

https://www.radon-bikes.de/en/mountainbike/fullsuspension/slide-trail/slide-trail-100-hd-2023/

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
    • Dveře, jako že plech určitě stejný, ostatní věci jako zámek, spouštění okna a řj už mohou být jiné. Ale to se přehodí.
×
×
  • Vytvořit...