Přejít na obsah

Koupě octavia 1


ciimaa

Doporučené příspěvky

dneska se na netu našla nova octa přímo v mostě ;)

 

ale má docela dost nalítáno necelejch 300tis :D

 

taky se chci zeptat jestli by to mělo cenu kupovat takový auto :palec:

 

ale vypadá moc dobře taky bych to asi rysknul :(

 

u vadí i VIN kod

 

jen bych poprosil o radu na co se pořádně kouknout na tý octě :D

 

 

http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/skoda/octavia/8703363

Odkaz ke komentáři

Pěkný kombík

 

Možná je to fotkama, ale vypadá, jako by za sebou měla ofenzívy u Stalingradu a Kurska … pravá strana byla bouraná a vzadu velmi „nápadně“ opravená

 

A pokud to nemá hliníky s druhým obutím, tak jen ty orezlé plecháče odradí polovičku zájemců.

 

Pokud to bylo firemní auto, přesně si dokážu představit, jakém je stavu … nedávno jsme jedno takové ve firmě prodávali. Můj názor – ruce pryč, krásná modrá kasička na peníze ….

Odkaz ke komentáři

Jo, pro pobavení dobrý. Garážový a totálně nevkusný tuning někoho, kdo zřejmě neměl na lepší auto, tak si svoje, v základu pěkné, akorát trapně zmrvil. Asi to bylo na dědině in, proti žigulu pokrok. Jakákoliv udržovaná 1.6-ka je lepší než tohle nesourodé monstrum.

Odkaz ke komentáři
Jo, pro pobavení dobrý. Garážový a totálně nevkusný tuning někoho, kdo zřejmě neměl na lepší auto, tak si svoje, v základu pěkné, akorát trapně zmrvil. Asi to bylo na dědině in, proti žigulu pokrok. Jakákoliv udržovaná 1.6-ka je lepší než tohle nesourodé monstrum.

moje rec do toho bych nesel ani kdybych mel chodit pesky :D

Odkaz ke komentáři
dneska se oběvila pěkná octa u Jelínka :) možná se nikomu nebude líbit že je červená ;)

 

Škoda Octavia 1.6 i SLX Hatchback 5-dv. 74 000kč

 

http://www.jelinekholding.cz/index-baz.asp?id=baz-vozidla

Fakt pěkná a hlavně u Jelínka podle vinka ověřujou původ vozu a dávaj záruku.Prodával jsem přes ně auto a proklepli ho důkladně.Neváhal bych moc dlouho o proti tem předchozím šrotům krasavec ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

ahoj kluci sem tu novy a mam v planu a stale vybiram skodu oktavii prvni generace.. a porad nevim do ceho jit muj sen je 1,8T RS ale na to nejsou bohuzel penize takze bud 81 nebo 96kW TDI a nebo 1,8T 110kW chtel bych poradit co je podle vas lepsi ... mene poruchove ..chtel bych z auta postupne udelat seriovku na kolech podvozku a RS packet .. me minule auto skoda felicie 1,6 MPi bylo staveno spise do tuningu moje felda budu rad za kazdy ohlas diky Ales

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...