Jump to content

Fitcentrum

Guest houmik

Recommended Posts

Jak jsem psal výš, mám po úraze. Za tu dobu, co jsem ležel, tak všechno, co jsem za dva roky cvičení poctivě nabral, tak mám zase dole. :D Chodím teď už jen 3x týdně, nohy pozvolna, ať to neuspěchám, ale o to víc jsem začal běhat (poslední úspěch bylo deváté místo ze 133 běžců v závodě na 2,4 km. Byl to přiložený závod k Půlmaratonu Moravským krasem). A lýtka mi berou mnohem víc z běhání do kopců, schodů a krátkých sprintů, než výpony na všechny možný způsoby ve fitku. :D

• 1 month later...

To se neboj, sám rozhodně nejsi :D jako my jsme makali do 4.12. kdy jsme měli tady přehlídku, ať jsme vysekaní. Fakt striktní jídelníček, dvoufáz.tréninky, běh, plavání.. teď mám prasečí měsíc, ale od 1.1.2016 opět pojedem ;)

Edited by Schavi

a já jsem se včera překecal a hlásím že 100kg na mrtvý tah pokořeno, 7 opakování 4 serie...nato že mám záda v hajzlu (v 15 vyhozená plotýnka ve fotbale a teď 5 roků sedavá práce) tak jsem se z 35 kilo dostal slušně daleko

Edited by košin

Mrtvolu nedelam. Mej jsem taky problemy se zady a nechci to znovu pokouset. Zakladni cviky jako jsou drepy ale uplne dolu jsou zaklad. To samy bench ale mrtvola jde mimo me :) Ja sedim v kanclu nebo v aute a bez cviceni bych asi umrel. Jeste ze mam partaka se kterym se donutim zvednout zadek do auta a jet na trenal. Kdybych ho nemel tak bych se tezko nutil.

Edited by romariooo

parťáky jsem měl ze začátku taky a bylo to super, byla motivace se zlepšit a dotáhnout se na ně a fakt jsem hodně dřel, letos to ale s nima stojí za prd a tak jsem teď vlk samotář, ale už mi to vůbec nevadí, mám na to svůj klid :) sice by se někdy hodil někdo na zajištění abych pozkoušel nějaké maximálky, ale co, bez toho se obejdu, jednou za čas přihodím nějaké to kilo a jsem spokojený když je progres v síle

Taky jedeme WODy se 100kg na MT, ale nebaví mě ten cvik..lepší snatch/C&J/př.zad.dřepy/hrazda..bench jezdíme taky, ale to spíš jen doplňkově..tam ani svou maximálku neznám :) ale naposledy jsme jeli střídavě dva, počty 10,9,až po 1 opakování s 85kg a stačilo teda :D

Ale tak vy jedete striktně činkárnu ne?

já to mám víceméně jen činky no, bench zatím jedu 85kg 7 opakování v sériích, dřepy moc nejdou, bolí mě pravé koleno, tak teď jezdím bez váhy, ale 85kg jsem dával taky.. jediné bez činek je hrazda a tam těch 6 přítahů zvládám..plus nějaké doplňovačky na břicho atd na hrazdě taky bomba, ale v rozpínačce ve dveřích to není ono, lepší venku ve workout parku, ale na to je zas moc kosa, bych k té tyčce přimrznul :D

až se oteplí musím začít pořádně s kardiem, hlavně se chci dostat do formy na kolo abych mohl konečně pořádně zajezdit

Ty vole kdo necvici nohy cti drepy jakoby necvicil vubec! :) To je zaklad vseho kluci. Ja davam az dolu max. 90kg ale je to pro me ritual jako prase. Dopolko zeru jen malo protoze bych se poblil :) a kdyz dokoncim trenal tak mam hvezdicky pred ocima. Mazec.

No nic. Ted jsem si dal par druhu cukrovi s kavou a za hodinu jdeme busit ruce: bicak tricak dohromady :)

Jinak stehna davam jen v nedeli jednou tydne.

Pre mňa je top systém bear routine.. Keďže som bol v minulosti velmi chudy a slaby zameriaval som cvicenie prevažne na silu a objem ...no napriek tomu, že jeho súčastou a jeden zo základných cvikom je aj mŕtvy ťah, necvicim ho kvôli problémom s chrbticou (v krížovej oblasti) no vysledky boli vynikajuce aj tak ..drepy boli samozrejmosť aj keď vždy opatrne s nimi som makal.

Po novom roku planujem pripravu a znova začať tento systém..

Romane pravda, když vidím fitkaře co jsou nahoře jak hora a nohy mají jak holka, je to k smíchu :) bohužel jak něco bolí, tak do toho nemůžeš na plno, nebo vůbec..já se snažím aspoň s vlastní váhou ty dřepy..podobně jsem to měl na podzim s dipama, když jsem dělal 2 týdně dipy tak mě strašně píchalo pod klíční kostí u ramene, netuším proč, bavil jsem o tom i s fyzioterapeutem, kterému se stalo to samé a sám nepřišel na to, čím to je.. teď už to je asi 3 měsíce co jsem nedělal dipy, ale zase jsem to nahradil jinýma cvikama na triceps,..doufám, že to na jaře bude v poho a budu moct dipovat jak za mlada :D

Já dřepy jedu každý trénink :) je to opravdu nutné, navíc mě to baví..buď přední nebo zadní (max 100př/110zad.) ale většinou jedeme opakování s 80-90kg na ose. Včera jsem se se sparingem domluvil, že volno dáme do 27.12. a pak začínáme. Silvestr letos slavit nevyjde, takže nač to odkládat.

Jinak jsem nějak sledoval čísla počas roku: Od 11/2014 do 09/2015 z 96(98?)kg na 82kg. Do 11/2015 nárust na 87kg. Přelom 11-12/2015 - 2týdenní rýsovačka (každý den dvoufáz.tr.) na 79kg..pohledám fotky, mám před a po rýsovačce, možná najdu někde i z 11/2014. Ale pro tělo dost drsné. Rok zase pojedeme normálně a začnem jidelníčkem na objem :)

Edited by Schavi

První fotka "po/před" 2 týdnech...jako nejde moc vidět, ale přes břicho (tam to jde kurevsky špatně(pomalu) dolů :) ) - 5cm, přes prsa + 2 cm, ruce/nohy jsem neměřil. Není to jak na soutěži Men´s Physicue, ale na poměry bílovecké přehlídky postačí :D

Zkusím ještě najít to úplně původní foto a doplnit.

post-32287-0-37548900-1450852139_thumb.jpg

post-32287-0-66680400-1450852145_thumb.jpg

post-32287-0-08780200-1450852162_thumb.jpg

post-32287-0-85428800-1450852166_thumb.jpg

post-32287-0-71568000-1450852171_thumb.jpg

Edited by Schavi

Romane, klasika. Predsevzeti, kila dolu, odhodlani, fronty na stroje, na sprchy a lidi jako nakydanyho snehu. To je prvni mesic. Druhy mesic to ridne, na strojich misto potu na cele se uz lidem leskne na mobilu modry facebook messenger a s prichodem brezna a dubna uz jsme zase na svym a ocekavame obdobi slev na permice, protoze tam zase nikdo neni :D

Ja to jako loni resim po svem.