Přejít na obsah

Fitcentrum


Guest houmik

Doporučené příspěvky

Asi furt málo ,nebo jíš nepravidelně ,nebo víckrát jíst denně ...

 

a nejspíš to bude v hlavě :-) jinak klobouk dolu , tento týden odpoledka , takže jen břicho doma , hrazdu mám doma na shyby a musím vyrýsovat břicho a posílit nohy , jenže je to složitý s během ,páč mám vrozenou vadu ,mělké kloubní jamky ,tak moc bych ani neměl zatěžovat nohy.. běhání nepřipadá v úvahu ,tak ale lékaři tomu nerozumí ,,takže jedu dřepy i ostatní věci s váhou navíc ..

 

JInak v rámci možnosti cvičím ..

 

Příští týden opět všechny partie a doufám ,že půjdem o nějaký level výš, na činkách ..

 

Není to levná sranda , ale co v dnešní době je ...

 

 

Tak se mějte a na jaro

 

,ať jsme krásní a silní ..

Odkaz ke komentáři

stále se maká, chodím běhat aspoň 2x týdně, do toho pořád činky, shyby, dřepy, občas s kámošem přímo do fitka, jinak bouchám doma. Co jsem začal běhat tak jsem místo zhubnutí přibral 5kg :D 181cm a 95kg, žeru hafo zeleniny, co nejméně cukrů a sacharidů a furt to nejde dolů

chlape... takova lemplovska chyba ;)

pokud to nemas vyladeny, tak neomezuj bezny prijem sacharidu, pokud to prezenes, byt jen lehce, tak prepinas metabolismus na skolacke chovani, kdy si telo mysli, ze dostane prd, tak stepi bilkoviny a blabla a podkozni tuk zustava zcela nedotcen!!!!! blabla si za domaci ukol poradne nastuduj, a pak, kdyz vytrvas, tak to pujde samo. Jestli chces hubnout podkozni tuk, obzvlast bricho, tak musis metabolismus a telo naucit, ze se mu dostane vsechno, co potrebuje, tedy I SACHARIDU a podkozni tuk, tak nemusi zadrzovat a s klidem ho pak uvolni, takze good luck a vydrz!

P.S.: To ze priberes, nebo nebudes hubnout, tak je ta lepsi varianta pri snizeni prijmu sacharidu, kdyz bys v tom pokracoval, tak si zadelavas na svalovy, nebo uponovy zraneni, ja si takhle oddelal vazy a skoro 2 mesice vubec nechodil, donutilo me to si o tom trosku nastudovat a nechovat se k telu jako k pokusnymu kralikovi :) tak nedelejte stejny blbiny jako ja.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

Ja dal v sobotu 30km na bezkach (jeste vic tak obdivuju nase reprezentanty, zkusil jsem to chvilku zlomkem jejich tempa a tricepsy jsem odvaril na sotva 100 metrech :D ), vecer pak brusle a v nedeli rano moje oblibena klasika - k volne zavesene hrazde jsem letos jeste pridal TRX jakozto vanocni darek od polovicky, at jsem v unoru ready na vyslap na Passo Tonale a nasledny sjezd Kanal El Diablo, nemuzu se dockat, snad vyjde pocasi!

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Od pristiho tydne muzu zase zacit pozvolna cvicit. Co myslite, da se zacit po zapalu plic a skoro dvoumesicni pauze rovnou s Kortem s mensima vahama, nebo je lepsi "ztracet cas" nejakym lehkym full body? Myslim, ze split nema ani cenu zkouset. Cas ted budu mit stejne jen 3x tydne... Podle Tanity jsem shodil 10kg aktivni hmoty, takze to bude asi dost vesele :-(

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Romane, svalova pamet je jedna vec, ale ucebnicovy pripad ektomorfa je vec druha... Takze na to nespoleham. Navic se mi uz x let nepodarilo, abych mohl trenovat alespon rok bez nejake delsi pauzy kvuli praci, zraneni, nebo nejakym rodinnym zalezitostem.

4 trenaly tydne nemam moznost dat - ty tri jsou maximum a zaroven i minimum, at to ma smysl.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 4 měsíce později...
  • o rok později...
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...