Jump to content

Fitcentrum

Guest houmik

Recommended Posts

změna ubral sem si 10kg :smich: těď sem se vážil 85,4kg :lol:

romariooo - mám skoro stejně a proč vypadáš jak hovado ? :smich: jinak dobrý no :palec:

že ubíráš na váze na dovolené tak to bude asi tím že se nepřežíráš a máš asi moc pohybu

post-6366-0-93051100-1434303134_thumb.jpg

post-6366-0-06889400-1434303146_thumb.jpg

Ciimaa dobre Ty. Jsem si říkal že na tu výšku vážíš nějak málo.

Romario ty zvíře ;)

Tak i já přidám. Po dvou měsících cvičení a změny stravy úbytek váhy 5kg. Aktuálně 109kg na 183cm. A pokracuju směle dal. Dlouhodobý cíl je 90kg... Nejvíc jsem zatím shodil přes stehna a zadek. Ten pupek jde pomalu ale i on ke trošku menší. Bohužel foto úplně na začátku nemam... :(

post-3498-0-88962600-1434310079_thumb.jpeg

post-3498-0-17787700-1434310246_thumb.jpeg

Kube - pěkné jen tak dál držím palce , do vánoc tímto tempem budeš mít těch 90kg ale nesmýš přes svátky zhřešit ,jinak budeš mít potom muset mít víc mokré triko až na ždímání :P

moje po treninková bašta - 250g odtučněného tvarohu ,1odměrka proteinu a pár jahod :P

post-6366-0-37022200-1434397592_thumb.jpg

Romane, takovou dovolenou znám ... to je sex ráno, sex po obedě, sex před spaním ... to se není čemu divit, že hubneš :D

Jinak já jsem se vymotal ze spárů všeho nepříjemnýho (škola na hraně, bakalářka) a po roce jsem byl dneska znova zacvičit ... mám co dohánět teda :)

Ciimaa děkuji. Snažím se jít cvičit co to jde. Už pokukuju po doplncich stravy a BCAA. Pupek pomalu ale jistě mizí a ja pomalu začínám mít sílu a zvysuju závaží. Snad to půjde takhle dal ;)

Miles dobrě Ty!!! Slušný pokrok. Ale ty už asi cvicis dlouho i když s prestavkama co jsem tady tak četl?

Je to beh na dlouhou trat. A ten kdo mysli ze za rok bude Rambo tak behem par mesicu konci...vidim to dost casto...trihodinove treninky...kdyby zustali doma u TV tak vysledek je zhruba stejny.

Ale jak uz bylo receno nekolikrat. 70 % je zivotosprava a zbytek trenink a pot...

jedná vyžraná :)

Santorini Recko.

post-81-0-49262400-1434880909_thumb.jpg

Edited by romariooo
  • 4 weeks later...

Vždycky jsem byl spíš hubenej a ze sportu jsem provozoval jen cyklistiku... Po škole jsem se stal šoférem z povolání, strava všelijaká, neustálej stres, skoro žádnej spánek (kdo jezdil dodávkou po Evropě, tak ví, o čem mluvím) a když jsem v roce 2011 přestal jezdit, měl jsem při výšce 193 cm jen 75kg. Lepší foto bohužel nemám.

post-32743-0-45550000-1437152664_thumb.jpg

Pak přišla jiná práce, touha nabrat, ale žádný pohyb a dostal jsem se přesně na druhej břeh. :D 105kg, pivas, prdel... :D Fotka z dovolené, červen 2013. Su vlevo. :D Ve středu fotky je kamarádka přítelkyně.

post-32743-0-10413800-1437153034_thumb.jpg

Připadal jsem si hrozně, pořád unavenej, fyzička žádná, k tomu vzhled... :wallbash: Hlavní impulz ale bylo to, že jsem se chtěl stát policistou a tak jsem se začal připravovat na přijímačky. 16. ledna 2014 jsem poprvé cvičil. Začal jsem doma, kliky, dřepy, sed lehy, stepper, u mamky v práci rotoped, boxovací pytel, běhací pás. Na páse mě to moc nebavilo, takže, jsem začal běhat venku. Nevěřil bych, jak se dá běh rychle natrénovat, týdně jsem naběhal kolem 50 kilometrů a postupně jsem to zvyšoval. Strava - no, nejedl jsem nic speciálního. Jen menší porce, ale pravidelně. Žádný styl jako doposud - celý den nic a večer vyžraná lednička. :D Na pití jen čaje a voda, žádný cola a podobně. Cíl byl 90kg, nějak jsem to přešvihl a dostal jsem se na 85kg za 4 měsíce. :)

A nyní jak Martty k železu přišel. :lol: 29. května za mnou přišel kamarád, že se stěhuje a má permici v místní sportovní hale, kterou mi přenechá, podmínkou je stát se členem Sokola, zaplatit členský poplatek 500Kč na rok a do fitka můžete kdykoliv na jak dlouho chcete. Neberte to, za 5 stovek na rok! :D A tak začalo seznamování, co a jak cvičit, pilování techniky... Chodil jsem klasiku: pondělí (prsa, biceps), úterý (záda, triceps), pátek (nohy, ramena). Střídal jsem split s full body tréninky, ale víc mi vyhovuje split. Učil jsem se techniku, hltal články o cvičení, o stravě... Nyní žiju fitness životem. :D Nekouřím, žádný alkohol, piju jen vodu a snažil jsem se si poskládat objemový jídelníček, který od ledna 2015 držím. Nyní cvičím 4-5 týdně, každou partii 2x týdně, lehké a těžké tréninky. Mimo fitko stále kolo a běh, což se moc neslučuje s objemem, ale mám pohyb vážně rád. Nyní jsem na 90kg, stále piluju techniku, učím se víc o jídle... Dokonce mě to donutilo naučit se vařit. :D Z doplňků jen protein (mám One stop extreme od Reflexu) a nyní jsem se nechal ukecat i do kreatinu, je na cestě, tak uvidíme. Přikládám aktuální foto.

post-32743-0-93658000-1437154313_thumb.jpg

Trapézy a lýtka beru jako slabinu, silově rostu, vzhledově a váhově to jde pomaleji. Jo a omlouvám se za sloh. :D

Martty, obri gratulace k progresu a zmenam. Jen kreatin zahod, vic si o tom procti, u lidi se projevujou dobroty jako psychicky deprese, nespavost atp. a kdyz to beres jako cestu za vzdelanim, tak procti i neco o kreatininu, kterej pri traveni vznika, naslednym zahustovanim krve.

Za me tohle proste koliduje se stylem zivota, na kterej ses chtel dat.

Chlapi, díky moc za gratulace. Moc to potěší! :) Jinak jak říká Miles, normální strava už mi taky nedělá dobře, zhruba jednou za měsíc dám "prasečák" a třeba po pizze jsem myslel, že ju hodím. :D Ke kreatinu - každý říká něco jinýho, někdo doporučuje, někdo by si snad radši uřízl nohu, než ho užívat... Vyzkouším a uvidíme. :)

• 3 weeks later...

Já už více jak měsíc polevil, mám v hajzlu šlachy předloktí u loktu, neudělám bolestí ani shyb, někdy neotevřu ani dveře, kua nevím co s tím je,od zítřka musím zase zabrat za měsíc máme letět na dovču a nechci bejt jak prasopes... v naší pseudoposilovně nemáme klimu, takže je tam peklo, min týden jsem je jen pár základních cviků a šmitec, začnu asi ráno kolo a když bude chuť tak odpoledne posilovna. Divný je že mám v těhle horkách chuť na bordely, meloun, zmrzliny, každej říká, že v horku nemůže jíst, a já bych pořád jedl :-(

My sice v těch vedrech chodíme pořád, ale víc než v gymu jsme venku. Máme workouty spojené s plaváním a je to bomba :) v gymu sice máme odvětrávání ale i tak je to maras.

Co se týče jídla, tak než jsem čuchl k cvičení, během léta jsem taky nechtěl jíst kvůli horka, ale teď teda není problém se narvat..naopak mám problém do sebe dostat větší množství vody...

Edited by Schavi

Máme ve fitku klimu, ale stejně tam bývá hnusně. Každopádně teplo mě neodradí. 8-) Včera jsem jel s kamarádem jeho oblíbený HIIT trénink (trénuje na Spartan Race, který hodlám taky absolvovat). Dvacet minut intenzivního cvičení. Po této chvíli, navíc v tom teple, durch propocenej a chvílema jsem myslel, že vrhnu. :D