Přejít na obsah

KIA Cee'D


MichalF

Doporučené příspěvky

tak ja mam treba Roomstra objednaneho od zari a nejdriv mel byt v prosinci, pak v lednu, posledni info je, ze by mel byt v unoru tak tezko rict, ale cekat pul roku na obycejnou skodovku je teda sila.

 

Jinak komplet rozvody, olej, filtry a nejaky zarovky v origo servise 18000,-

Odkaz ke komentáři

@Krysarr: ... když vše dobře dopadne, tak za dva roky budu měnit své dosavadní autíčko za nové. Sportage se mi taky moc libí, už jsem si ji i samozřejmě vyzkoušel a ... veliká spokojenost :( Jediné co mne na ni odrazuje je velikost kufru :lol: ... proti mému nynějšímu Cee´dovi SW je prostě na mé potřeby malý.

 

Jinak mohu potvrdit, že se na Sportage, pokud se zadává do výroby, čeká v současné době minimálně 8 měsíců :D

Odkaz ke komentáři
@Krysarr: ... když vše dobře dopadne, tak za dva roky budu měnit své dosavadní autíčko za nové. Sportage se mi taky moc libí, už jsem si ji i samozřejmě vyzkoušel a ... veliká spokojenost :lol: Jediné co mne na ni odrazuje je velikost kufru :D ... proti mému nynějšímu Cee´dovi SW je prostě na mé potřeby malý.

 

 

Njn, my Cesi potrebujeme velky kufry, ja se nevejdu ani do octavky, kdyz vemu svoji zatim malou rodinu, chci si vzit kolo a veskerou astrovybavu, co mam (toho moc neni, ale trubka dalekohledu je precejen velka), tak jsme naslapany az po strechu :P Takze takovej Superb II, ze ano... :D

Odkaz ke komentáři

@jar-da: ... jsem na něj zvědavý, jestli se bude líbit a bude za dobrý peníz, tak na rovinu říkám, že na 90% jdu do něho :D První fotky zamaskovaného Cee´du II. jsou k vidění třeb azde http://www.gmotors.co.uk/news/spy-shots-al...ing-in-germany/

 

@krysarr: ... no Supa II Combi bych zrovna nechtěl, jednak je zbytečně dlouhý a zbytečně drahý. Pro mé potřeby je ideální auto ve velikosti Cee´d SW/Octavia Combi II a pod. Těch 537 litrů je tak akorát. Bohužel Sportage má jen něco kolem 467 litrů :huh: Ale třeba za dva roky se změní i mé nároky na velikost zavazadlového prostoru :D

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 8 měsíců později...

Prohlidka 20000km 4818,- Kč - v zaruce opraveno cidlo venkovni teploty, prumerna spotreba 8,3l/100km

 

 

Tak probehla prohlidka na 40000km 7000,- vcetne DPH v cene pujceni Sportage na 24hod Menily se filtry - vzduchovy, palivovy, olejovy, kabinovy+ olej a zapalovaci svicky. Zavady zadne. Prumerna spotreba v techto 20tis km byla 8,1 l/100km Naturalu 95.

 

Prohlidka v 60000km 5541,- vcetne DPH. Klasika + v tom je, ze sem si vymyslel vymenit sterace za 1008,-. takze jinak by to bylo za ctyri a pul ;) Prumerna spotreba za techto 20tis km byla 7,6l/100km.

Odkaz ke komentáři

7500,- i s primou podporou mistniho Kia salonu.. Hold 350 000,- stoji diagnostika... Zajimave bylo, jak probehlo pri garancce preflashovani jednotky novejsi verzi a lidem se zvedla spotreba. Bylo recene,ze ochrana turba. Kdyz se podivate na graf serie, tak vidite jak se nabeh kroutaku zavlni, borci v tovarne upravily dle srovani jen pozadavek na plnici tlak, turbo naheblo a tak nesetrne zregulovalo.. Takze upravou se vratil boost zpet a prestelovaly se dalsi mapy.. Hlavne si pochvaluji, jak to jede ze spodu.. :rolleyes:

Upraveno uživatelem TDIfun
Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

@TDIfun: ... to vypadá zajímavě :palec: Jde o přečipování přímo řídící jednotky auta nebo o zapojení nějakého Powerboxu??? Mně ve 100 tis. kilometrech v rámci záruky měnili moje pouze hodně pískající turbo a zárověň tam nahráli tebou zmíněnou ochranu turba. Mohu potvrdit, že nyní se motor z otáček kolem 1.800 sbírá o něco pomaleji, ale pak od 2.000 jede jako tomu bylo prve, což potvrzuje tvůj graf ;) Teď mám najeto 127 tis. a když to vše půjde dobře, tak na podzim proběhne výměna autíčka :palec: čekám jak bude vypadat nový Cee´d. Dle toho jak se mi bude líbit a jaká bude cena se budu rozhodovat. Moc se mi líbí Sportage, ale na mé potřeby má bohužel malý kufr :(

Odkaz ke komentáři

@TDIfun: ... to vypadá zajímavě :palec: Jde o přečipování přímo řídící jednotky auta nebo o zapojení nějakého Powerboxu??? Mně ve 100 tis. kilometrech v rámci záruky měnili moje pouze hodně pískající turbo a zárověň tam nahráli tebou zmíněnou ochranu turba. Mohu potvrdit, že nyní se motor z otáček kolem 1.800 sbírá o něco pomaleji, ale pak od 2.000 jede jako tomu bylo prve, což potvrzuje tvůj graf ;) Teď mám najeto 127 tis. a když to vše půjde dobře, tak na podzim proběhne výměna autíčka :palec: čekám jak bude vypadat nový Cee´d. Dle toho jak se mi bude líbit a jaká bude cena se budu rozhodovat. Moc se mi líbí Sportage, ale na mé potřeby má bohužel malý kufr :(

jde o prechipovani, uprava ecu. Diky kamaradum z Kia salonu, si u ladeni pujcuji i original diag a pokud ma nekdo zaruku, tak se da garancky domluvit tady... Jj update se moc Kie nepovedla...

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...