Přejít na obsah

KIA Cee'D


MichalF

Doporučené příspěvky

Nj, ale jsou věci, které neovlivníš jestli se pokazí nebo ne. Oni s tím nevyvádí žádné psí kusy. Nemluvě o tom, že první závada byla hned při odvozu ze salonu, kdy ujel asi 30km ke kanceláři a už tam byla první závada. Už jsem o tom tady psal v době když to měli nový. Od tý doby průběžně furt něco.

Odkaz ke komentáři

taky se do firmy přivezl novy jumper, konec konců jle jsem ho přebírat já.... nalítal jsem s tím zaden asi 100km a druhy den umřela baterka... prostě jsem nechápal... pak asi po měsíci, na novém berlingu, prostě es vytahl klíč ze zapalování a furt to bylo nastartovany... co skončila záruka, tak s nimi není problém...prostě můžeš to chytit u koncernu

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 9 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

Ja jsem s GDI taky spokojen, ale mel jsem na 4 dni pujceny GT a to se clovek namlsa. Jenze az budu kupovat za rok a pul nove, tak jeste budu zrejme potrebovat kombika. Tak proto pisu, ze mne potesila zprava ze do SW budou zrejme davat motor T-GDI i kdyz se snizenym vykonem. Kdybych nepotreboval kufr, tak dalsi auto by bylo GT :)

 

Odkaz ke komentáři

Hele, jen otázka k uvažování, co Carens? mě osobně se líbí a docela mě to auto překvapilo, tenhle model od Kia bych si uměl představit,

 

jinak bratr na předešlém modelu Ceeda po sedmi letech vyzkoušel přemet přes příkop do pole, skončilo to na střeše (na držákách na kola), oba byly ok, řidič dvě žebra, spolujezdec nic, auto na odpis, kabina uvnitř zůstala o.k. ....

 

takže koupil obratem skladového nového ceeda znovu.

Odkaz ke komentáři

Carens je moc prijemne auto a hlavne prostorne, ale ja na auta mpv moc nejsem. Pokud bych priste nekupoval Ceeda, tak bych zvolil Sportage. Ta je mi mnohem blizsi nez Carens. Kamarad ma dieslovou OIII RS, jeho manzelka noveho Carense CRDI a radeji jezdi jejim Carensem :D

 

Tak hlavne ze ta nehoda takhle stastne dopadla a preji aby se podobne zazitky nam vsem vyhybaly ;)

 

Odkaz ke komentáři

nechci tu zasírat vlákno, ale musím odpovědět...

 

1) Hyundai i30 combi se mi moc líbí, prostě pro mě pecka design... ;)

 

2) Motor mám atmosferický s dobrým výkonem

 

3) Kdybych měl na RS, tak bych si třebas koupil něco jinýho..., ale proč? když mi tenhle Hyundai vyhovuje ;)

 

a nezlob Tome... ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o 7 let později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...