Přejít na obsah

KIA Cee'D


MichalF

Doporučené příspěvky

Ano, je to jeden z posledních kousků, objednával jsem v první půlce března a přebíral jsem to 30. nebo 31.3.2007. Faceliftovalo se to někdy 2004 nebo 2005 a vyrábět se to začalo myslím 2000 nebo 2001. Takže jako koncept je to notně starší.

 

Mimochodem, tyhle fotky bych nazval "Den první" :D Na foto to mělo aktuálně najeto asi 100km, jen co jsem si to dovezl z Boleslavi do Pardubic.

 

Též jsem koukal do ceníků Ceedu a když to napočítám, tak se ale dostávám na cenu, kde už si za ty prachy skoro koupím Mondeo.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

ja si osobne myslim ze novy ceed je na tom velmi dobre ako designovo tak motoricky aj co sa tyka kvality spracovaia vobec nejde o lacne plasty z ciny vsetky plasty sa vyrabaju na Slovensku pod normou ISO to iste plati o sedackach aj celom interiery stropnice dodava Nemecko a potahy na sedacky sa siju tak isto na slovensku sedaky sice vozia poliaci ale tak isto s dorazom na kvalitu a len tak pre info koze a latky na sedacky sa dovazaju z ciech tak isto ako vacsina drobnych plastov, motory sa vyrabaju u nas od zaciatku tie prve sa dovazali kompletne z Korei. cisto za mna ceed kombi 1,6 diesel EX si viem predstavit ako super rodinne auto ako na vilety tak na dovolenky to auto ma nieco doseba vsak ho navrhuje byvaly designer pre VW :palec: :)

 

inac Snike gratulujem k novemu ceedu dufam ze s nim budes max. spokojny :palec:

Odkaz ke komentáři

Motoricky to tedy rozhodně není fajn, já tam opravdový motor postrádám. Jinak kamarádovi na Ceedovi koupeném před pár měsíci už odešlo ostřikování a stěrače se rozhodly nestírat. Podle všeho to souvisí, protože obije odešlo zaráz. Už první den co to přivezl ze salonu mu začala svítit kontrolka elektroniky motoru. To dovezl před kancelář, ukazoval mi ho a já koukám, že mu svítí kontrolka, tak jel hned zpátky na první záruční opravu, na tacho měl asi 30km...

přesedlával z Fábie II a už teď nadává.

Odkaz ke komentáři

No ono kazdemu to co chce to je jasne ale treba si uvedomit ze novy ceed je zamerany na bezny provoz pre rodiny firmy a malych podnikoatelov auto je hlavne na spotrebu preto ta 1,6 spotreba 1* a pokial ma pamat neklame aj octavka zacala tlacit 1,6 do aut a to je uz poriadny motor ked octavka je tazsia od ceedu ?? ono ked si clovek uvedomi na co vlastne auto potrebuje tak bohato staci aj ta 1,6 pokial som pri peniazoch a chcem sa ukazata mat auto s "poriadnym motorom" tak rozhodne si nekupim napr mondeo tod moj nazor ale pozeram po A4 S-line ale aj tak je to tu vsetko len subjektivny nazor kazdemu sa paci nieco ine za mna jednoznace novy ceed :palec:

Odkaz ke komentáři

no nevím, se podívej na nabídku VW samé TSI a podívej se na GOLF fora jaké neskutečné problémy motory, převodovky. Asiati a Frantíci zůstávají u atmosfér a myslím že dobře dělají. Pro family auta dobrá volba. Slavné snižování objemu a turba, kompresory motory materiálově poloviční ...... nikdo neví co bude za 6-10 let. Kdo nemá na nové auto bude těžko vybírat.

navíc CEED == 7 let záruka. Je nespočet Golfistů s TSI co je 2 letá záruka vypekla a přetěsnění převodovek a výměny rozvodů dělaly za hotové :o).

Příkladem je Rapid ..... ořezaná chalupářská kára (hlavně že má škrabku na led :)) v základu 300k :) neskutečné dne už jen 269k, osobně si myslím že za 200k by to bylo reálné a byl by zájem. Ale to ukáže čas.

Odkaz ke komentáři

Jak píšeš, pořádný motor je dneska problém. Sere mně, že to je dneska samá max 1,6. Ono dokonce i takové značky jako volvo dneska do menších aut nedávají větší motory, víceválcové,...

 

No ono kazdemu to co chce to je jasne ale treba si uvedomit ze novy ceed je zamerany na bezny provoz pre rodiny firmy a malych podnikoatelov auto je hlavne na spotrebu preto ta 1,6 spotreba 1* a pokial ma pamat neklame aj octavka zacala tlacit 1,6 do aut a to je uz poriadny motor ked octavka je tazsia od ceedu ?? ono ked si clovek uvedomi na co vlastne auto potrebuje tak bohato staci aj ta 1,6 pokial som pri peniazoch a chcem sa ukazata mat auto s "poriadnym motorom" tak rozhodne si nekupim napr mondeo tod moj nazor ale pozeram po A4 S-line ale aj tak je to tu vsetko len subjektivny nazor kazdemu sa paci nieco ine za mna jednoznace novy ceed :palec:

Tak zrovna tu A4 jsi vůbec netrefil ;)

Odkaz ke komentáři
inac Snike gratulujem k novemu ceedu dufam ze s nim budes max. spokojny :palec:

 

Díky moc, kilometry naskakují a autíčko slouží tak jak má ;) Vím, že se zřejmě nějaké poruchy vyskytnou, to bylo i u mého předchozího Cee´da, ale vše bylo a u nového bude řešeno v rámci záruky :palec:

 

@TomasB: Mně se u Cee´da ať tohoto, tak i předešlého nerozsvítila kontrolka značící nějaký problém ani jednou. Třeba u předchozí Fábie se mi kontrolky rozsvěcovaly často, což bylo u koncernových vozů ťehdy normální :angry:

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Hm, kámoš co s ním jezdím na ryby a mají firmu vedle nás na jedné chodbě, tak jim majitel koupil Kie, oba kluci na tom mají najetto po roce a něco 30-40 tkm a sere se jim to oběma. Tu nefunkční stěrače, tu nefunkční ostřikování skla, tu nefunkční klima v těch největších vedrech, tu nějaká kontrolka motoru,... No kluci to komentují "hlavně že jsme ušetřili".

Majitelé firmy jsou slováci a zarputile tvrdí, že to jsou slovenské Octavie a nič lepšje nijeje :rolleyes:

Odkaz ke komentáři

No vidis, ja na Korejce nemuzu rict jediny spatny slovo. Sluzebni mam Hyudai H1, dostava tu docela zahul, porad nalozenej a do kopce. No a i jizda po loukach a vse zvlada perfekt bez poruch. A zchyne s tchanem uz maji osmy rok Getze a za tu dobu jen vymeny oleje. A pravidelne s tim jezdi sem k nam

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...