Přejít na obsah

Octavia III


Doporučené příspěvky

Alessi: z obchodního hlediska - Ty bys vyvíjel dva nárazníky? Zvlášť pro benzín a zvlášť pro diesel? Navíc u auta, který nebude objemovým modelem. Pořád si myslím, že je lepší mít dva laufy pro benzín a jeden falešnej pro diesel, než mít jeden všude.

Upraveno uživatelem GeorgeWWW
Odkaz ke komentáři

GeorgeWWW: z obchodního hlediska by se to dalo pochopit, ale přece jenom RS je vrcholem nabídky a navíc je to sportovní verze. A ať se na mě nikdo nezlobí, ale aby měla vrcholová sportovní verze falešnou koncovku je ubohost zavánějící tuzingem. Buď měl být duplex pro benzín i diesel a nebo výfuk na jedné straně pro obě verze .

Odkaz ke komentáři

GeorgeWWW: z obchodního hlediska by se to dalo pochopit, ale přece jenom RS je vrcholem nabídky a navíc je to sportovní verze. A ať se na mě nikdo nezlobí, ale aby měla vrcholová sportovní verze falešnou koncovku je ubohost zavánějící tuzingem. Buď měl být duplex pro benzín i diesel a nebo výfuk na jedné straně pro obě verze .

Máš recht Aleši...A to mi potvrzuje jednu věc..Nafta do RS nepatří, neměli to vůbec kdy vyrábět a bylo by.. :P :lol: :lol:

Odkaz ke komentáři

Informace k mlhovkám - pokud rozsvítíte mhlovky, svítí všechny 4 žárovky, pokud budou vypnuté a auto bude mít Corner funkci, při zatočení se rozsvítí vždy jen ta jedna na kraji.

 

Niki: to, že se bude vyrábět auto na odkazu je asi tak stejně platné, jako že se bude vyrábět Fabia RS2000, která tam byla před rokem.

Upraveno uživatelem GeorgeWWW
Odkaz ke komentáři

Až bude jedna koncovka zasratá od sazí a ta fakeová vyleštěná :lool:

Má ještě nějaké auto fakeovou koncovku v sérii? Jinak se mi líbí hodně. :palec:

Tak to se to bude muset, co 20 tis.km prohodit no, aby se očoudily stejně, snad jsou aspoň symetrické, když už :D

Tak pešek, prohodit nepůjdou :D

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...